Şimdi Ara

HTC Desire S 'Yeni Desire daha ince daha yetenekli' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
42.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden HTC, yeni Desire S ile daha ince bir kasada daha fazlasını vaad ediyor. Bu videomuzda Android 2.3.3 ve HTC Sense 2.1 ile güçlendirilen telefonu detaylı bir şekilde inceliyoruz.

• Daha önce mesaj atmıştım size burdanda söyleyeyim.İlerleyen günlerde Samsung'un Galaxy 551 modelini inceleyebilirmisiniz.Bu arada inceleme için teşekkürler.
  • @yekilord

Merhaba,

Pazartesi Samsung'dan isteriz. Umarım ellerinde vardır hızlı bir şekilde incelemesini yayına sokarız :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Süper inceleme teşekkürler Mesut abi ama yine de çift cekirdek hatta gelcek 4 çekirdekliler rullzzz
  • Pil süresi biraz korkuttu açıkçası, onun dışında tahmin ettiğim gibi çok güzel bir cihaz. İnceleme için teşekkürler.
  • @ Numan

Pil süresi konusunda korkun olmasın HTC Sense ile Facebook eşleştirilmediği sürece sıkıntı yok. Ben 2 haftadır kullanıyorum telefon 1 günün üzerinde pil ömrü sunuyor. Bu sırada e-posta istemcisi gtal sürekli aktif ve en az 2 saat telefon görüşmesi var.
  • pil haricinde güzel...
    inceleme ise harika. pil konusu iki defa seslendirilmiş :)
  • Hocam süper inceleme ellerine saglık devamını bekliyoruz.Bu zamana kadar alışverişlerimi bilgisayardan mouse a telefondan laptopa bu incelemeler ve donanım haberdeki yorumlara göre yaptım. Hepsinden inanılmaz memnunum. Alacak olan insanlarada önerilerde bulundum onlarda memnun kaldı. Kıasaca elinize saglık devamını bekliyoruz
  • 10 çekirdekli olucağına tek çekirdek 1.5 Ghz olsun çekirdek olayını hala anlıyamadınız Androidde çekirdek işi yalan daha çok var. Donanım üreticileri 4 çekirdekli modellerden bahsediyorlar 155 çekirdeklide çıkartırlar maksat pazar kapmak. Ayrıca tek çekirdek 1 Ghz işlemcinin çalıştırmayacağı şey yok maksat donanım yarışı...
  • Pil süresini iphone 3gs ile kıyaslarsak ne kadar fark olur ?
  • Vay be Gördüğüm en harika android akıllı telefon.. iphone kullanıcısı olarak HTC ye geçmeyi düşündürdüğünü itiraf etmeliyim. iphone 5 in çıkışı çok fazla sarkar da bu tahrik edici alet piyasamızda yer etmeye başlarsa APLLE a güle güle demenin vakti gelmiştir...

İnceleme bence harika olmuş her detaydan yeterince bahsedilmiş... HTC de harika bi iş çıkarıp biz son kullanıcıların ağzını sulandırmış
  • İnceleme için teşekkürler. Gerçekten ayrıntılı bir inceleme olmuş.(Pil süresini söylerken ki öhöm kısmı hariç. Ama bana göre sorun değil insanlık hali sonuçta olabilir.)

Galaxy S 2'nin de ayrıntılı bir incelemesini bekleriz :)) Telefon güzel ancak pil süresi biraz moral bozabiliyor.Sonuçta telefon(her ne kadar telefon olmaktan çıkıp bin bir türlü yeteneğe sahip olsalarda) elimden düşmüyor ve sürekli kurcalıyorum. Haliyle bayağı pil kullanılıyor. 1gün sabah evden çıkıp akşam gelene kadar dayansın hiç değilse...Gtalk, facebook vs. senk olmasına gerek yok pili ben her türlü sömürüyorum :D (sabah 8de evden çıktım pil %99'du, 20.30 gibi gelirken tam sokağın köşesinden döndüm pil bitti :D 40dk müzik çalar+4.5saat Wifi+15dk kadar konuşma+1saat civarında GPS+45dk kadar 3G+1.5saat kadar da oyun oynadım. 3G&2G şebekesi seçimi otomatik.) Genel olarak güzel telefon bence :))

• mesut beyın ıncelemelerını daha cok begenıyorum detaylı detaylı anlatmıs.vıdeo sonunda konusmayı 2 kez yapmıssınız :D o kadarda olsun
  • mesut abi samsung galaxy ace modelini incelerseniz çok sevinirim neredeyse bütün forum bu telefonu merak ediyor birde siz incelerseniz çok seviniriz
  • Güzel telefon,beni benden aldı.

Bu model daha Türkiye'de satışa sunulmadı mı ? Fiyatı ne kadar ?
  • sanki biraz yanlı bi inceleme olmuş gibime geldi...
  • pil süresi kötü olmuş yanlış hatırlamıyorsam incredible s'in pil süresi bundan daha uzundu. yinede çok güzel bir telefon ama benim kullanıcağım telefon en az 3 gün pil i yetmeli aksi takdirde ne kadar iyi olursa olsun benim için pek önemi yoktur. tabi tercih meselesi
  • @ deckerem

Merhaba,

Bu düşünceye kapılmanıza neden olan şeyleri yazsanız çok iyi olur zira bu tip yalın yorumlar çok yanlı duruyorlar :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • desire s atrix 4g den sonra düşündüğüm modeller arasında yer buldu
  • tanrı aşkına, mesut abinin 1400 kişilik face hesabını ve twitter hesabını ve tüm özelliklerini yapınca pil ömrü 3,5 gün giden bir telefonu unutmuşsunuz...

Mesut abiciğim,acaba biraz geç olsada SAMSUNG WAVE S8500 GENİŞ incelemesini yaayınlarmısız?

ödüller:

yılın sosyal ağ telefonu-batarya şampiyonu-samsung HUB şampiyonu (son 3 yıl)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.