Şimdi Ara

One Tree Hill (2003- ) | 9.Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
1
Favori
105.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla Cuma günleri saat 18:45'de yayınlanan bu dizi gerçekten harika.Smallville'i geride bıraktığı kesin gibi ama The O.C. ile de çekişecek cinsten.Hele o Lucas Scott ve Brooke yok mu?Bu diziyi izleyeniniz var mı?Eğer varsa yorumlarınızı bekliyorum...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• the O.C daha güsel benje şimdilik ama ilrede belki rakip olabilriler
  • oc deki kızın başına gelmeyen kalmadı.kaldı mı?
  • ızlıyorum bende guzel dızı ozaman sorayım brooke mu peyton mu benım cevabım brooke
  • helal walla benden once acmıssın topici...
    oc yi yakalar mı bilmiomm da güzel dizi valla...
    bende kaçırmıom az evvel izledim..tekrarını...ctesi leri 1 de...
    amerikalar dizilerinde nie 2 kız arasında 1 eleman bıraktırıyor zorla....lucas napsın...bi yerde afet var diğer tarafta cool ve "esas kız" peyton...
    abi brooke dehset ama...dizi harbi iyi...
    şarkısı da çok güzell tavisiye ederim bi dinleyin..
  • Zor bi soru ama bende Brook'u seçicem...
    quote:

Orjinalden alıntı: jimmyfloyd

ızlıyorum bende guzel dızı ozaman sorayım brooke mu peyton mu benım cevabım brooke
  • abi hatun benimdir benim kalacak...
    oc de alex 1 dir bu da 2.cisi...

• bittiğim an bu andır abi....cenazeme gelmesin bu...

• bu lucas var yaa...çok şeref.......... bi ansan bak yaa fotoya...gelde sağlam dur şimdi...gelde öldürme bu adamı....

• brookeee....... sophia bush namı diğer..

• yaaa nasıl iş kardeşim az evvel resimleri bulurken şok oldumm
    imdb.com 'da ki yazıya bakın

Spouse
    Chad Michael Murray (16 April 2005 - present) (separated)

26 September 2005: Announced she has separated from her husband Chad Michael Murray.

yani hatun lucas ile nisanda evlenmiş 1,5 ay evvel boşanmış...vayy bee..garanti reklam evliliği haa... dizi baksanıza bizde de seyrediliyor artık..zaten cnbc dandik olsa almazdı...abd de böyle yükselmiştir belki...
    yalnız üzüldüm tabii... +++şaşırdım..hatun evlenmiş boşanmış....vay beeee...

• 1-Brooke
    2-Summer
    3-Linsday
    4-Lana
    5-Alex
    6-Lorelai Gilmore
  • alex
    brooke
    anna(eski seth'in ki=
    summer
    marissa
    lorelai

lana kimdi...??
  • Lana Smallvill'deki esmer kız varya hani çekik gözlü o işte...Aslında o da fena değil.
    Ayrıca;
    -Las Vegas'ın tüm kızları
    -Scrubs'deki kızlar da
    fena değil...
  • scrubs ta j.d in vardı ya bi tane..yatıp yatıp sigara isteyen psikopat...cok tatlıydı
    onun haricinde güzel yok be abi...
    smallville izlemiom ondan bilemiycem ama lorelai ı eklediğine gore zevk sahibi olduğun kesin..

vegas ta ki hatunlar harbi iyi ozellikle kısa boylu organizasyon yapan geleni gideni ağırlayan hatun gercekten iyi....
  • Benimde Scrubs'den kastım oydu işte.Galiba benim söylemek istediğim kadını söylüyosun.Hani sarışın,güzel bi kız vardı.Yanılmıyosam baş harfide 'M' olması lazım
    Lorelai...

quote:

Orjinalden alıntı: sexai

scrubs ta j.d in vardı ya bi tane..yatıp yatıp sigara isteyen psikopat...cok tatlıydı
    onun haricinde güzel yok be abi...
    smallville izlemiom ondan bilemiycem ama lorelai ı eklediğine gore zevk sahibi olduğun kesin..

vegas ta ki hatunlar harbi iyi ozellikle kısa boylu organizasyon yapan geleni gideni ağırlayan hatun gercekten iyi....

• bu da benim sıralamam;

1-summer (oc)
    2-lana (smallville)
    3-peyton (one tree hill)
    4-kim bauer (24)
    5-buffy summers (buffy the vampire slayer)
    6-cordelia chase (buffy the vampire slayer/angel)
    7-alex (oc)
    8-isabel evans (roswell)
    9-sydney bristow (alias)
    10-alex (joey)
    11-josephine joey potter (dawson's creek)
    12-faith (buffy the vampire slayer)
    13-lorelai gilmore (gilmore girls)
    14-dawn summers (buffy the vampire slayer)
    15-marissa (oc)
    16-rory gilmore (gilmore girls)
    17-mary connell (las vegas)
    18-jackie (that ‘70s show)
    19-sam marquez (las vegas)
    20-elliot (scrubs)
    21-anna (oc)
    22-brooke (one tree hill)
    .
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r7brtpires -- 20 Kasım 2005, 21:56:56 >

• ya bu brooke gerçekten çok iyi olmuş diyim. kafayı yiyecem biz niye bööle okumadık liseyi. ayrıca OC de de one tree hill de de herkes güzel herkes yakışıklı. sinir bozucu bi yerde... ama iyi olmuş cnbce ye yaptıklarından dolayı minnettarım. digiturk olmadığı anlarda beni kurtaran kanaldır.

bu da Theme Song o zaman:http://rapidshare.de/files/7846297/0...to_be.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zibidi_gonzales -- 20 Kasım 2005, 22:38:09 >
  • demi yaa.herkez okula üstü açık arabayla,jiple geliyo...okul değil mankenlik ajansı sanki...
    quote:

Orjinalden alıntı: zibidi_gonzales

ya bu brooke gerçekten çok iyi olmuş diyim. kafayı yiyecem biz niye bööle okumadık liseyi. ayrıca OC de de one tree hill de de herkes güzel herkes yakışıklı. sinir bozucu bi yerde... ama iyi olmuş cnbce ye yaptıklarından dolayı minnettarım. digiturk olmadığı anlarda beni kurtaran kanaldır.

bu da Theme Song o zaman:http://rapidshare.de/files/7846297/0...to_be.rar.html
  • süper dizidir kacırırsam gece 3'e kadar bekliyom bu arada ah brooke ah
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.