Şimdi Ara

Tank War Online 2D Türk Yapımı [Linkler ve Tanıtım Geldi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Tank War Online 2D Türk Yapımı [Linkler ve Tanıtım Geldi]

Özellikleri :

* PvP ortamında süregelen mücadele...
    * Fantastik bir devasa online rol yapma oyununda nefes kesici PvP
    * Haftalık özel etkinliklerde ve kale kuşatmalarında savaşın!
    * Kral olma şansını yakalayarak güç ve saygınlık kazanın.
    * Tamamen ücretsiz!
    * Herkes için ücretsiz güncellemeler ve genişleme paketleri.
    * Cash ile seçkin eşyalar alarak savaştaki becerilerinizi zirveye taşıyın!
    * Sıkılmadan Kolay Level ve Coin Kasma !
    * Kahraman Olmak İçin , En Hızlı ve En Çevik Sen Olmalısın!

Tank War Online !

Hikaye :

Aslında oyun fikrini İkinci Dünya Savaşı'nı anlatan bir film izlerken buldum.
    Filmde tankların ne denli hasar verdiğini ne denli büyük çaplı ölümlere yol açtığını gördüm.Almanlar tankları bir ölüm makinesi olarak kullandılar.Sınıf isimlerimiz rus yapımı tank isimlerinden seçilerek alınmıştır.Oyunumuzun hikayesini İkinci Dünya Savaşı diyebiliriz.Haritalar ve itemlerde hayal gücünü kullanarak geliştirdim.İtemler ve droplar tamamen hesaplanmış ve 1 ay gibi uzun bir test aşamasından geçmiştir.Oyun yapımı 3 ayda bitmiştir.
    Toplam Seviye : 50
    Max İtem : 75
    Max Stat : 50
    Map : 15
    Event : 7
    Oyun tamamen PVP dayanmaktadır. (Arena Harita: 2, Min Pk Lvl: 10)
    6 shop vardır 3 adet para bulunmaktadır. (Coin, Boss Coin, Nakit)
    Oyun sürekli güncellenecek ve açık kalacaktır.

Tank War Online !

Ekran Görüntüleri :

Oyun İçinden Görüntüler (Map Tanıtım) :

Oyun Arayüzü (Gui Tanıtım) :

İtemler (İtem Tanıtım) :

Sınıflar (Sınıf Tanıtım) :

Tank War Online !

Başlangıç

* Karakter Yaratma :

Adım adım karakter yaratma ,

* Oyunu Başlatmak :
    Başlatmak için Tank War Online Launcherine açtığınızda karşınıza oyunun başlatıcısı çıkacaktır.
    Eğer server status offline ise oyunla bağlantı kuramazsınız.
    Oyun hakkında ayarlamak istediğini(Sesi Kapatmak V.b) oyuna giriş yaptığınız zaman Setting'e basıp ayarlamalarınızı yapabilirsiniz...

Tank War Online !

Hareket ve Etkileşim :
    Oyuna Girdikten Sonra ''Ok Tuşlarını'' Kullanarak Hareket Edebilirsiniz...

Dövüş :
    ''Ctrl'' Tuşu İle Saldırabilirsiniz..

Hazine :
    Kestiğiniz Canavarlardan Düşen İtemleri ''Enter'' Tuşu İle Toplayabilirsiniz...

Ekipman :
    Karakterinizin ekipmanı çok önemlidir. Sağlam bir zırh en güçlü darbelere bile dayanırken , güçlü bir silah düşmanlarınızı ve hızlı ve etkili bir şekilde yoketmenizi sağlayabilir. Ekipmanınızı tüccar NCPlerden ya da diğer oyunculardan satın alarak veya yendiğiniz canavarlardan düşen sandıklardan topladığınız eşyalar ile elde edebilirsiniz.

Karakter Gelişimi :
    Two'da Karakter Gelişimi Çok Önemlidir . Doğru Mapta Exp Kasmalı , Kazandığınız Statsları Doğru Vermelisiniz. (Str,Def)

Tüccar Npcler :
    Bu npclerin hepsi ''War House'' adlı haritada bulunmaktadır.
    Bunlar : Silahçı,Zırhçı,Özel Satıcı,İksirci,Boss Satıcı,Spell Satıcı Olmak Üzere 6 Tanedir!

Parti Kurma :
    Oyundayken Chat Kısmına Yazıcağınız Şu Komut İle Party Atabilir ve Kabul Edebilirsiniz.
    /party (playername)
    /join
    /leave
    Parti Kurmak İçin İki İkişi Arasındaki Lvl Farkı En Fazla 5 Olmalıdır.

Ticaret :
    Yazmanız gereken komut ,
    /trade (playername)
    /accept
    /declined

Tank War Online !

Ücretsiz Indir :
    Ücretsiz indirmeniz için yapmanız gereken istediğiniz alternatifi seçmek , sadece 11 mb .

Alternatif1
    Alternatif2
    Alternatif3
    Alternatif4
    Alternatif5
    Alternatif6

Oyunu Hata Almadan Oynamak İçin Library Files İndirmelisiniz.

Library Files Ücretsiz İndirmek İçin Tıkla !

Sınıflar :

AT-1 Snapper :

Füze hedefe ilerlerken bir komuta kolundan yararlanmaktadır. Bu yüzden füzenin isabet oranı füzeyi kullanan mürettebatın becerisine kalmaktadır. Komuta kolu ile yapılan güdümleme füzeye çok ince bir kablo yardımıyla iletilmektedir.
    AT-2 Swatter :

NATO rapor adı AT-2 Swatter olan 3M11 Fleyta (Türkçe→ Fülüt) SSCB tarafından geliştirilen ve MCLOS sınıfı güdümleme sistemi bünyaseindeki radyo sinyalleri sayesinde hedefini bulan bir tanksavar füzesidir.
    AT-3 Sagger :

Füze elde taşınabilen portatif fırlatıcı (9P111), kara taşıtları (BMP-1, BRDM-2) ve helikopterden (Mi-2, Mi-8, Mi-24) ateşlenebilmektedir. 9P111 cam elyafı çanta şeklindeki fırlatıcının hazırlanması beş dakika almaktadır.
    AT-4 Spigot :

Füze ufak bir fırlatma tüpü içerisinde saklanmakta ve taşınmaktaydı. Fırlatmak için 9P135 model basit bir üçayaklı düzeneğe ihtiyaç duymaktaydı. 9S451 güdümleme kutusu bu üçayağa monte edilmişti. 9Sh119 model nişangah silahçının sağ tarafına gelecek şekilde üçüçayağın soluna monte edilmişti. Bu sistemin toplam ağırlığı 22.5 kiloyu bulmaktaydı. Silahçı nişan almak için yüzüstü yere uzanmaktaydı. Ateşleme sistemi 60 km/s hızdan daha yavaş giden hedeflere kilitlenebilmekteydi. Fırlatma düzeneği 360 derece yanal ve (+)/(-) 20 derece dikey açılarda hareket edebilmekteydi. Nişangah dürbünü 10x yakınlaşma özelliğine sahipti. Bir dakika içerisinde 3 adet füze peşi sıra ateşlenebilmektaydi.

Tank War Online !

Oyuncu Oyuncuya Karşı :

Tank War Online’nin en büyük kozu taraf temelli savaş özelliğidir. Oyundaki her durum, bir şekilde sizlerin dövüşçü olarak başarınızı arttırmanızı amaçlamaktadır. At-1,At-2,At-3 ya da At-4 olsun , savaş alanında her bireyin kendine özgü rolü vardır. Oyunda ilerledikçe düşmanlarınızı yenerek zafere ulaşmanın yeni yöntemlerini öğreneceksiniz.

PvP, galiplerin savaş ganimetlerini paylaştığı ve yenilen düşmanları üzerinden kazandıkları öğüncün yer aldığı kalp atışlarınızı hissedebileceğiniz heyecanlı anlarla doludur.Tank War Online oynadıkça, oyunun doğasındaki rekabetçi duygunun dövüş heyecanını bir adım öteye taşıdığını göreceksiniz.

Pvp nin uzmanı haline gelmenizi sağlayan iki temel özellik, yetenek kombinasyonları ve kaymadır(yakın dövüş). Yetenek kombinasyonları, öğrenilmiş yetenekleri ''Cast'' ile ayarlanabilir. En başarılı oyuncular duruma göre değiştirerek kullandıkları kombinasyonlara sahiptir.

Kayma gerçek anlamda bir yetenek değil oyun içinde gerçekleştirebileceğiniz bir tekniktir. Tekniği açıklamanın çok zor olabiliceğini düşünerek sizlere bu süreci anlatan görüntülü bir anlatım hazırladık.

Bug Raporlama :

Oyunda inboxa Gelip :

To: TurkishSoldiers
    Subject: Bug Raporlama
    Msg : Detaylı Anlatımı.

Tank War Online !

Sunucu Statüsü :

+100 Online , 08:00-23:00 Arası Server Online.

Tank War Online !

Tank War Online'nin Asıl Eğlencesini Çıkartıcak Olan 7 Adet Etkinliğimizdir !
    İşte Etkinlik Takvimimiz :

Bu Etkinlikler Özel Günlerde veya İsteğe Göre'de Yapılabilir.
    Etkinlik Saatleri 1 Saat +,- Olabilir.

Herhalde Bu Kadar Yeter
    İyi Günler , Okuduğunuz İçin Teşekkürler.
    Daha Fazlası ve Server Durumunu Öğrenmek İçin Web Sitemizi Ziyaret Ediniz(ilk Resme Tıklayın) ^^^
    Kolum Koptu

Destek olmak isteyenler için İmza kodu :
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_49256544/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/8b/93/e2/8b93e236fabad927b475b8f0f215b675.gif[/image][/center] [center][size=2]Tank War Online 2D Açıldı , Tanıtım ve Link Geldi ![/size][/center][/link]

Görünümü :
    Tank War Online 2D Açıldı , Tanıtım ve Link Geldi !

Resim ve yazı kurallara uymaktadır . 20kb'den ve 100x100 'den küçük .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 14:37:04 >

• Edit : Tüm Açıklama Tanıtım Link İlk Mesajda !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:27 >
  • gozum turkish yapim biras kotu durmus, turk yapimi olsaydi daha sey gibi duracakti bence, cunku turkish ingilizce yapim turkce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:30 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:36 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:39 >
  • Başarılar dostum. İnşallah oyun uzun sürer yardım ederim istemen yeterli.

'Tank War Online ! ' fontunu değiştir bence arkaplan ile yazı pek uyuşmamış. dafont.com sitesinde fonları bulabilirsin.

Hayırlı olsun.
  • Hayırlısı olsun.Merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:43 >
  • güzele benziyor sabit ip dediğiniz hemen launcherden direk girilebilir demek değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:47 >
  • Video felen çeksen ne bilim ss koysan fena olmazdı hani
  • Eclipse Evolotion değil mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:51 >
  • bakalım 10nunda ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:54 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:51:58 >
  • Eline sağlık.En kısa zamanda deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 8 Haziran 2011; 9:52:01 >
  • Tüm Açıklama Tanıtım Link İlk Mesajda

Verdiğim Sözü Tuttum 2 Gün Önceden Açtım Server Online
    Lütfen Saçma Mesajlar Yazmayınız.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.