Şimdi Ara

Samsung 1.4GHz işlemcili Galaxy S Plus modelini hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çift çekirdekli işlemciye ve 4.3-inç boyutunda Super AMOLED Plus ekrana sahip Galaxy S II modelini kısa süre içerisinde satışa sunmaya hazırlanan Samsung, gelen son bilgilere göre Galaxy S modelinden de kolay kolay vazgeçmeyecek. Hali hazırda iki versiyonu bulunan Galaxy S ailesinin yüksek işlemci hızına sahip üçüncü modelinin de yolda olduğu belirtiliyor.

Samsung Rusya'nın blog mesajından elde edilen bilgilere göre Galaxy S Plus adı altında sunulması beklenen I9001 model numaralı yeni telefonun, 1.4GHz hızında tek çekirdekli işlemciye sahip olacağı bildiriliyor. 4-inç boyutunda Super AMOLED ekran, 8GB depolama alanı ve 1650 mAh pil gibi özelliklerle gelecek olan telefona, Android 2.3 işletim sistemi eşlik edecek. Rusya'da Nisan sonu gibi satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy S Plus için telaffuz edilen tahmini fiyat ise 840 dolar (23,990 Ruble) civarında.

• pahalı değil mi ya 840 dolar:S
  • bu ne ya samsung..her ay galaxy serisine bi yenisini ekliyosun..galaxy'de bile bu kadar galaxy yoktur ha :D
  • Gereksiz pahalı, bu varsa neden Galaxy S 2 Mini model çıkıyor?
  • çok güzel telefonlar geliyo. ben ekimde yeni telefon alıcam o zamana kadar bir sürü model daha gelir. o zaman karar vericem
  • bu çıkarsa mini çıkmayacak o zaman
  • hepsinide sürer zaten şablonları benzerdir, ekstra otomasyon ve ar-ge masrafı çok olmadıktan sonra 1000 tane modelde sürer piyasaya sonuçta pasta dilimi ne kadar büyürse o kadar kar eder..
  • 840 dolarsa çok pahalı.Galaxy S2 zaten max.1000 dolar olacak.Bence GalaxyS2 mini ile bir karıştırma söz konusu.Burada sözü edilenin S2 mini olduğunu düşünüyorum.Öyle olmassa bunu alana kadar hemen hemen yarı fiyatındaki Galaxy S'i alır overclockla 1200Mhz'de çalıştırırsın yine benzer performansı verir.
  • Sırf bu yüzden Samsung'u sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmac -- 31 Mart 2011; 16:19:14 >
  • galaxy s 2 mini varken bu telefon neden çıkarırlar ki. samsung da nokia gibi davranmaya başladı
  • Bu cihaz Galaxy S2 Mini değil mi?
  • Samsung gözümde yavaş yavaş düşmeye başladı.
    Bu telefonun normal galaxy s den tek farkı isminin sonunda plus eklemeleri ve android 2.3 olması.
    Telefona 1.4 ghz demişler birde utanmadan, galaxy s in overclock ile 1.3 ghz ye kadar çıkarabiliyoruz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu cihaz Galaxy S2 Mini değil mi?

mini yine ayrı :) samsung un hızına yetişilmez bugün buna karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: djkarakan

Samsung gözümde yavaş yavaş düşmeye başladı.
    Bu telefonun normal galaxy s den tek farkı isminin sonunda plus eklemeleri ve android 2.3 olması.
    Telefona 1.4 ghz demişler birde utanmadan, galaxy s in overclock ile 1.3 ghz ye kadar çıkarabiliyoruz zaten.

buda overclock ile 1.7 yi geçer
  • En sağdakini alayım
  • galaxy s in 2 modeli derken farkları neler?
  • ARKADASALR GALAXY S 2 YURTDISINDA EN GEC NE ZAMAN CIKAR???
  • S Plus,S mini hikaye bence,Galaxy S sahibi olarak telimi değiştireceksem bir sonraki model ''Galaxy S2'' olur,diğerlerine dönüp bakmam bile şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

S Plus,S mini hikaye bence,Galaxy S sahibi olarak telimi değiştireceksem bir sonraki model ''Galaxy S2'' olur,diğerlerine dönüp bakmam bile şahsen.

Kesinlikle. Tek gözle görülür fark hızının artmış olması. Şu an hali hazırda kullandıgım Galaxy S'in hızı gayet yeterli. Kaldı ki çift çekirdekli olmadıktan sonra napıyım o kadar hızı
  • bence android öyle ahım şahım bir sistem değil neden hala bunu kullanmakta ısrar ediyorlar bilemiyorum..bu haber bana göre çakma.
    galksy s2 idir bu bence çünki Türkiye ve belli başlı ülkelere çift çekirdekli değil tek çekirdekli olarak satışa sunulacak.rusyada bu ülkelerden biridir..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.