Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1702. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17001701170217031704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Deri çatlakları konusunda yine hepinizi sollayarak üstün erkek statümü korumaya devam ediyorum.

fast grower master race checkin' in

### DH Body Builders ###

Ne iğrenç bir fotoğraf , bir de bu elit takılmaya çalışmıyor mu
  • Çevir kazı yanmasın. Sen ufacık çenesini gizlemek için IŞİD sakalı bırakıp, elmacık kemiği varmış gibi görünsün diye cüsseli gözlük takan 2014'ün flaş erkeklerinden değil misin? Sizin Antalya'da çok görüyorum bu tiplerden, adamla kavgaya giriyorsun, bir bakıyorsun herif tek yumrukta 9.5 şiddetiyle sallanıyor. Ben de diyorum niye sakal normale göre yakışıyor bu heriflere, meğer adamlar feminen çenesini gizliyormuş. 13-17 yaşların arasında sevgilin olmadığını ikimizde biliyoruz, bu demektir ki genetiğin hiçbir şey ifade etmiyor, içinde yok çekicilik. Evrime uygun değilsin.

@Ramiz Karaeski Kim elit takılmaya çalıştı? Aksine ben her zaman bir hayvan olduğumu iddia etmişimdir.
  • quote:

Deri çatlakları konusunda yine hepinizi sollayarak üstün erkek statümü korumaya devam ediyorum.

### DH Body Builders ###

O kadar yirtigi bari iyi bi deltoid iyi pectoral falan olsa okey de hocam bosa yirtmisin sagini salonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Sakal da bırakmıyorum(tercih meselesi), ilk sevgilimi de ilkokulda buldum, devamı da geldi.

Bu forumdaki en beta üye olduğun nerden belli biliyor musun? Her hareketinle birilerine üstün olduğunu göstermeye çalışıyorsun. Sürekli kendini kanıtlama peşindesin, kendi doğrularını oluşturmuş klinik bir vakasın.

Gerçek bir alfa erkeği kimin sakal bıraktığını, kimin kavgada nasıl sallanacağını düşünmez, keyfine bakar, kavgayı başlamadan bitirir(bkz. gözünü korkutmak).

Koltuk altı kılı bırakarak alfa olacağını düşünüyorsun mesela, kesince de toplumun bilmemneyi olmuş kişiler oluyoruz. Lan dostum, kim görecek benim koltuk altımı? Kimse. Peki kim senin leş gibi ter kokunu çekecek? 10 metre yakınına gelen herkes. Çünkü eminim yüksek testosteron oranını korumak adına şampuan sabun duş jeli falan da kullanmıyorsun.

Antalyaya gelecek olursan pm at. Gerçekten tanışmak istiyorum yüz yüze, gerçek birşey misin troll müsün öğrenmek adına. Hiçbir art niyetim yok, yemek falan ısmarlayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnetic Monopole

Kanka ben bacak kıllarımı almıyorum yalnız. Alanlara da karışmıyorum.

Bu arada erkeklik göstergesi değil, hamile kadınlarda çok sık görülen birşey deri çatlağı. Bence sen hamile bir kadınsın.

• Ben bütün Günümü şöyle alfayım, bu adam beta diye düşünerek geçirmiyorum, sadece buraya gelince başlıyor analizlerim.

Evet, yaklaşık 1 senedir şampuan, 6 aydır da diş macunu kullanmıyorum, doğal sabun alıyorum baharatçıdan.

• quote:

Çevir kazı yanmasın. Sen ufacık çenesini gizlemek için IŞİD sakalı bırakıp, elmacık kemiği varmış gibi görünsün diye cüsseli gözlük takan 2014'ün flaş erkeklerinden değil misin? Sizin Antalya'da çok görüyorum bu tiplerden, adamla kavgaya giriyorsun, bir bakıyorsun herif tek yumrukta 9.5 şiddetiyle sallanıyor. Ben de diyorum niye sakal normale göre yakışıyor bu heriflere, meğer adamlar feminen çenesini gizliyormuş. 13-17 yaşların arasında sevgilin olmadığını ikimizde biliyoruz, bu demektir ki genetiğin hiçbir şey ifade etmiyor, içinde yok çekicilik. Evrime uygun değilsin.

@Ramiz Karaeski Kim elit takılmaya çalıştı? Aksine ben her zaman bir hayvan olduğumu iddia etmişimdir.

Kardeş çok ezik bir insansın ya. Allah yardım etsin.
    Belli bir IQ altına internet vermemek gerekiyor, bazı şeylerden çok etkileniyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum senin üstüne çok geliyolar diye hep savunmaya çalıştım ama cidden savunulacak bir yanın kalmadı :/

Boşverin arkadaşlar kim napiyosa yapsın.

• quote:

### DH Body Builders ###

Yav sana yazmıcam diyorum da. neyin artizliği bu? Ne biçim bi derin var senin büyümemişsin derin çatlamış Master race diyorsun.
    Hangi diziden,yazıdan,filmden etkilendin sen?

Hayır şimdi mesela ben bunu yazdım, geri silesim var özellikle büyümemişsin derin çatlamış kısmını. Yazıyorum sonra okurken kırılcaksın diye siliyim diyorum..Da kırılmazsın sen Alpha boy.
  • forearm konusunda idolüm Frank McGrath
     ### DH Body Builders ###
     ### DH Body Builders ###
  • quote:

### DH Body Builders ###

Ya de get şurdan kaybol. Benim sol kolumda çok çatlak var ama beyazlar seninkiler bi iğrenç duruyo anlam veremedim. Bide düz düz kalemle mi çizdin lan yoksa

Deriyi çatlatıcak bi kas kütleside yok. Kesin kendin çizdin dimi asdmpoasda

(Not: Yorum yazmak için saatlerce kafayı çektim. Hala deri çatlağıyla hava atabilecek bir kafaya ulaşamadım. Ben yatıyorum yarın bidaha denicem , bakalım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lentus -- 31 Mayıs 2015; 4:38:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeff seid

Teşekkür ederim senin izimdeyiz :) 10-12 hafta diyette kalıcam bütün yaz. 350 kalori açık vermeyi planlıyorum. 500 kalori açık bence gerçekten fazla. Haberdar edicem :)))

Yazı yakmışsın zaten :) Bu saatten sonra diyet felan girme vur gaza gitsin.
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Ya zorlamaya başladı iyi diyorsunda bi görim ne var ne yok altında :D Seneye çok daha güzel olucak. Ama öncesinde bi define olmam lazım.

koltuk altı kıllarını kesermisin lütfen kustum

• sick kunt kullanıcısına yanıt
    forearm konusunda idolüm babamdır.
  • Forearm? Sizi John Grimekle tanıştırıyım =)

### DH Body Builders ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 31 Mayıs 2015; 12:59:30 >
  • La şu kıllı elemanın fotoyu alıntılayıp alıntılayıp durmayın mide kalmadı
  • hayatımda ilk kez böyle saçma sapan deri çatlağı görüyorum
    bölümü ne hale getirdi
  • Ramy'nin sadece 5 yıldır vücut çalışıyor olup gelmiş geçmiş en iri vücutcu olması bi 5 yıl sonra ne olur tahmin edemiyorum
  • Valla ben geçen gün buraya fotoğrafımı koydum, sadece tek bir kişiden eleştiri geldi, diğerleri herhalde söyleyecek bir şey bulamadılar, her lafıma 5 alıntı gelirken o fotoğrafa gelmemesi ilginç, her neyse.

Ben sokakta kızların bana attığı bakışları bilirim atletle gezerken, erkeklerin attığı bakışları bilirim. Geçen gün ameliyata girerken benden 7-8 yaş büyük kızların bana narkoz verdikten sonra uyuduğumu zannedip söyledikleri şeyleri bilirim, yanlarındaki erkek asistanın seviyemi düşürmek için nasıl saçmaladığını bilirim. Hatta kızlardan bir tanesi bu yara konusuna değinip, ardından güzel bir şey söyledi de, paylaşıp sizi mutlu etmeyeceğim.

Bir de omuz ve göğüs arasında kalan bölgede ne kası bulmayı bekledirlerse, anlayamadım. Anatomi öğrenmeye çağırıyorum bu arkadaşları.

Bazıları da hala kıl görünce kusacağını düşünüyor, nasıl bir beta dünyasında yaşıyorsak...

Not: Sizi bilmem ama, erkeklerin o hafiften sinirli ve rekabetçi bakışı kızların bakışlarından 20 kat daha fazla ego patlaması yaptırıyor bende.
  • 
Sayfa: önceki 17001701170217031704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.