Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi tam istediğim gibi bir oyuna benziyor. Bekliyoruz artık çıksında oynayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

oyun çok güzel görünüyor
    oynanabilirlik de kolay olsa bari

oyunu zevkli yapanda oynanabilirliğin zor olması

bence oyunu zevkli yapan oyunun gerçekçi olmAsı
    ve gerçekçilik demek klavye tuş kombinasyonu demek değildir
    oynanabilirlikten kastım kontrollerin zor olması
    yoksa oyun kolay olsun demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın

alışınca zor bir yanı kalmıyor hem bende normal fps oyunundaki kontrolleri kullanıyorum bence zor olan düşmanı farkedebilmek birde sabretmek

• bf3 yamalarla oyun olmaktan çıkınca bu oyun ilaç gibi gelebilir bize
  • Bu aralar ben zaten bf3 e ara verdim biraz operation arrowhead oynuyorum joistikle de çok güzel oluyor :)
  • Kontrolleri arma 2 gibi karışık olmazsa kesin olarak diyorum ki alırım
  • Güzel bir oyun geliyor ve pc özel olmasıda ayrı bir güzel
  • alırın oynarın. bide yaların.
  • arakdaş 1,2 hepsi mevcut mesela 2. oyununda takımı helikopterden ındırıyorum 5 dk birileriyle catısıyoruz ondan sonra jip ve tanklarla bir mayını temızlemeye gidiyoruz orda takılıyorum kalıyorum off ne oyunmus ya kafayı yıycem :(
  • fiyat ne kadar olacak?bilgisi olan varmı?
  • 3 boyutlu editör gelir inşallah
    birde burada kutulu satılsa çok güzel olacak
  • Önceki 2 oyun tr ye kutulu gelmemişti. Bende armed-assault tr sitesinden almıştım(oyunun yapımcısıyla anlaşmalı cd-key ve box satışı vardı).
    Umarım bu gelirde almakta zorlanmayız. Bunun gibi oyunlar arşivi hak ediyor. Zaten kaç tane adam gibi askeri simülasyon varki. Bi bu birde red orchestra. Biraz da optimizasyona önem verseler süper olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 8 Mayıs 2012; 12:28:15 >
  • bu sim türkiyeye kutulu gelsin
  • kutulu olup olmaması okadar önemli değil benim için
    benim için önemli olan karmaşık olmayan kontroller
  • Valla "sıkı fps" olarak nitelendirebileceğimiz ender oyunlardan biri, yeni motorlarla ve gelişen teknolojiyle oyuna ekledikçe ekliyorlar da, oyun çıkış tarihi 2012 başıydı yavaş yavaş erteleniyor 2013'e doğru bakalım ne olacak. Ben de o zamana kadar BF & MW ile idare edeceğim gibi
  • quote:

kutulu olup olmaması okadar önemli değil benim için

Dostum sen kontrollere pek uyum sağlayamamışsın galiba yukarıda yazdığın mesajlardan anladığım kadarıyla.

Aslında tam olarak alışmakla ilgili. Oyun sim oldugu için bir çok tuş kullanımı mevcut.

Mesela askerin selam vermesi, yere çöküp oturması, silahı doğrultarak ilerleme yada yere doğru tutarak devriye pozisyonunda, vs vs bir sürü ayrıntı mevcut. Bunların içine uçakların ve yer araçlarının tuşlarıda eklenince baya bir fazla oluyor. Aslında kontroller zor değil tuşlar fazla(oyunun türüne göre normal).

Tabi bunların hepsini kullanmak zorunda değilsin sadece çeşitlilik olması için konmuş şeyler. Ben seviyorum. Mesela şöyle yapabilirsin; önemli olan tuşları klavyede alıştığın yerlere atarsın bu şekilde daha kolay olur. Yanlış anlama sadece ben bu şekilde yaptığım için yazdım.

• Arka sayfalarda karışık tuş kombinasyonları olması oyunu sim yapmaz denmişti sanırım. Şimdi oyundan birşey eksilmeyecekse ne ala kolaylaştırılması çok hoş olur. Lakin kolaylaştırıcaz diye eksiltme yapacaklarsa (bknz:konsola çıkan oyunlar) hiç bulaşmasınlar daha iyi. Kontroller olduğu gibi kalsın.

Bu arada acilen Arma 2 Combined Operations almam lazım. O DayZ modu nedir o DayZ modu oyhş diyorum. Yapımcı projesi DayZ umarım Arma 3'e aktarılır.
  • inşallah mos için daha fazla destek sunulur
    OA ve A2 oynuyorsanız mutlaka J.S.R.S modunu yükleyin, oyun bambaşka oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

kutulu olup olmaması okadar önemli değil benim için

Dostum sen kontrollere pek uyum sağlayamamışsın galiba yukarıda yazdığın mesajlardan anladığım kadarıyla.

Aslında tam olarak alışmakla ilgili. Oyun sim oldugu için bir çok tuş kullanımı mevcut.

Mesela askerin selam vermesi, yere çöküp oturması, silahı doğrultarak ilerleme yada yere doğru tutarak devriye pozisyonunda, vs vs bir sürü ayrıntı mevcut. Bunların içine uçakların ve yer araçlarının tuşlarıda eklenince baya bir fazla oluyor. Aslında kontroller zor değil tuşlar fazla(oyunun türüne göre normal).

Tabi bunların hepsini kullanmak zorunda değilsin sadece çeşitlilik olması için konmuş şeyler. Ben seviyorum. Mesela şöyle yapabilirsin; önemli olan tuşları klavyede alıştığın yerlere atarsın bu şekilde daha kolay olur. Yanlış anlama sadece ben bu şekilde yaptığım için yazdım.

evet mesela koşarken kafanı arkaya çevirebilmek gerçekten güzel bir ayrıntıydı

@archVillain

evet özünden kopmazsa iyi olur
    bf3 deki gibi spot yok yada hedefi vurduğun zaman çıkan çarpı işareti yok
    hedefe zarar verince çıkan çarpı işareti resmen hil ile eşdeğer
    rastgele binayı bombalıyorum çarpı işareti çıkarsa orada birilerinin olduğunu anlıyorum ve tüm güç saldır
    ama ARMA da hedefe yaklaşana kadar hedefe zarar verdiğini anlıyamıyorsun yada dürbünle bakmak lazım

• Arma 3 çıkıyor ancak biz Arma 2 Combined Operations için Türk Silahlı Kuvvetleri modu yapıyoruz modu takip etmek isteyenlerhttps://www.facebook.com/groups/tmtmod gruba katılabilirler yakın zamanda modu çıkartmayı planlıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 20 Mayıs 2012; 23:31:56 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.