Şimdi Ara

L.A.Noire Video İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
34.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zagzirus

quote:

Orijinalden alıntı: mr.nako

ps3 ü alma nedenim = heavy rain + la noir.

La noire için aldıysan bosuna almıssın pc yede çıktı çünkü ve kısa süre sonra türkçe yamasıda yayınlanacak,şuan yapım aşamasında.Ben oyunu çok övülmesine rağmen oynamadım malum bu oyunlar ingilizce yada okuduğunu anlama gerektiriyor diyelim, grafik olarak mafia ile kıyaslanmış malum eski mekanlar,ama mafia grafikte aşmış pozisyonda,sırf yüz mimikleri iyi diye oynayan arkadaşlarada anlam veremedim ,ilerlerken zaten yüz mimik felan göremiyorsunuz,diyaloglardada ha demo animasyon izlemişim ha diyalog fark yok,sonuç olarak iyi şeyler yapılmak istensede bence oyun vasat bir çalışma,macera oyunuyla sandboxı bırlestırmek ısteyen rockstar bu kez çuvalladı bence...

İyi de sen de hem oyunu oynamamışsın hem de olmamış diye yorum yapıyorsun. :) O Dialoglar ve dialoglardaki mimikler oyunun gidişatını ve davanın çözülmesini doğrudan etkiliyor. Yani senin suçluyu iyi okuyup okuyamadığına göre gelişiyor oyun. Bir de ipuçları çok önemli. İpucunu bulamazsan dolasıyla bulmadığın ipucuyla ilgili soru da soramıyorsun.

Ayrıca oyunun genel hikayesi de boş değil, güzel bir konusu var. Bazı oyuncular oyun belli bir yerden sonra skıyor falan diyor ama ben tam aksine oyun ilerleyip olaylar yavaş yavaş açığa çıkıp şekillendikçe daha da bir merakla sonuna kadar oynadığım oyunu. Oyundaki herşey birbirine bağlı. Tüm davalar. Bulduğunuz gazetelerdeki ara videolar, Phelps'in geçmişini anlatan ara videolar.... ;) Hepsini tek tek izlemeniz lazım ki oyunun sonunda mevzuyu anlayabilesiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 3 Ocak 2012; 17:20:07 >

• oyunu oynayacak kadar degerlı bulmadıgım ıcın oynamadım,oynancak daha ıyı oyunlarım var suan bos bı zamanımda turkce calısması yapıldıktan sonra denemeyı dusunuyorum, oynamasamda vıdeo ıncelemelerıne bakarak bır degerlendırme yaptıgımı zaten ızah ettım,oyunu oynayanlarıda dınledım,patlama sahnelerının komılıgınden bahsetmıs bı arkadas,mafıa 2 oynanabılırlıkve gercekcılık acısından grafık kalıtesı bakımdan daha ıyıdı,tabıkı bu bır sandbox oyunu degıl yanı tam anlamıyla.... karakterlerın yuz mımıklerıne bakıp doğruyu bulma olayıda cok sacma gelıyor bana=) her adam ıcın gecerlı bırsey degıl bu, eger bu oyunu sevdıysen sana ps3tki heavy rain i öneriyorum,özellikle burdaki komik kovalamaca sahneleri görünce H.R gözümde dahada büyüdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagzirus

oyunu oynayacak kadar degerlı bulmadıgım ıcın oynamadım,oynancak daha ıyı oyunlarım var suan bos bı zamanımda turkce calısması yapıldıktan sonra denemeyı dusunuyorum, oynamasamda vıdeo ıncelemelerıne bakarak bır degerlendırme yaptıgımı zaten ızah ettım,oyunu oynayanlarıda dınledım,patlama sahnelerının komılıgınden bahsetmıs bı arkadas,mafıa 2 oynanabılırlıkve gercekcılık acısından grafık kalıtesı bakımdan daha ıyıdı,tabıkı bu bır sandbox oyunu degıl yanı tam anlamıyla.... karakterlerın yuz mımıklerıne bakıp doğruyu bulma olayıda cok sacma gelıyor bana=) her adam ıcın gecerlı bırsey degıl bu, eger bu oyunu sevdıysen sana ps3tki heavy rain i öneriyorum,özellikle burdaki komik kovalamaca sahneleri görünce H.R gözümde dahada büyüdü

Heavy Raini tüm sonlarıyla bitireli çok oldu... L.A. Noire'nin en büyük sorunu malesef çok sık Mafia 2 veya GTA ile karşılaştırılması, ama aslında bu tarz bir oyun olmaması senin de dediğin gibi. Oyuncular bu oyundan o oyunlardaki serbestliği vs arıyor ama oyun tür olarak çok farklı. Bu fark yeterince idrar edilemeyince de sorun çıkıyor. Bu oyunda hikaye modundayken serbest dolaşma bile yok. Her an bir davanın içindesin ve yaptığın her olumsuz haraket durumunu etkiliyor mesela. Bunun gibi...

• Biraz geç olacak ama inceleme için teşekkürler.
  • Eşi benzeri yok bu oyunun.
  • Efsane..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ben oyunu çok beğenmedim açıkçası. Sürekli olarak kendini tekrar eden bir oynanış var. Yapımcılar açık dünya yapmaya hiç uğraşmasaydı keşke.
    Oyun:7/10
    İnceleme(puanlar hariç :D) 10/10 sen olmayınca incelemeler de yok Ersin reyiz. Anca Alkan çıksın boş boş gameplay çeksin (bkz QB).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Nisan 2016; 19:27:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.