Şimdi Ara

L.A.Noire Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
34.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Platform: PS3, Xbox 360

Kundaklama, intihar, kovalamaca ve cinayet... Her yeni oyunu ile bizi şaşırtan Rockstar Games geleneğini bozmuyor. Team Bondi imzasını taşıyan L.A. Noire ile sıra dışı ve yenilikçi bir maceraya atılıyoruz.

• güzen inceleme en kısa zamanda the witcher incelemesinide yapın .
  • söylenenden baya düşük almış.bendede var.normal bence
  • Oow oyunu almadan BSC ve Konsolüssü incelemelerinin gelmesi çok güzel :)) Teşekkürler.
  • inceleme için çok teskkurler sonu yeni çok guzel olmus ellerinize saglik....
  • Son sahne güzelmiş

Bu arada telaffuzda büyük bir hata var.A harfi "ey" diye okunur, "ay" değil.
  • Güzel, inceleme için teşekkürler.
  • Sonu her zamanki gibi güzel :D
  • Bence bu oyun beklenenin biraz altında kalmış.
  • Hemen izliyorum.
  • İzliyorum.
  • Bunu bekliyordum. Çok güzel inceleme olmuş. Açıkcası Video İnceleme'nin bu kadar çabuk çıkmasını beklemiyordum. Puan olarak, grafiklere muthiş şekilde az puan vermişsiniz. Bence yine bir gözden geçirin grafikleri. Çünkü gerçekten çok düşük bir puan. Video İncelemeyi baştan izleyin bence ne kadar büyük bir hata yaptığınızı anlarsınız (Editör).
    Bu arada 10:32. dakida sol taraftan bariyerin arkasına geçen adam hızlı mı? geçiyor yoksa bug mu var anlamadım.
    Not: İnceleme puanları iyi ama Grafik puanı çok az.
  • Oyunda Multiplayer var mı? Neden bahsetmediniz. Birde sonunu yine patlatmışsınız.
  • Sonu süper. Rahmetli Kemal Sunal, ruhu şad olsun.
  • Çok güzel,teşekkürler
  • Mafia II oynayasım geldi :P
  • ya ersin sunumun çok güzel ama şu resmiyeti at artık ve şu tarzanca ingilizce kullanmayı bırak. motion scan diyeceksin yarısını tam ingilizce yarısını sıkan diye okumanın ne anlamı var, ya hareket tarama diye türkçe söyle yada (scan)siken diye teleffuz et. izleyenler olarak özellikle laf sokmak için eleştride bulunmuyoruz. gerçekten bazı yerlerde çok göze batıyor bu hatalar komik olabiliyor yani. fatih terim benzetmene bayıldım acayip güldüm harika yakalamışsın. bence sunumlarında rahat olmalısın kendin gibi ol samimi davran eminim daha çok sevilecektir incelemelerin hadi kolay gelsin dostum...
  • Tabi işin arkasında rockstar olunca neler bekliyor insan .
  • Red Dead Redemption. ve L.a. Noire bilgisayara çıksa süper olucak yoksa, Xbox almak zorunda kalıcağım :(
  • el ay noyer dedikçe gülmekten incelemeye yoğunlaşamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.