Şimdi Ara

HP 2310 Eİ MONİTÖR İNCELEMESİ WT429AA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
0
Favori
25.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu ara 23 ve led olarak fiyatı en uygun monitörü aldım ve sizler için bi kaç foto koydum
    monitör mükemmel gecen hafta sanalmarketimden aldım ben webde fazla fotosunu bulamadım hep önden çekim. ön tarafı dokunmatik ve ayrıca dokunmatik kaydırma çubugu var. görüntü harika çok parlak ben kontranstı 60 a düşürüdüm ,100 de yapsanız bozulmuyor. vga girişi yok dp ve dvi var bu pek sorun dil şu an için dviden bağladım ama ranteksde dp kablo 1.5 metre 18 tl onuda alıcam dp ile bağlıcam. ben genelde evde ve işyerinde hp monitor kullanıyorum. bundan önceki samsung p2270 idi oda iyi ama bu ince ve çok şık. ayağıda çok sağlam onuda yazayım. metal ve ağır bir ayak sallanmıyor monitor. içinden power ve dvi kablosu çıkıyor.ön panel dokunmatik. ayrıca arkadaki hp logosuda çalışınca ışık veriyor çok şık duruyor arkadanda kaplaması parlak piyano siyajı

• fiyatı 325 350 tl arası bu arada
  • oyun ve filmlerdeki performansı nasıl güzelse bende alacagım.
  • en küçük bir sorun yok css ve starcraft2 bide knightonline oynuyorum 5 6 defada film seyrettim bunların bi kaç tanesi full hd idi
  • o zaman kararımı verdim cumartesi alıcam bide vatan indirimi olursa lokum gibi olucak :)
  • vatanda göremedim ben daha gelmemiş onlara ama hızlı al ve sanalmarketimde var 12 taksit vade farksız
  • hocam hayırlı olsun film izlerken veya oyun oynarken bir de fotoğraf makinesi ile çekilmiş foto ekleyebilir misin zahmet olmazsa
  • takipteyim ben de. yarın alma ihtimail var.
  • dostum bu parlak ekran mı ofis için kullanılır mı ?
  • inceleme için teşekkürler arkadaşım monitör almayı düşünüyordum çok işime yaradı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iorfa

dostum bu parlak ekran mı ofis için kullanılır mı ?

bende ofiş işleri yapıyorum ve kullanıyorum. mode yi texte alıyorum biraz parlaklığı düşürüp hiç rahatsız olmadan çalışıyorum
  • bugun siparisi verdim hayırlı ugurlu olsun bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: transomanyak

bugun siparisi verdim hayırlı ugurlu olsun bana :)

Hayırlı olsun şimdiden. Ayrıca zahmet olmazsa ürün geldikten sonra oyun ve film performansini test edip buraya yazarsan cok makbule geçicek. Nitekim bende takipteyim bu monitörün
  • şuanda benim bilgisayar dukkanımada bakabilirsin herşeyini sattım yeni makina yapıyorum hazirana dogru görüntüleri koyabilirim konsol kullansam ordaki görüntüleri koyardım fakat konsol kullanmıyorum :)
  • peki kullanan arkadaşlara soruyorum şu şekilde bir menüsü var mı basitçe ayar yapabileceğimiz

• Bugun bende aldım bundan oldukça güzel bir görüntüsü var Dvi çıkış sorun değilse alınabilir.
  • parlak ekranın film performansi nasil acaba?
  • Şimdi bende sipariş verdim yarına gelir Allah'ın izniyle.
  • herkese hayırlı olsun arkadaşlar kullanırken yorumlarınızı eksik etmeyin burada :)
  • 2 gün oldu ürün hala ilk aşamada çok yavaş iş yapıyorlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.