Şimdi Ara

National Geographic İzleyenler (Farklı Olmayı Sevenler) Başlığı Fan Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
2.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  National Geographic İzleyenler (Farklı Olmayı Sevenler) Başlığı Fan Kulübü

Arkadaşlar uzun zamandır national geographic kanalını izlemekteyim digiturkten sonra en son bu yıl tivibudan takip ediyorum özellikle National Geographic Adventure kanalının hastası haline geldim.Gezgin hikayelerini ve macera dolu yolculuklara hastayım National Geographic izleyenler olarak bu başlık altında toplanalım ve bütün programlar ve bölümleri hakkında yorumda bulunalım istedim.Çünkü çevremde national geographic izleyen kişi bulmak çok zorlaştığından national geographic deki programlar hakkında konuşacak insan aramaktayım
    Nat.Geo Adv da yeni başlayan The Ride: Alaska to Patagonia: The Great Escape programını tavsiye ederim kesinlikle süper bi program
    Kutup dairesinden Arjantin’in güney ucuna kadar Amerika’yı boydan boya geçen ekip, tüm zamanların en uzun ve en kapsamlı motorsiklet serüvenlerinden bir tanesine çıkıyor.
    11 Motosikletli(gs1200) maceraperestin yaptıkları bu gezi çok keyifli ve izlenesi birşey herkese tavsiye ederim.5nisan salı günü 20.00 da national geographic adventure kanalında yayınlandı.ve her salı günü bir bölüm yayınlanacakmış

Üyeler:
    1)a|i
    2)DragMeToHell
    3)umtyilmz
    4)A.SAYGILI
    5)Dante*
    6)Anesthesia`
    7)onur*
    8)MMavoix
    9)himmet_dal
    10)radyasyo_N
    11)derebeyi01
    12)jacob108
    13)el_SCo
    14)dodgé
    15)-JeRoMaX-
    16)sokak_papagani
    17)ogameci
    18)A.E.C
    19)GöLGe_TeaM
    20)ahmetoz85
    21)karagoz90
    22)uohk061_TS
    23)Yazılımcı Online
    24)maviyolcu
    25)Furkan*
    26)Furkán

imza eklemek isteyenler için imzamız:

[center][image]https://store.donanimhaber.com/a2/f1/e0/a2f1e0490640a7d92a80ccf82d2300e5.jpg[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_48310330/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48467813][b]National Geographic Fan Kulübü[/b][/center][/link][center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 3 Mayıs 2011; 11:38:40 >

• Bende nat geo izlerim

en sevdiğim seri ; is it real? serisiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

Bende nat geo izlerim

en sevdiğim seri ; is it real? serisiydi.

hangi seriydi o hatırlayamadım pek
    Alaska devriyesi ve Kaçış hikayeleri de yeni güzel seriler tavsiye ederim alaska devriyesinde acayip tipler var
  • Ben de Tivibu'dan takip etmeye çalışıyorum. Nat Geo Wild yok malesef.

Tavsiye edebileceğiniz programları günleriyle birlikte belirtirseniz sevinirim.
  • Köpeklere fısıldayan adam Salı saat 21:00 dı sanırsam.Beğenerek izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

Ben de Tivibu'dan takip etmeye çalışıyorum. Nat Geo Wild yok malesef.

Tavsiye edebileceğiniz programları günleriyle birlikte belirtirseniz sevinirim.

bende denk geldiğimde izliyorum diğer programları saatlerini tam bilmiyorum ama izlerken denk gelirsem reklamlarına not alırım.
    alaska devriyesi,mega fabrikalar,nomads,charley boorman ın programı ,en iyi kaçışlar ve şu dev yapıtların tamirlerini anlatan programı tavsiye ederim hepsi insana birşeyler katan programlar
    John Dillinger
    köpeklere fısıldayan adamın yeteneğini taktir ediyorum ama hayvanları insanlaştırmaya çalışan köpek sahipleri tiplemeleri yüzünden izlemiyorum o programı,hiç çekemiyorum öyle kokana tipleri

• Bence ceasar'ın daddy'si çoğu insandan akıllı..
  • Genelde Net Geo Wild izliyorum
  • Net Geo Rulezz
  • Bear Grylls

Ultmate Survival (Man vs Wild)

• Bizim yurtta Discovery Ch. de Nat. Geo. da yok. Habire NTV Spor açık. Ama evdeyken hep takip ederdim.
  • Konuyu grup olarak yapsan simgemiz felan olsa?
  • Eğer Net Geo grubu varsa ilk ben katılmak isterim
  • Bende katılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Bende katılırım

Biri bence kurmalı böyle birşey...
  • national wild tvnin en güzel kanalı
  • baya takip eden çıkmış.konuyu grup başlığı yapabilirim.İlk mesajdaki resimlerden imza kurallarına uygun imza hazırlayabilecek biri varmı?
    bu arada A.n.o.s programınıda tavsiye ederim büyük kazalardaki sıradışı kurtuluşları bilimsel olarak açıklıyolar.çok güzel faydalı bir program
  • Nat Geo Music favorim

Seviyorum bütün kanallarını, fırsat oldukça bakarım. Yeri gelmişken sorayım, bu dövüş sanatları üzerine bir program vardı, hangi günler yayınlanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Nat Geo Music favorim

Seviyorum bütün kanallarını, fırsat oldukça bakarım. Yeri gelmişken sorayım, bu dövüş sanatları üzerine bir program vardı, hangi günler yayınlanıyor?

o program bitti sanırım son 2aydır hiç görmedim ama olduğu zamanlarda hafta sonu oluyodu. cumartesi yada pazar akşamları 8-9gibiydi
  • natgeo ile discovery c.

daha cok discoveryciyim..bu aralar nat geoda köpeklere fısıldayan büyücü adam ceasar favorim..

discoveryde ise önüme gelen proğramı izlerim..

bizde kablotv oldugu içün sadece 2si var..yan kanlları da olsa tivi başından imkanı yok kalkmam gibi..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.