Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1603. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağız sütü icen, icip faydasini gören var mi hic?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kahve+asprin+üzüm suyu cidden uçuruyor ama gece yatamıyorum yahu. Bugün de uykusuz kalacağım.
  • Satılıyormu ki ? PErakende satışı yok diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Satılıyormu ki ? PErakende satışı yok diye biliyorum.

Evet, anca es dosttan bulunuyor. Benimde elime 2,5 lt gectide, sutle karistirip bulama yaptircam. O sekilde yiycem bakalim caseinle karistirip, ne kadar faydasini gorcez.

• abi 2000 kaloriyle neyin bulkını yapıyorsunuz anlamıyorum ki. 30 dakika falan mı çalışıyorsunuz ağırlık?
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    Soru bana ise ben bulk vs yapmıyorum. Spor yapıyorum kas artırmı için beslenmeme dikkat ediyorum. Yaşımın elverdiği ölçüde.

Antremanımda 40-45dk sürüyor maks. upper/lower split uyguluyorum upper 6 temel hareket lowerda 5 temel hareket

Bu kadar basit.

Ben bu sporu sağlık için, düzgün hoş görünüm ve kendimi iyi hissetmek için yapıyorum. Şuanki halimden de memnunum
    bulk yapayım bunu yapayım derdim yok :)

Not: Bulk denedim ne kadar clean kassamda göbek ilk önce gelişiyor bende o nedenle amaaannnnn :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Bu kahve+asprin+üzüm suyu cidden uçuruyor ama gece yatamıyorum yahu. Bugün de uykusuz kalacağım.

üzüm suyu gereksiz gibi geldi

ECA dene bir de
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    ECA stack nasıl yapacağız birde o var

caffeine pills 200mg var
    bebe aspirin ok
    ephedrine ? Bunu temin etmek ?????

Birde günde 3 kere 8 hafta tekrar edin diyorlar buna

http://www.livestrong.com/article/340451-most-effective-way-to-take-an-eca-stack/
  • quote:

ECA stack nasıl yapacağız birde o var

caffeine pills 200mg var
    bebe aspirin ok
    ephedrine ? Bunu temin etmek ?????

Birde günde 3 kere 8 hafta tekrar edin diyorlar buna

http://www.livestrong.com/article/340451-most-effective-way-to-take-an-eca-stack/

Broksin şurup 5tl bişey. Etken madde efedrin. 1 ölçek=15cc = 19.5mg efedrin. Normalde 1 ampul efedrin 50mg içeriyor.
    Bunu da 2.5-3 ölçek alip üstüne de kafein +aspirin şeklinde yapılıyor. Şahsen denemedim ama meraklısı varsa böyle. Çok fena bir etkiden söz ediliyor, dikkat :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Bu kahve+asprin+üzüm suyu cidden uçuruyor ama gece yatamıyorum yahu. Bugün de uykusuz kalacağım.

üzüm suyu gereksiz gibi geldi

ECA dene bir de

Uçacağız diye semaya doğru uçmayalım sonra.
  • Denemeden bilemeyiz

@Patience bu arada bebe aspirini 100mg lık sanırım. Hafif gelir, 2-3 tane at derim. Kalbin zorlanmasını önleyecek olan o asıl :)
  • quote:

Soru bana ise ben bulk vs yapmıyorum. Spor yapıyorum kas artırmı için beslenmeme dikkat ediyorum. Yaşımın elverdiği ölçüde.

Antremanımda 40-45dk sürüyor maks. upper/lower split uyguluyorum upper 6 temel hareket lowerda 5 temel hareket

Bu kadar basit.

Ben bu sporu sağlık için, düzgün hoş görünüm ve kendimi iyi hissetmek için yapıyorum. Şuanki halimden de memnunum
    bulk yapayım bunu yapayım derdim yok :)

Not: Bulk denedim ne kadar clean kassamda göbek ilk önce gelişiyor bende o nedenle amaaannnnn :)

tamam dostum. DH BODY BUILDERS olduğu için konunun başlığı böyle bir soru sormam normal bence :) iyi sporlar
  • Beyler 20 kg aldım 1.5 yıllık sporla, 60 kg den 80 81 kg gördüm yağlar bacakta depolandı resmen

• Executor06 kullanıcısına yanıt
    Valla kasmaya gerek yok o zaman millet fena şeyler yazmış Sade Kafein e devam :)
  • eca yerine ca yapsak olmazmı ?

Turbulencia sendeki aspirin + kqafein etkisi nasııl ?
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    Eh doğal tabi ama şöyle düşün buraya yazanların hespi müsabık vs vs değil sonuçta :)

Bak mesela konulara yazlıkçı tayfası konu açmaya başladı :D

3 ayda arnold olacaklar :)
  • 3 saatlik uykuyla bile antrenman çıkartmamı sağladı öyle diyeyim. Eksi yanı uzun sürmesi. Gece yatamıyorum.
  • Pazartesi deneyeyim bari şimdi kafein almıyorum biraz arındırmak için :)
  • Arkadaslar omuz hareketleri onerisi olan

• kerem_cinar kullanıcısına yanıt
    Overhead press, lateral raise, face pulls.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.