Şimdi Ara

Bireysel Emeklilikten 10 Yıldan Önce Ayrılanlardan Kesilen %15 Kesintinin Ödenmesi (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.096
Cevap
59
Favori
352.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmanemmi

Arkadaşlar tarih 29/08/2012 hala ses seda yok, anlayamadığım benden sonra gönderilen evraklar bile benden önce ödeme alıyor bu nasıl oluyor.

al benden de o kadar,
    aynı durumdayım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunbred

quote:

Orijinalden alıntı: osmanemmi

Arkadaşlar tarih 29/08/2012 hala ses seda yok, anlayamadığım benden sonra gönderilen evraklar bile benden önce ödeme alıyor bu nasıl oluyor.

al benden de o kadar,
    aynı durumdayım!

şu işi bir türlü aklım almıyor.. !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerok
    Sanırım AVİVA'larda sıkıntı var. Henuz AVIVA olupta alan görmedim...

http://forum.donanimhaber.com/m_48197560/mpage_43/tm.htm#msglink_80764584
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arty

quote:

Orijinalden alıntı: zerok
    Sanırım AVİVA'larda sıkıntı var. Henuz AVIVA olupta alan görmedim...

http://forum.donanimhaber.com/m_48197560/mpage_43/tm.htm#msglink_80764584

benim poliçem de avivasa ve senin poliçenden bir gün sonra kaydedilmiş yani ayın 22.11.2013 ama daha ne gelen var ne giden.
  • Benimde hala garanti yatmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • duraksamaya geçti yine....
  • Evrak Tarihi
    18.01.2013
    Evrak No
    24523
    Geldiği Tarih
    18.01.2013
    Sigorta Şirketi
    ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.
    Bugün tarafıma ödeme yapıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

Benimde hala garanti yatmadı

Ya benim ve eşimin de Garanti emeklilik ve evrak tarihi 12.ay olarak gözüküyor. Ödeme falan yapılmadı. Yalnız ilk sene Ak emeklilik deydik sonra Garanti ye geçtik. Burada bir arkadaş bu durumdakileri sona bıraktıkları gibi bir şey yazmıştı doğru anlaşılan. Ne cins bir memleket ya. 1 sene geçti hala paramızı vermiyor devlet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmesut38

Evrak Tarihi
    18.01.2013
    Evrak No
    24523
    Geldiği Tarih
    18.01.2013
    Sigorta Şirketi
    ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş.
    Bugün tarafıma ödeme yapıldı

hay Allah razı olsun.. ne güzel bir haber böyle.. 1. ay ortalarınan bir ödeme.. işiniz rast gitsin inşallah :)
  • Merhaba Arkadaşlar,

Evrak numaram 288028, evrak tarihim 27.12.2012, Sigorta şirketim Yapı Kredi Emeklilik A.Ş.

İade tutarının tamamı (2.006,25 TL) az önce hesabıma yattı.

Bilginize...
  • Nakitleri ödenen arkadaşlar, gözünüzaydın. İyi günlerde kullanın.
    Trafik cezası var gib.gov.tr de görünen, vergi borçları düşüldükten sonra ödeniyor olması sebebiyle benim paranın beklediğini düşünüyorum. Mükerrer olmasın diye ben de ödemiyorum :) Çelişki...
    Ama işin ilginç tarafı, benim 70 TL lik trafik cezası, faizle birlikte 110 TL oluyor. Ama alacağımız 1.000 TL olduğu yerde sayıyor..
    Bugüğn yarın derken %50 faizi giydirdiler bize vallah.
  • mustino M kullanıcısına yanıt
    Darısı benim gibi almayanların başına şafak şubat 2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

Darısı benim gibi almayanların başına şafak şubat 2013

aynen...
  • hala başvurabiliyor muyum? vakıf emeklilikten belgelerimi istedim, belgeler geldi elimde dilekçe olarak yollanmış doldurup imza atmak kalmış bana sadece, 3600 lira toplam.

nereye başvurmam gerekiyor eğer başvurabiliyorsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synaesthesia

hala başvurabiliyor muyum? vakıf emeklilikten belgelerimi istedim, belgeler geldi elimde dilekçe olarak yollanmış doldurup imza atmak kalmış bana sadece, 3600 lira toplam.

nereye başvurmam gerekiyor eğer başvurabiliyorsam?

ah be kardeşim... neden bu kadar bekledin.. son başvuru tarihi 29 agustos.. 2013 diyorlar..

http://www.enuygun.com/bilgi/bes-stopaj-iadeleri-icin-son-gun-29-agustos-2013

• BES sistemine girmeyi dusunuyorum. Ancak bu basligi gorunce sogudum olaydan birden. Ne yapsam bilemedim. Yeni girenkerden de kesinti yapilacak mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

BES sistemine girmeyi dusunuyorum. Ancak bu basligi gorunce sogudum olaydan birden. Ne yapsam bilemedim. Yeni girenkerden de kesinti yapilacak mi?

Yeni sistem farklı, eskiye göre daha iyi bir sistem bence. Sistemden erken çıkış durumundaki ödemenin nasıl olduğunu incele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah dostum. Bir ara bankalara gidip bilgi almam gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

BES sistemine girmeyi dusunuyorum. Ancak bu basligi gorunce sogudum olaydan birden. Ne yapsam bilemedim. Yeni girenkerden de kesinti yapilacak mi?

her ay 1 küçük altın alıp atabiliyorsan öyle yap.. ama olmuyor işte.. o borç ister bu borç takar , isteyemessinde kanser olur gidersin.. sen burada yazılanlara bakma..bunlar ayrılanlar için.. sen ileride ayrılsanda bu kadar kesinti olmayacak sende..

bence gir.. damlaya damlaya göl olur.. ben tekrar başlattım.. eşim için ayrıyeten 160 TL ödüyorum... 7 bin TL gibi bir birikim olmuş.. olsun.. vakti zamanı gelince toplu alırız...
  • mustino M kullanıcısına yanıt
    Sanslısın
    262xxx lerde kayıt numaram var .
    Yatan eden yok
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.