Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guitarist999

Arkadaşlar şınav çekerken vücudumun ne kadar aşağı inmesi lazım ? Yere değme zorunluluğu yok ama baya yaklaşmam lazım heralde değil mi?
    Bir de kafamın vücuda paralel olması gibi bir zorunluluk var mı ? Ben kafamı biraz vücuda güre dikleştirip yere çenem değince yukarı kalkıyorum.
    Hatalı olan bir şey var mıdır bunda ?

Standart sınavda zeminle aranda su şişesi koyulacak kadar in.ancak şınavın bir sürü stili var,farklı şekillerde de çalışabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edriyınnn kullanıcısına yanıt
    Şişe yatık mı olacak ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbomanlet

iyi abim çalışmaya devam et yüksek volume ile deadlift yap nerende hypertrophy olacak bakalım.

yüksek volume ile çalışırken sakatlığa davetiye çıkarmasının hareketin tehlikesi ile değil volume yükseldikçe özellikle son set/tekrarlarda formdan feragat edilecek olmasına bağlayamayışın çok üzücü. salak salak 8x8 4x10 deadlift yapıyor millet sonra adı "tehlikeli, bel sakatlayan hareket" oluyor. hareketi yapan mal olunca sakatlanması da çok doğal oluyor.

Yuh valla ben şikayet etmedim kim şikayet etti om bu adamı
    Senin dediğin tamamen hareketi yapanın salaklığına bağlı olan birşey ama.Abi adam salaksa her türlü sakatlancak zaten ne alaka yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

quote:

Orijinalden alıntı: Turbomanlet

iyi abim çalışmaya devam et yüksek volume ile deadlift yap nerende hypertrophy olacak bakalım.

yüksek volume ile çalışırken sakatlığa davetiye çıkarmasının hareketin tehlikesi ile değil volume yükseldikçe özellikle son set/tekrarlarda formdan feragat edilecek olmasına bağlayamayışın çok üzücü. salak salak 8x8 4x10 deadlift yapıyor millet sonra adı "tehlikeli, bel sakatlayan hareket" oluyor. hareketi yapan mal olunca sakatlanması da çok doğal oluyor.

Yuh valla ben şikayet etmedim kim şikayet etti om bu adamı
    Senin dediğin tamamen hareketi yapanın salaklığına bağlı olan birşey ama.Abi adam salaksa her türlü sakatlancak zaten ne alaka yani.

Yav birak cok yuksek agirliklar yapsin adma 2 senedir burda nerdeyse hala sisman ve ciddiye aliyosunuz. Zaten boyle devam ederse varikosel de olur.

• Az tekrar, cok tekrardan ziyade hepsi tercih sebebi de su piramitlerden hic hoslanmiyorum. Duz set en iyisi (bence), ara sira tekrar sayilariyla oynuyorum, haftadan haftaya bazen dusuk bazen yuksek tekrar, gayet verimli geciyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zyzz videosu gelmiş saidin kanalına bakın
  • Şunu farkettim ki bir insanda bulk yaparken olması gereken disiplinin çeyreği yok bende. Sadece kas ölçülerime baktım. 3-4 cm omuz eklemişken baktım ki çevremdekiler olum çok yanlış genişlemişsin ya hem alttan hem üstten diyor. Aldım mezuroyu beli ölçtüm, 10 cm de ordan gelmiş maşallah. Büyük kısmını vücudun su toplaması + bulk nedeniyle hayvanlar gibi önüme geleni yemem ve midemin büyümesine yordum. Zira ufacık bir yağ tabakasına göre fazla çıkmış göbeğim Cumartesi ****ler bulkı ben definisyona giriyorum dedim. Bir kısmı gitti bile. Bir süre definisyonla disiplin kazanmayı düşünüyorum, yarım akılla bulka girilmezmiş. Vitaminsizin tekine dönüşecek olsam bile bu fazla yağlar da gidecek ayrıca.
  • Beyler bu kreatini sora sora bitiremedim ama ben bunu 2 haftadır kullanıyorum. Yükleme yapmadım. Pek de bir faydasını görmedim. Kilolarım kararınca artıyor eskisi gibi. Açıkçası vücudun üretimini baskılama olayı da biraz tiksindiriyor beni. Böbreklere yüklemesi de öyle. Sizce bırakıyım mı

• spora başlayalı 2 gün oldu çok değil 2-3 bar ile çalışıyorum bir de 5 kiloluk dambıllar ile 3x15 3x20 falan yapıyorum kaslarım bugün fena ağrıyo hamlıktan
  • Canan Karataş yine sıkıyor tvye çıkmış.
    Protein tozu yerine bol bol tereyağı almalıymışız.

• kfasına göre ilaç alırken insanlarda sorun yok protein tozu deidn mi ooooo canavar

http://www.milliyet.com.tr/vucut-gelisme-sampiyonu-darp-edildi-gundem-2098063/

vücut geliştirme şampiyonumuzu dövmüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

kfasına göre ilaç alırken insanlarda sorun yok protein tozu deidn mi ooooo canavar

http://www.milliyet.com.tr/vucut-gelisme-sampiyonu-darp-edildi-gundem-2098063/

vücut geliştirme şampiyonumuzu dövmüşler

Delikanlı bunlar işte tek adama 10 kişi dalarlar.
    Bunlara ne olursa olsun hiç acımıyorum.

Umarım bileğinde ki kırık spor hayatını engellemez hocamızın.

Canan Karataş ise çok bilmişin teki.
    Sabah ceviz tereyağ yiyecekmişiz.
    Cevizin kilosu kaç lira haberi var mı acaba?
    Tereyağ yiyip bol bol yağ tulumuna dönelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: windsurf

Şunu farkettim ki bir insanda bulk yaparken olması gereken disiplinin çeyreği yok bende. Sadece kas ölçülerime baktım. 3-4 cm omuz eklemişken baktım ki çevremdekiler olum çok yanlış genişlemişsin ya hem alttan hem üstten diyor. Aldım mezuroyu beli ölçtüm, 10 cm de ordan gelmiş maşallah. Büyük kısmını vücudun su toplaması + bulk nedeniyle hayvanlar gibi önüme geleni yemem ve midemin büyümesine yordum. Zira ufacık bir yağ tabakasına göre fazla çıkmış göbeğim Cumartesi ****ler bulkı ben definisyona giriyorum dedim. Bir kısmı gitti bile. Bir süre definisyonla disiplin kazanmayı düşünüyorum, yarım akılla bulka girilmezmiş. Vitaminsizin tekine dönüşecek olsam bile bu fazla yağlar da gidecek ayrıca.

Önünüze her geleni yiyip midenize hamallık yaptırmayın hocam.
    Bulk için en mantıklısı kışı beklemek bence.

• Keto beni bekler. 3-4 gun icinde basliycam. Merak dışında sycuklu yumurta yemeye duyduğum hasret ve haftasonu yulafa yüklenme arzusu da var tabi. Hayırlısı ne ise o olsun da bu diyet stili hakkinda deneyimli arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Açılan konularin hepsini okudum forumda ama hala oturmamis şeyler var. 185 87 yim şuan kurbana kadar diyet hedefim 83-84

• Yaklaşık 105 kiloyum. Yaz bitti artık birdahaki sezona hazırlanmam için büyük bir zaman dilimi var.
    Bu zaman diliminde zayıflamak için nasıl bir diyet ve nasıl bir program önerirsiniz arkadaşlar ?
    Gerçekten çok istiyorum kilolardan kurtulmayı artık. Teşekkürler
  • to1ga T kullanıcısına yanıt
    protein diyeti öneririm.karbonhidratı baya azalt.

bu arada 2 aydan sonra ilk antremanımı yaptım.baya yordu beni.bench prese 50 kg ile girdim.deadliftte de 50 yaptım.1 aya toparlarım inşallah.acaytip te yoruldum
  • 3 gün önce dambıllarla çalışırken tekrar sayısını biraz fazla zorladım sanırım ve sol kolumu dirsekten tam açamıyorum acayip acı veriyor. Ağrı kesici ve kas gevşetici zaten alıyorum ayağımın durumundan dolayı ancak bir faydasını göremedim daha önce başına gelen var mı böyle bir şey ?
  • Play Hard kullanıcısına yanıt
    Bir şey olmaz ondan normal. Hatta benim çok hoşuma gidiyordu ilk zamanlar

• Beyler ben bu sporu düzgün yapmıyor muyum acaba ? Yoksa çabuk bi sonuç bekleyenlerden miyim anlamadım 3 ay olacak başlayalı sanki göbeğim çıkıyor gibi geliyor. Yemeğe dikkat ediyorum yumurta yulaf ezmesi tavuk ton balığı lor bunlar ağırlıklı bi menum var. Anlamadım neden böyle oluyor
  • Agri kesici hele hele de kas gevsetici kullanilmaz sacmaliktir

• 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.