Şimdi Ara

ipad1-ipad2-yeni ipad kılıf önerileri ve resimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
5
Favori
83.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kılıflarınızla birlikte resimleri çekip koyarmısınız acaba. nasıl görünüyor merak ediyorum.

bende beyaz ipad2 var. sizce hangi rengi almalıyım. çok dikkat çeksin istemiyorum.

en ucuz kılıf nerde peki?

en iyi kılıf nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61gün -- 16 Mayıs 2012; 18:18:51 >

• smart cover evet çok şık ama bana pek kullanışlı ve korumaya yonelık gelmedı açıkcası, daha çok dizayn ve tasarım açısından güzel duruyor muhafaza etmek için benim için pek yararlı değil.

http://store.bilkom.com.tr/Be-ez-be-ez-La-Robe-Allure-iPad-iPad-2-Kilifi-Siyah-_2208.html#0 bu linkteki urun hosuma gıttı .
  • bende ona bakıyordum şimdi
    acaba tam bir kılıf almak daha mı mantıklı diye düşünüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king_of_the_movement

bende ona bakıyordum şimdi
    acaba tam bir kılıf almak daha mı mantıklı diye düşünüyordum.

bana o daha mantıklı geldi hem bir yere gotururken falan daha rahat olur, smart cover alındığında arka tarafı açık kalıyor ve çok dıkkat ceker yanı bır yere tasırken vs ben hoslanmıyorum o yuzden. kılıf tam görevini yapsın diye dusunuyorum, smart cover daha cok süs gıbı geldi bana
  • http://www.speckproducts.com/tablet-ipad-cases/ipad-2-cases/pixelskin-hd-wrap-ipad-case-blue-1607.html

Bu Tarz daha iyi olacaktir.

Ust tarafi ayni Smart Cover gibi miknatisli,
    Alt tarafi da kapali olacak.

Veya Alti kapaticak bi kilif ve Smart Cover
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

http://www.speckproducts.com/tablet-ipad-cases/ipad-2-cases/pixelskin-hd-wrap-ipad-case-blue-1607.html

Gerçekten çok kötüymüş şaka bi yana zevk meselesi tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: dozdoz

quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

http://www.speckproducts.com/tablet-ipad-cases/ipad-2-cases/pixelskin-hd-wrap-ipad-case-blue-1607.html

Gerçekten çok kötüymüş şaka bi yana zevk meselesi tabi

Pixel olayini bende sevmiyorum. Tasarimi anlatmak icin oyle koydum

Hem altini kapatacak bisey hem de ustunu Smart Cover gibi koruyacak bisey guzel olur

• Beyaz iPad 2 de gri smartcover kullaniyorum. Memnunum
    Ama onerilerede acigim.
  • Bence en mantiklisi on tarafa smart cover arka tarafa da invisible shield. Bir tane de tasima cantasi alinir incelerinden olay tamamdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™
    Beyaz iPad 2 de gri smartcover kullaniyorum. Memnunum
    Ama onerilerede acigim.

Siyah ipadde hangi renk smartcover guzel durur?
  • Bende mavisi var,
    Gaza geldim aldım,
    En kısa zamanda dealextreme.com dan çanta alacağım,
    Aynı zamanda dik tutanlardan
  • Dik tutma olyida önemli bence yere yatık olunca olmuyo
  • Dealextremeden kilif, jelatin civer vs birseyler siparis verdim ama 15 gun olmasina ragmen hala kargolanmadi. Isin ilginc yani aldigim urunler kargoda gorunuyordu ve 2-4 gunde kargolanir yaziyordu. :( ipad aksesuarlari yok mu onlarda acaba nedir olay. Ipatl mi etsem siparisi. Bu kadar bekledikten sonra da iptal etmek istemiyorum acikcasi.
  • Ben ilk ciktigi zamanlarda mavi almistim,cok pahaliydi cunku,ama simdi hayatta almam bir secim sansim olsa, deri modellerden alin,digerler cunku kir tutuyor ve kirismaya basliyor.
  • Ben bej rengi deri kılıf kullanıyorum. Cover yani. O da çok çabuk kirleniyor. Deri malzemesi inanılmaz yumuşak ve çabuk kir tutuyor. Kalitesiz derilerden olsa bez ile silersin birşey olmaz ama deri kaliteli olunca yumuşak oluyor ve silsem büyük ihtimalle iz kalacak.
    Poliüretan olanlar da aynı şekilde. Sanırım bu cover çok da can alıcı birşey değil. :)
    Deri malzemeyi silmek için ne tavsiye edersiniz acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Ben ilk ciktigi zamanlarda mavi almistim,cok pahaliydi cunku,ama simdi hayatta almam bir secim sansim olsa, deri modellerden alin,digerler cunku kir tutuyor ve kirismaya basliyor.
  • Aynen yukaridaki arkadasda solemis mutlaka deri alin smartcover alacaksaniz fiyat farki cok degil normal 110TL deri 180TL diye biliyorum ben. Bendeki normal gri olan. Gri renk beyaz iPad 2 ile uyumlu oldugu icin aldim ama yukaridaki arkadasinda dedigi gibi kir tutuyor.
    Ben yaza dogru Deri koyu lacivert smartcover almayi planliyorum elimdekini satip.
  • Smart cover almadım
    Belkinin iPad çantasından aldım 40 liraya. Kalem filan koymak için cebi de var. Cuk oturuyor.

Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: king_of_the_movement

Smart cover almadım
    Belkinin iPad çantasından aldım 40 liraya. Kalem filan koymak için cebi de var. Cuk oturuyor.

Tavsiye ederim

hangi modeli acaba link atabilirmisin iyi günlerde kullan bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 1 Mayıs 2011; 16:40:01 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.