Şimdi Ara

Ziynet Çeyrek Altın-Eski Tarih - 121TL Kredi Kartı Tek Çekim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Banka Kredi Kartlarına Tek Çekim Bu Fiyata Alabilirsiniz.
    Sadece Tek Çekim ile Altın Alabilirsiniz. Taksit Seçenekleri Bu Üründe geçerli Değildir.
    Saat 15 e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir

http://www.bicok.com/_u_r_n_477994.htm

DONANIMHABER Üzerinden Gelenlere Aşağıdaki Hediyeler Verilecektir

25 Adet Alım Yapana PIRANHA PRN- 2200 2W RMS 1+1 HOPARLÖR SİYAH/ GÜMÜŞ

50 Adet Alım Yapana 2 Adet 4 GB USB 2.0 SÜRGÜLÜ E-200 MAXELL (SİYAH)

75 Adet Alım Yapana Fakir Clero Elektrikli Şofben

100 Adet Üzeri Alım Yapana EPSON STYLUS SX125 M.PÜS YAZ/ TAR/ FOT- A4

HEDİYEDİR

• Word puan ve bonus puan ile alınabiliyor mu.
  • 121+7 lira da kargo 128 e geliyor.
  • Fiyat çok uygun ama keşke taksit imkanı da olsaydı. Aytaç Bey'den daha önce 3-4kez alışverişim oldu sorunsuz.
  • Altın düşecek filan diyorlar acaba bu yaz da tırmanışa devam eder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Altın düşecek filan diyorlar acaba bu yaz da tırmanışa devam eder mi ?

Uzun vadede (en az 1yıl) kesinlikle düşmez ama yaz için birşey diyemeyeceğim.

Ara ara kısa vadede dalgalanmalar yapacaktır

2000yılından beri seyrettiği grafik işte burada

Ziynet Çeyrek Altın-Eski Tarih - 121TL Kredi Kartı Tek Çekim

SON 10 YILIN TÜRK LİRASI BAZINDA ALTIN FİYATLARI İSE AŞAĞIDAKİ LİNKTE

http://www.altinpiyasa.com/son-10--yilin-altin-fiyatlari_44366.html

• Altının 5 yıl daha ömrü var. Ona göre hareket edin. 5 yıl sonra altın tarihe gömülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

Altının 5 yıl daha ömrü var. Ona göre hareket edin. 5 yıl sonra altın tarihe gömülecek.

bunuda yazanı gördük forumda ya merkez bankalarında tonlarca altın bulunan büyük ülkelerde heykel yaparlar okadar altınla artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerkan

quote:

Altının 5 yıl daha ömrü var. Ona göre hareket edin. 5 yıl sonra altın tarihe gömülecek.

bunuda yazanı gördük forumda ya merkez bankalarında tonlarca altın bulunan büyük ülkelerde heykel yaparlar okadar altınla artık

Bir ülkenin ekonomik gücünün kaynağının da altın rezervi olduğunu eklemek isterim.

Ayrıca,Altın dünya tarihinde rekor fiyata ulaştı.Bizde bu kadar çok artmanın yansımaması sebebi ise dolardaki düşüştür.Bu dengeleme olmasaydı bahsettiğiniz çeyrek fiyatı çok daha yüksek olacaktı.
    Altın alarak yatırım yapacak arkadaşlarada 'üzerinde tarih bulunmayan'ürünleri almalarını tavsiye ederim.'Ata,cumhuriyet gibi'

Not:Sahtelerine dikkat edin ve güvenilir yerlerden alın,piyasada sahte ürün bolca var.

• quote:

quote:

Bunu kafadan yazmadım. Bankalarda ürün geliştirmeci tanıdıklarım var. Onlar söyledi. Tüm dünyada 5 yıl sonra altın ve petrol artık piyasayı belirlemiyecek diyorlar. Dikkat et tüm dünya diyorum. Türkiye demiyorum. Şuanda altın fiyatlarının olması gerektiğinden kaç kat fazla olduğunu ve bukadar hızlı neden yükseldiğini biliyormusu ? Peki sence altın gramı ne kadar olucak 1000 liramı ? Ne kadar daha yükselecek sence. Hiç altın son 10 senede nasıl bir grafik çizmiş baktınmı. 60 derecelik açıyla yükseliyor mübarek. altın yeni birşey değil binlerce yıldır var. Binlerce yıldır altın, piyasayı belirleyen bir madendi. Taş gibi, demir gibi ve su gibi bir maden. Altının diğer madenlerden hiç bir farkı yok. Sadece binlerce yıldır o piyasayı belirliyordu. Ama dev ülkeler artık yeni bir arayışa girdiler (yıllar önce) piyasayı altın, petrol yada herhangi bir maden belirlemesin dediler. Ve yavaş yavaş altını piyasadan emekli etmeye karar verdiler. Neyse bu uzun hikaye. Sonuçta ben size altın almayın demedim. Bende alıyorum. Ama çok çok uzun vadeyi kafanızdan silin diyorum sadece.

• Valla altın hiç kaybettirmiyor desem yeri.. Ciddi ciddi düşünmeye başladım altın almayı ama o kadar altını nerede saklayacaksın bide o dert var..
  • quote:

quote:

quote:

Bunu kafadan yazmadım. Bankalarda ürün geliştirmeci tanıdıklarım var. Onlar söyledi. Tüm dünyada 5 yıl sonra altın ve petrol artık piyasayı belirlemiyecek diyorlar. Dikkat et tüm dünya diyorum. Türkiye demiyorum. Şuanda altın fiyatlarının olması gerektiğinden kaç kat fazla olduğunu ve bukadar hızlı neden yükseldiğini biliyormusu ? Peki sence altın gramı ne kadar olucak 1000 liramı ? Ne kadar daha yükselecek sence. Hiç altın son 10 senede nasıl bir grafik çizmiş baktınmı. 60 derecelik açıyla yükseliyor mübarek. altın yeni birşey değil binlerce yıldır var. Binlerce yıldır altın, piyasayı belirleyen bir madendi. Taş gibi, demir gibi ve su gibi bir maden. Altının diğer madenlerden hiç bir farkı yok. Sadece binlerce yıldır o piyasayı belirliyordu. Ama dev ülkeler artık yeni bir arayışa girdiler (yıllar önce) piyasayı altın, petrol yada herhangi bir maden belirlemesin dediler. Ve yavaş yavaş altını piyasadan emekli etmeye karar verdiler. Neyse bu uzun hikaye. Sonuçta ben size altın almayın demedim. Bende alıyorum. Ama çok çok uzun vadeyi kafanızdan silin diyorum sadece.

Altının piyasayı belirlemesinin bir nedeni var ayrıca diğer madenlerden de çok farkı var 1.Az bulunur 2.Kolay işlenir vs vs. gider Tıpkı elmas gibi elmas sadece yüzüklerde güzel durduğundan mı pahalı tabiki değil şuanda altın yerine kullanılacak bir malzeme bulunmaz ise altının değeri hiç bir zaman düşmez petrol içinde geçerli bunlar.Herşey ihtiyaçlar yönünde değer kazanır yada kaybeder.

• kargo ile altın
    bir de yüklü miktarda alındığını düşünürsek kargo şirketleri böyle değerli bir şeyi taşırken nasıl bu riski alıyorlar çok merak ettim.
  • Bugun rast gele bir yerden aldim, 122 tl eski tarih altin fiyati,

Ben 2010 olanini 3+3 garanti bankasi na taksitle 130 tl den aldim ve 1,5 tl puan yuklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impostor

quote:

quote:

quote:

Altının piyasayı belirlemesinin bir nedeni var ayrıca diğer madenlerden de çok farkı var 1.Az bulunur 2.Kolay işlenir vs vs. gider Tıpkı elmas gibi elmas sadece yüzüklerde güzel durduğundan mı pahalı tabiki değil şuanda altın yerine kullanılacak bir malzeme bulunmaz ise altının değeri hiç bir zaman düşmez petrol içinde geçerli bunlar.Herşey ihtiyaçlar yönünde değer kazanır yada kaybeder.

Son yıllarda çin iran hindistan gibi ülkeler altın stoklarını arttırma çabasındalar dolara olan güvensizlikten dolayı.Sizin aldığınız istihbaratı onlar alamamış sanırım petrolün yerine alternatif kolay bulunur ama altının alternatifi yoktur.

• piyasada 123 tl ye her yerde bulunurken 121 + 7 tl kargo ya almak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arimayaa

piyasada 123 tl ye her yerde bulunurken 121 + 7 tl kargo ya almak ?

10-20TANE ALINACAKSA avantajlı aslında
  • stok bitmiş

Stok Adedi : 0
  • Evet stoku tükettik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

Orijinalden alıntı: arimayaa

piyasada 123 tl ye her yerde bulunurken 121 + 7 tl kargo ya almak ?

10-20TANE ALINACAKSA avantajlı aslında

ben bugün kapalıçarşıdan 122 ye aldım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.