Programı Kapat Hatası, YARDIM!!
10 Cevap6664 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

721 Mesaj
19 Mayıs 2011; 12:13:48 

Arkadaşlar daha oyuna giriyorken programı kapat hatası veriyor.Hata raporu alttaki resimde mevcut.Anlayan arkadaşlardan acilen yardım bekliyorum.

1554 Mesaj
19 Mayıs 2011; 13:30:18 

2 client acmayamı calısıyodun

AMD 8350 4.5 GHZ / Asus M5A97LE 2.0 / HD 5830 xtreme / samsung 1 tb 7200 rpm HDD / kingstone 1333 mhz 2x4gb ram / EVEREST K2 Gaming Case / Galaxy S4 / XBOX 360 S / Logitech G430 Gaming Headset

Kediciklerim icin instagram : KuzuCevirme

2527 Mesaj
19 Mayıs 2011; 13:41:57 

private serverda bendede aynı hatayı veriyor win7 de xpde düzgün çalışıyor

721 Mesaj
19 Mayıs 2011; 14:20:17 

quote:

Orijinalden alıntı: loses

2 client acmayamı calısıyodun

Hayır kardeşim tek client açıyorum..Sorun neden kaynaklanıyor, çözümü nedir hala bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_yldz_ -- 19 Mayıs 2011; 17:28:21 >

728 Mesaj
19 Mayıs 2011; 19:30:09 

Oyunun dosyaları bozulmus olabilir. Kullanıcı haklarından dolayı da olabilir. Oyunu güncel setup ile repair etmeyi dener misiniz ?

Her türlü PC konfigürasyonları , bileşenleri, sunucular, iş istasyonları, notebooklar, netbooklar, ultrabooklar, tabletler, akıllı telefonlar ve yazılım lisansları (Windows, office ve diğer bütün yazılımlar) isminize/kurumunuza faturalı, uygun fiyata, garantili olarak temin edilir.
Bilgi İçin PM İle İletişime Geçebilirsiniz.

721 Mesaj
20 Mayıs 2011; 1:47:47 

Private server oynuyorum ve 2 farklı yerden indirdiğim setuplardada aynı hatayı aldım.Yani oyundaki dosyalardan kaynaklanmıyor.

728 Mesaj
20 Mayıs 2011; 22:09:22 

Windows 7 mi kullanıyorsun ? XP'de böyle bir sorunla kasılastın mı ?

Her türlü PC konfigürasyonları , bileşenleri, sunucular, iş istasyonları, notebooklar, netbooklar, ultrabooklar, tabletler, akıllı telefonlar ve yazılım lisansları (Windows, office ve diğer bütün yazılımlar) isminize/kurumunuza faturalı, uygun fiyata, garantili olarak temin edilir.

721 Mesaj
23 Mayıs 2011; 1:37:04 

Koyduğum resimdeki temalar windows 7 ye ait olduğundan anlarsınız diye tahmin etmiştim.Her neyse, windows 7 kullanıyorum ama daha önce xp dede, windows 7 dede böyle bi sorunla karşılaşmadım.Ayrıca 1 haftadır yardım bekliyorum, ben soru sordukca soruyla cevap veriliyor :):(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_yldz_ -- 23 Mayıs 2011; 1:38:55 >

728 Mesaj
23 Mayıs 2011; 10:10:32 

Oncelikle vista ile 7 arayüzleri birbirine benzer, sorunu anlamak icin bazı sorular sormam gerekiyor ki tehsis koyabilelim. Uyumluluk modunu da bir dener misiniz ?

Sag tık > Properties > compatibility ile giriyorsunuz. Orada run this program compability mode (uyumluluk modunda calıstır gibi birsey tam tercumesi su an aklımda degil) Windows XP Service Pack 3 secip dener misiniz ?

12178 Mesaj
23 Mayıs 2011; 10:17:38 

Virus programin nedir?

728 Mesaj
23 Mayıs 2011; 10:42:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Virus programin nedir?

Gursel Hocam bana kullanici profili patlamis dll ler bozulmus gibi geliyor.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Knight Online » KO Genel » Programı Kapat Hatası, YARDIM!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.264