Şimdi Ara

SERDAR ADALI:dudak uçuklatacak yıldızları alacağız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.haber1903.com/-cebimden-oderim-_3_51299

seneye tüm dünya bizi konusacakmıs

SERDAR ADALI:dudak uçuklatacak yıldızları alacağız

• Bu işin yıldızla olmayacağını anlamadılar hala.Yazın taraftarı gaza getirecekler kombineler v.s lig sonu yine hüsran.
  • kadro ile oynamaya gerek yok,sevabına defansa 1-2 kaliteli oyuncu alınsın yeter.
  • serdar reyiz gelme gaza, al ersanın bonservisi, birer tane de kaliteli stoper ve kanat bekleri yeter. sevabına da erhan, nobre, nihat ve cumayı da gönder bu takımdan
    takımın başına da luce babayı koy
  • Ofans tamamdır Serdal reyiz.Guti'nin yedeğini,defans hattını ve yedek kulubesini düzenleyecek birkaç transfer yapalım yeter.Bir de Tayfur'a sabredelim.
  • Bence hiç gerek yok daha Beşiktaş'a yıldız. Guti anladığım, duyduğum, gördüğüm kadarıyla gitmek istiyor bu sene sonu. Yolla Guti'yi zaten iyi bir maaş alıyor o kalakar ortadan. Fernandesin alırsın bonservisini biraz pahalı olsada iyi transfer olur. Bir sol bek bir sağ bek bir tanede kaliteli stoper beşiktaşı çok iyi işler yaptırır diye düşünüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

serdar reyiz gelme gaza, al ersanın bonservisi, birer tane de kaliteli stoper ve kanat bekleri yeter. sevabına da erhan, nobre, nihat ve cumayı da gönder bu takımdan
    takımın başına da luce babayı koy

+++++++++++1903 LUCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESCUYU İSTİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzz
  • Bende sinirden dudak uçuklatçak yıldız alıcaklar

• Bu sene de öyleydi sonuç..
  • oda değil kim demişti şu 17 de 17 geyiğini onu merak ediyorum ben bi tek şansal büyüka demişti o zaten beşiktaşlı değil başka diyen var mı onu merak ediyorum
  • kaynak sağlammış : -Türkiye-
  • Colossus

Fenaydı.DH Federasyonu da işbaşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Colossus

Fenaydı.DH Federasyonu da işbaşında.

+1903 neden bizim mesajlar anlamadım bide
  • umarım o yıldız isimler puyol,evra,ramos falan olur
  • Tahmin ediyorum ki sağ beke ismi duyulmuş bir yıldız transferi olacak.Bosingwa olabilir bu isim.Chelsea zaten gençleştirme operasyonuna gidecek sezon sonu.
  • takımın üstü forma altını sorma.sağ ve sol bek lazım stoper lazım luce veya ayarında bir hoca lazım.tayfur da yardımcısı olur 2-3 sene sonra geçsin takımın başına.hala eksikleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Bu sene de öyleydi sonuç..

bu sene hoca yüzünden harcandı yıldızlar yüzünden değil.sene başında bu kadro tayfur hocayla bile başlasa bu kadar kötüsü olmazdı.madem takip ediyorsun bizi bu kadar,düzgün takip et...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Bu sene de öyleydi sonuç..

bu sene hoca yüzünden harcandı yıldızlar yüzünden değil.sene başında bu kadro tayfur hocayla bile başlasa bu kadar kötüsü olmazdı.madem takip ediyorsun bizi bu kadar,düzgün takip et...

İlker abi yeterince takip ettiğimi düşünüyorum da Şuster geldiğinde yorumlar böyle değildi..Bence TD çok iyi bir isimdi,yıldızlar da Allah var ortalamanın çok üstünde.Önce takım olmak lazım.İstersen Robaldo'yu getir.Ben Serdar Adalı'nın bunu artık anlaması gerektiğini kastettim.Ya da Demirören'in.

• Bizde uçuk kremi var,
    hani şu siyah olan,
    herkese yetmez ancak acil olanlara veririz.

Bakın aklı-selim BJK li arkadaş ne demiş;
    Önce takım olmak lazım
    yoksa uçuk muçuk derken yıllar boyu uyutmaca olur.
    ...................................
  • Beşiktaşlı değilim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.