Şimdi Ara

Mobee Nett Tablet 8 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
19.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Android 2.2 işletim sistemli Mobee Nett Tableti inceledik. Flash 10.1 desteği ve USB OTG desteğiyle dikkat çeken tablet hakkında merak edilenler bu videoda. Maliyet odaklı tablet arayışı içinde olan kullanıcılar için alternatif modellerinden biri olan Mobee Nett Tablet 8'i bu videoda yakından tanıyabilirsiniz.

• ekran da kullanışlı olsaymış iyi olurmuş
  • yıl 2011 hala resesitif ekran.. iPad çakması ürünleri tanıtmak dh ye yakışmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 22 Mart 2011; 21:55:12 >
  • dokunmatik ekrandan kaybedıyor
  • adamın azı yüzü şişmiş headshot yemiş gibi olmuş ne olmuş böle ?
  • hep iyi ürünler mi çıkacak. Bakın bu kötü. Almayın pişman olmayın :D
  • navigasyona benziyor:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

yıl 2001 hala resesitif ekran.. iPad çakması ürünleri tanıtmak dh ye yakışmıyor..

cok geride kalmasın dostum magaradan yenimi cıktın

• Bunu kimler alıyor fiyatını bilmiyorum ama buna verilecek para yerine en ucuz ipad 2 yi almak daha mantıklı değil mi
  • Donanımhaber sitesinin bu tür ürünleri inceleme konusu yapabileceği normal çünki fiyat konusunda avantaj isteyen kullanıcılarda var malum...

Fakat bu tableti satın alacak kişilerin göz ardı etmemesi gereken en önemli şey ekranın resistif yani teknoloji olarak zamanını doldurmuş bir ekrana sahip olması.

Resistif ekran ile kullanıcılar için zevk alacakları bir ürün yerine kullanımı tam bir eziyet haline getirmekte.

HDMI portunun olmaması büyük bir eksiklik, aynı zamanda usb desteğinin doğal olarak değilde ilave on the go (OTG) ilave sunulmasıda çok gereksiz. Çünki tablet pc'ler en az aksesuar ile taşınması gerekli.

USB desteğinin OTG ile sunulması hem tablet pc'ye yazılım (ROM) atarken hemde usb bellek ve 3G usb dongle'ların bağlantısı esnasında gereksiz bir kablo karmaşası sunuyor.

Android Marketin açık olması cihaz açısında bir güzellik kazandırmıyor, 14.03.2011 tarihi ile zaten android market türkiye açıldı, kaldıkü android markette paralı uygulamaları satın almak yerine applanet tarzı market ile aynı zenginlikte ve işlevsellikte daha iyi marketler apk'ları mevcut.

Apple iPad ile birebir kopya olması mobee'yi benzer tabletler arasında sivrilmek yerine tamamen baştan bitirmiş.

Servis konusuna gelince forumdaki konularda da yazıldığı gibi mobee markası eski datron markası ile aynı yani eski adı ile ufotek firmasına ait, datron müşterilerinin servis konusundaki sıkıntılarıda mobee ile tekrar baş gösterecektir.

İnternette fiyatı 350-400TL arasında satın alınabilen resistif ekranlı bu ürünü almak yerine tegra 2'li veya en azından kapasitif ekranlı bir tablet pc edinmek en akıllıcası olur.

• Rezil ekran :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

quote:

yıl 2001 hala resesitif ekran.. iPad çakması ürünleri tanıtmak dh ye yakışmıyor..

nick entry uyumu

• quote:

quote:

quote:

nick entry uyumu

en azından tarihi zamanı biliorum ben.

• ARKADASLAR BEN DE BUGUN TEST ICIN BI TANE ALDIM SAKIN YANINA YANASMAYIN EKRANI BASTIRIRKEN KIRACAKTIM.
  • Alet zamanımıza göre kalitesiz, doğru ama rezistif ekranlı cihaza kalem koymayan zihtiyet kadar o cihazı kalemsiz kullanmaya çalışan ve tanıtan editörde hatalı (bence hatalı çünkü bana böyle bir ürün gelse git kalem getir arkadaşım derim, ancak editör değilim).
    Rezistif ekran parmakla kullanılır ama kalemle yada tırnağınızla çok daha rahattır.

Zaten incelemeden çok al arkadaşım bunu oku demişler gibi.Hızlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Colda -- 23 Mart 2011; 2:28:21 >
  • parasına göre güzel 380liraya fazla beklentide olmamak gerekir.OTG desteği beni çok heyecanlandıran bir şey ama bu cihazda değil. sabe nickli arkadşa katılıyorum.tabletleri kalemle kullanmak daha iyi olur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nick entry uyumu

en azından tarihi zamanı biliorum ben.

Sağ alt köşe sağolsun

• DH'a hiç yakışmıyor tablet mi kalmadı başka.
  • Bence iyi olmuş incelenmesi iyi ile kötünün farkı ortaya çıkıyor.
  • Ürünün ekranı ve malzeme kalitesi kötü, incelemede biraz iyimser davranılmış gibi...

bence tablet incelemesi yapılacaksa galaksi tab gibi modeller düşünülmeli... kapsamlı incelemeyi hala bekliyoruz :)

son olarak bir ricam olacak video incelemerde diğer donanımlar da unutulmamalı. Örneğin sitede hiç klavye incelemesi yok ( oyun dışı )...vs. vs.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.