Şimdi Ara

Rothschild Ailesi [Dünyanın En Zengin Ailesi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
30.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uzun zaman once bi yerde okumustum yanlis hatirliyor olabilirim ama, bunlar zamaninda kralin yaninda calisiyormus. Halka borc vere vere, simdiki krediler gibi, servetine servet katmislar. Hatta bir rivayete gore calistiklari zaman kraldan bile zengin olmuslar. Suanda mal varliklarini kesin olarak bilmenin mumkunati yok. Ama bir sey kesin , ellerindeki guc ile tum dunyayla basa cikarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Tavsiye ederim okuyun,

Rothschild Ailesi [Dünyanın En Zengin Ailesi]

adamlarin cok guclu oldugu belli de biz hangi gucumuzle yahudilere kafa tutuyoruz, bize ne filistinden mi dememiz lazim yoksa bizimde kendi capimizda belli bir gucumuz var filistini desteklememiz lazim mi dememiz lazim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz-

quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Yanlış anlamışsın, zerre alakası yok.

Peki sen alakası olmadığı sonucuna nası vardın?

Çünkü alakası yok. Alakasız bir şey söyle, sonra "neden alakasız ? " de. İyi bir kafaymış.

Verdiğin kısım sadece yaptığı özelleştirmeleri elin şirketlerince yürütecek kadar aptal bir hükümete sahip olduğumuzu gösterir.
  • quote:

quote:

quote:

Çünkü alakası yok. Alakasız bir şey söyle, sonra "neden alakasız ? " de. İyi bir kafaymış.

Verdiğin kısım sadece yaptığı özelleştirmeleri elin şirketlerince yürütecek kadar aptal bir hükümete sahip olduğumuzu gösterir.

Alıntıları Göster
    ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 22 Temmuz 2016; 1:53:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu söylediklerini doğru kabul edelim. Bir aile dünyanın çoğunu yönetemez demiştin. Bu kanıya nerden vardın bunu merak ettim. Rotschild ailesi hakkında yazılan milyonlarca yazı yalan mı? Bunu mu demek istiyosun.

Rothschild güçlü ve zengin bir aile buna hemfikirim, olmamak da saçma olur zaten. Ama dünyayı kontrol eden kimseleri dandirik bir siteden öğrenebileceğine inanmak ise saflıktır. Ayırca yazdıklarım hiç bir yerinde dünyayı birileri kontrol edemez demedim, tersine çok kontrollü bir kaos düzeni ile dünyanın çekip çevirildiğine inanıyorum. Fakat, bunu yapan kimseleri ne sen, ne ben bilebiliriz. Zaten bu kontrol sahipleri ortalıkta olsaydı bu kontrole sahip olamazdı.

Öyle internetten görüp buna inananlar ,zamanında "contoryum" elementi videolarını facebooktan paylaşmıştı:)

• bu adamlar zengin değil. parayı bulan lidyalılarsa mirasçısı bu aile.

bunların serveti zenginlik rütbesi ile ölçülemez. paranın sahibi demeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Tavsiye ederim okuyun,

Kardeşim aldı okudu bu kitabı.Kaç zamandır bende okuyayım diyorum her seferinde bir işim çıkıyor, böyle diye diye 7-8 ay oldu.
  • burda birbirinizle tartışmayın.açın ZEİTGEİST belgesellerini izleyin.bu konularla ilgili (dünyayı yöneten aileler,mason örgütler,illuminati) ile ilgili en geniş bilgiler bu belgeseldedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ©hessmaste®

quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

O zaman Bill Gates falan ne oluyor? Kriter neye göre?

Bill Gates'in kişisel serveti 50-60 milyar dolardır,

Bu aileler ise 1000-2000 kişilik aileler ve bahsedilen rakamlar 15 trilyon dolar, diğer bir hesapla 300 tane Bill Gates alabilirler.

bill gates de bunlar gibi pis is yurutse aile kursa bunlari satin alir

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

O zaman Bill Gates falan ne oluyor? Kriter neye göre?

Bunu bende düşündüm. Neden Forbes dergisinin her yıl yayınladığı en zengin işadamları listesinde bulunmazlar falan diye ama. Bu aile çok derin bağlantılı, birçok ülkeyi yönetiyor hatta hepsini desem yeridir. En azından etkilidir. Bu yüzden bence ortalıkta isimlerinin anılmasını istemiyor. Bugüne kadar kaç kişi zaten bu ailenin ismini duydu ki?

Arkadaşlar bakın kendiniz söylemişsiniz cevabı;
    Bunlar dünyanın en zengin AİLESİ Bill Gates gibiler, BİREYSELDİR tek kişi yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Bu adamlar büyük israilin kurulmasını ileri süren ailedir. MASONLARIN liderleri olduğu için listelerde göremezsiniz. Çünkü 2. kişiye 200 trilyon fark atar. Büyük büyük dedesi Sultan Abdülhamitten filistini istemiştir. Bakabilirsiniz. Yada hocanıza sorun. (Ailenin adını bilmeye bilir bazı hocalar ama yahudiler osmanlıdan toprak istedimi diye sorarsanız hocanız moron değilse cevaplar)

Abdülhamitte "Kanla alınan toprak, kanla verilir" diyerek reddetmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Paranoia

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Bu adamlar büyük israilin kurulmasını ileri süren ailedir. MASONLARIN liderleri olduğu için listelerde göremezsiniz. Çünkü 2. kişiye 200 trilyon fark atar. Büyük büyük dedesi Sultan Abdülhamitten filistini istemiştir. Bakabilirsiniz. Yada hocanıza sorun. (Ailenin adını bilmeye bilir bazı hocalar ama yahudiler osmanlıdan toprak istedimi diye sorarsanız hocanız moron değilse cevaplar)

Abdülhamitte "Kanla alınan toprak, kanla verilir" diyerek reddetmiştir.

Abdülhamit'in verdiği cevabı değil adamların isteğinden bahsettim orada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

yahudi bunlar, savaş zamanı finansman oldukları için şuanda dünyanın kontrolleri ellerinde ( lobi dediğimiz olay ) tabii diğer bir yahudi aile ile birlite

Bana yahudi olduğunu kanitlayabilir misiniz ben english time da bir amerikali hocama sormustum wikipedia da boyle yaziyor diye orasi yanlis bilgilerle dolu demişti ABD de herkes onların İngiliz ve alman kökenli olduğunu biliyor demişti benimde kafam karisti sizde wiki de yazsa göreni yorum yaptiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V17 BORSA GRUBU

quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

yahudi bunlar, savaş zamanı finansman oldukları için şuanda dünyanın kontrolleri ellerinde ( lobi dediğimiz olay ) tabii diğer bir yahudi aile ile birlite

Bana yahudi olduğunu kanitlayabilir misiniz ben english time da bir amerikali hocama sormustum wikipedia da boyle yaziyor diye orasi yanlis bilgilerle dolu demişti ABD de herkes onların İngiliz ve alman kökenli olduğunu biliyor demişti benimde kafam karisti sizde wiki de yazsa göreni yorum yaptiniz

bu kitabı okumanı tavsiye ederim

• V17 BORSA GRUBU kullanıcısına yanıt
    biraz ingilizce araştırma yaparsan doğrusunu öğrenirsin o zaman.
  • Paranın efendisi olarak bilinen ve temelini finans imparatorluğuna dönüştüren Rothschild Ailesi'nin ünlü şirketleri ve kontrol ettikleri parayı tahmin etmek zor ama trilyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

Rothschild Ailesi, Avrupa ve Amerika'dan tren yollarını finanse etti ve ABD'de isteyenlere borç alma imkanı sağladı. Nathan Mayer'in oğlu Lionel Nathan (1808-1870) 1875'te Süveyş Kanalı'nın kontrolünü satın alması için Başbakan Benjamin Disraeli tarafından kullanılmak üzere İngiltere'ye borç verd. Lionel Nathan İngiliz Meclisi'ne seçilen ilk Yahudiyi ve onun oğlu Nathan Mayer (1840-1915) ilk Baron Rothschild oldu.

Rothschild Ailesi bugün dünya genelinde yapılan elmas ticaretinin yüzde 90'ını, elmas üretiminin yüzde 40'ını, kömür-bakır-uranyum-alüminyum ticaretinin de yüzde 15'ini gerçekleştirmektedir.

http://www.patronturk.com/rothschild-ailesinin-serveti-ve-unlu-sirketleri-187h.htm

• Bill Gates'i falan 100 kere satın alırlar.Adamlar paranın o kadar dibine vurdularki pek önemsemiyorlarda.Para onlar için amaç değil araç.
  • Nepennthe kullanıcısına yanıt

Şeytana cennete cehenneme inanacak kadar aptal değiller.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.