Şimdi Ara

Rusça Nasıl Öğrenirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

putin yüzünden 1989 -1992 arası doğumlu olan rus hatunlar gram ingilizce bilmiyorlar. hem hatunlar ve hem ben translate ile kendimizden geçip duvarlara kafa atmaya başlıoz.. Gerçi google translate'in bir çevirisi var evlere şenlik. Bu Duruma İstinaden dedim ulan rusça öğreneyim, alfabeye bakmamla pdf'i kapamam bir oldu.

nabıcam ben offf offf. offf galia off nadia offf

• http://www.netkitap.com/kitap-50-derste-rusca-cdli-peter-norman-natalia-norman-sosyal-yayinlar.htm

bu kitap yardımcı olabilir belki? bugün görmüştüm kitapçıda. alfabeden başlıyor günlük kullanımlarla devam ediyor incelemiştim biraz.

edit: karar verdim yarın alıcam bu kitabı, yararlı olur inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cduman -- 24 Mart 2011; 23:24:18 >
  • Rusça gramer olarak zor, konuşma olarak basit bir dildir. Eğer ciddi anlamda rusça öğrenmek istiyorsanız mutlaka yerinde öğrenmelisiniz. şuan için Rusya, Ukrayna, belerus gibi ülkelerde dil eğitimleri verilmektedir.

Belarusu önermem köy gibi.. rusya'yı hic önermem ırkclık var ve fiyatlar çok fazla. Şuanda Rusça öğrenebileceğiniz en güzel yer Ukrayna'nın Odessa şehridir. şehir Ukrayna'nın en çok turist alan şehri olduğundan dolayı yabancılara karşı herkes çok daha ılımlı. Ve bu şehirde kolaylıkla insanlar ile sosyalleşebiliyorsunuz. istediğiniz gibi konuşabilirsiniz kimse size birsey demez. Ben odessa'da gece saat 3'te taksi diye sıradan aile arabalarına binip istediğim yere rahatlıkla gidebiliyordum. güzel bir şehir Ukrayna Odessa.

Rusça basit kelimeler ve cümleleri öğrenebilmeniz içinhttp://www.ukraynadarusca.com/rusca-basit-kelimeler-ve-cumleler linkten faydalanabilirsiniz. Ve yinehttp://www.ukraynadarusca.com/fiyatlar buradanda kurs fiyatlarına bakmanızı öneririm çünkü fiyatlar çok uygun ve herkese göre bir konaklama altarnatifleri var.

• Rusça öğrenmek çok zor değildir. Yeter ki istekli olun ve sıkı çalışın.

1- Rusça ders kitaplarından temin edin. Burada bazı kitaplar var. Fiyatları uygun:

www.ruscakurs-ruscakursu-ruscakurslari.com/rusca-ders-egitim-kitap-kitabi-kitaplari.html

2- Bilgisayar klavyesi alın. Burada satan bir yer var. Fiyatı uygun:

www.ruscakurs-ruscakursu-ruscakurslari.com/rusca-klavye-ruscaharfliklavye-satis-satin-alin.html

3- Ders alın. Halk Eğitim Merkezlerinden tutun da dil kursları, özel ders veya yurt dışı eğitim seçeneklerinden size uyanı seçin:

Örneğin şurada saati 30 TL'den hızlandırılmış Türkiye içi illerde kurs var:
    www.ruscakurs-ruscakursu-ruscakurslari.com/rusca-birebir-ozel-ders-dersi-dersleri-kurs-kursu-kurslari.html

Şurada da yurt dışında dil kursları var. 1 aylık için vize yokmuş:
    www.ruscakurs-ruscakursu-ruscakurslari.com/ukrayna-ukrayna-da-ukraynada-odessa-kirim-da-kirimda-yurtdisi-yurtdisinda-rusca-egitim-kurs-ders-ogrenmek-master-doktora-universite.html#odessa-rusca-kursu

4- Mutlaka Türkiye'de ve yurt dışında Ruslarla-Rusça konuşanlarla irtibatta olun. Zaman zaman yurtdışına gidip gelin.

Göreceksiniz Rusça'yı çok hızlıca öğreneceksiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.