Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen dediğin gibi bir işi yapmak için hangi tuşa basacağını hatırlamaya çalışmak çok saçma
    bf de olduğu gibi commo rose gibi bir sistem lazım
    gerçek hayatta insan bir şeye karar verir ve eliyle vs işi halleder
    similasyon demek klavyede tuş aramak tuş kombinasyonu oluşturmak değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Bu çıkana kadar simülasyona yakın olarak Red Orchestra 2 oynanabilir. Tankı gerçekci bir şekilde yönetme olayına bayıldım bu oyunda.

http://www.youtube.com/watch?v=EFmBEPJsZRQ

çok güzel bir video
    bu tankı online olarak 4 kişi yönettiğini düşünsene
    co-op olarak çok güzel olurdu

Aynen eğlenceli olurdu. Arma serisinin bu oyundan kopya çekmesi lazım. Armadada tank veya amfibi araçların içi böyle detaylı tasarlanmalı ve içten herşeyi kontrol etmeliyiz. Uçaklarada Lock On serisindeki gibi bir simülasyon yapılsa fena olmazdı

• ArmA 3 Ertelendi

Çek yapımcı Bohemia Interactive tarafından PC platformuna özel geliştirilen ve 2012'nin ikinci çeyreğinde çıkış yapması beklenen savaş simülasyon oyunu ArmA 3, 2012'nin son çeyreğine ertelendi.

Yapımcı erteleme hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Akdenizde gerçekten de varolan bir adada geçecek olan oyun, her yönüyle gerçekci bir savaş deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Gerçek coğrafi konumlar, kontrol edilebilir araçlar, co-op ve multiplayer desteğiyle bir NATO macerasına atıldığımız oyun, Windows yanı sıra Linux'u da destekleyecek
  • quote:

ArmA 3 Ertelendi

Çek yapımcı Bohemia Interactive tarafından PC platformuna özel geliştirilen ve 2012'nin ikinci çeyreğinde çıkış yapması beklenen savaş simülasyon oyunu ArmA 3, 2012'nin son çeyreğine ertelendi.

Yapımcı erteleme hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Akdenizde gerçekten de varolan bir adada geçecek olan oyun, her yönüyle gerçekci bir savaş deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Gerçek coğrafi konumlar, kontrol edilebilir araçlar, co-op ve multiplayer desteğiyle bir NATO macerasına atıldığımız oyun, Windows yanı sıra Linux'u da destekleyecek

Adam gibi çıkışında son çeyrek çok önemli bir gecikme değil su gibi akar gelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

quote:

araç kullanımı ilk defa bf1942 ile geldi
    savaşı tam bir similasyon yapan ise arma oldu

Araç kullanımı ilk Operation Flashpoint ile geldi.
     Arma 3 (2013) [ANA KONU]

haklıymışsın
    ama bf1942 deki kalite olmayınca demek ki dikkat çekmemiş olsa gerek

Kaliteyle pek bir ilgisi yk. Bana kalırsa Op. Flashpoint BF1942'ye göre daha gerçekçi olduğu için daha kaliteliydi. Ama BF'nin tamamen multiplayer özelliği nedeniyle daha çok ön plana çıktığını, buna ek olarak simülasyonların herkese hitap etmediğini düşünüyorum. ARMA 2'nin son güncellemeleriyle optimizasyon konusunda baya yol aldıkları belli. Ayrıca umarım modlanabilir bir oyun olacaktır yeniden. Bu oyunu mükemmelliğe eriştiren unsur modlar. Örneğin daha geçen hafta United Operations serverında oynadığımız el. Oyun TVT içerikli, yani düşman da dost da insan. AI kullanılmadı. Bu atmosferi A3'te de sağlayabilirler umarım;

• aslında bf3 te bir iki similasyon modunda harita çıkarsaydı hiçbirşey kaybetmezdi
  • Yeni ekran görüntüleri. Grafikler süper gerçekten. Tam simülasyona yakışır şekilde.

http://www.trgamer.com/GaleriM.aspx?OyunImageID=2699

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi İsim -- 28 Şubat 2012; 20:32:38 >
  • poligonlar 2 katına çıkmış neredeyse işlemcileri ve soğutucuları hazırlayın en iyisi
  • Son resimdeki ışıklandırma çok sağlam.
  • Bakalım Arma3'mü çıkacak önce yoksa project reality arma2 modu mu oturacak?

Arma3 için i7 sistem toplamak gerekecek anlaşılan. :)
  • bana da çok saçma geliyo klavyedeki bütün tuşları kullanmak,,onları hatırlamak zorunda olmak.arma 1 i ilk oynadığımda, bırak aracı sürmeyi yarım saat araca binememiştim
    merminin gidişi, yaralanma vs.. gibi oynanış dinamikleri aynen kalıp biraz daha az tuş kullansak daha iyi olacak
  • New Intel Incoming derken ne demek istediler anlamadım..

• oyunun hikayesi, yunanistanın burnumuzun dibindeki limni adasında geçiyor. gelecekte, yunan kuvvetleri ile iran ve israil kuvvetlerinin yaptığı bir mücadele konu alınmış.
  • quote:

New Intel Incoming derken ne demek istediler anlamadım..

demo falan olabilir belki.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 20 Nisan 2012; 22:26:07 >
  • oyun çok güzel görünüyor
    oynanabilirlik de kolay olsa bari
  • quote:

oyun çok güzel görünüyor

oyunu zevkli yapanda oynanabilirliğin zor olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence oyunu zevkli yapan oyunun gerçekçi olması
    ve gerçekçilik demek klavye tuş kombinasyonu demek değildir
    oynanabilirlikten kastım kontrollerin zor olması
    yoksa oyun kolay olsun demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

oyun çok güzel görünüyor

oyunu zevkli yapanda oynanabilirliğin zor olması

bence oyunu zevkli yapan oyunun gerçekçi olmAsı
    ve gerçekçilik demek klavye tuş kombinasyonu demek değildir
    oynanabilirlikten kastım kontrollerin zor olması
    yoksa oyun kolay olsun demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın
  • Alinir, oynanir
    Bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.