Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    böyle bi sürede çok fazla ve hızlı kilo vemrişisn.bi doktora görün bence,kaslarda sıkıntı çıkartabilir.bel bölgesideki yağlar en sona gidiyor.sana tavsiyem kas geliştirerek vücudun estetiğini oturtman.karın ve bel çalıştıkça oralarda düzeleektir.karnitin almana gerek yok.yeşilçay içeiblirsin.deadlift ve squad yaptıkça zaten kardiyo gibi oalcak hiç korkma
  • Cevap için çok teşekkürler, doktora göründüm risk almışsın dedi ama sıkıntı yok, daha öncede 20 kg vermiştim fakat hiç spor yapmamıştım 1 senede fazlasıyla geri aldım ve kaslarım erimiş, neredeyse kasım kalmamıştı bu vesileyle kimseye spor yapmadan aç kalarak diyet yapmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum ben denedim gördüm

Şimdi sporla beraber diyet uygulayınca kaslarım eskiye oranla baya gelişti ve kilo verdim. deadlift ve squad a devam o zaman çok teşekkürler tekrar.
  • underdog kullanıcısına yanıt
    aman proteinini eksik etme.bide ayda 18 kg verdiren diyet miyet diye şeyler çıkmış.sabah kalk kahve öğlen otur kahve akşam yat kahve.oruca laf ederler diyette analarını ağlatırlar.
  • proteini asla eksik etmem, haşlama yada ızgara eti sürekli yerim sabahları 2 yumurta,peynir falan kendime göre bir diyet uyguladım kimsenin diyetine bakmadım :) piyasada çok ölümcül diyetler var yazık onu yapana oruç onun yanında hiçbirşey :D
  • underdog kullanıcısına yanıt
    baya kilo vermişsin sporla beraber. ölçülerinde artış veya azalma oldu mu?
  • xpack protein bar kullanan var mı jelatin soya katkısı yoktur diyor ne kadar doğrudur bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirbeyin

xpack protein bar kullanan var mı jelatin soya katkısı yoktur diyor ne kadar doğrudur bilgisi olan var mı

Belli bir miktarın altındaysa yazmama hakkına sahip olup, jelatin iyidir ya candır.
  • abiler birşey danışacaktım kolda önceden max kilo düşük tekrar yapardım ama 2 aydır kiloyu düşürdüm tam 10 tekrar yapıyorum ama kol hacimlenmiyor sanki veya bana mı öyle geliyor bilmiyorumdefine gibi pazular daha belli olmaya başladı eski sisteme geri mi dönsem ne yapsam programımda şu;
    Alternating Dumbbell Curl
    Hammer Curl
    Barbell Curl
    son hareketim değişken oluyo kimi zaman Cable Curl kimi zaman Scott Curl yapıyorum hepsi 4x10 birde ant bitiminde barfiks demirinde 30 sn asılı kalıyorum sizce ne yapayım?Birde aynı şeyi max ağırlık düşük tekrarı arka kolda da yapmalı mıyım ?şimdiden çok teşekkür ediyorum sizlere
  • Aylardır pilavı lapa yapardım baktım dolapta tereyağı var köyden gelen 1 çay kaşığı attım pilavın suyuna güzel oldu bıkmıştım artık lapa yemekten. Tereyağı yararlı yağdı galiba sorun olmaz inşaallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abiler daha rahat çalışmak için bi t shirt felan varmı yoksa istediğimizi giyebilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Aylardır pilavı lapa yapardım baktım dolapta tereyağı var köyden gelen 1 çay kaşığı attım pilavın suyuna güzel oldu bıkmıştım artık lapa yemekten. Tereyağı yararlı yağdı galiba sorun olmaz inşaallah.

Köyden geldiyse kaçırma bol bol tüket

Keşke bende bulabilsem öyle doğal tereyağı..
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben niye eziyet çekmişimde hiç akıl edememişim kullanmayı onu düşünüyorum.

• hocam bende ölçü diye bir kavram yoktu çok beterdim yeniden doğuyo gibiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Herkese selamlar, yaklaşık 4.5 aydır body yapıyorum, bu süreçte 24 kilo verdim asıl amacım kilo vermekti. Burada şirketin bize sunmuş olduğu bir salon var orada çalışıyoruz, arkadaşın tanıdığı bir hocada bize dönem dönem program yazıyor.

Hocaya 24 kilo verdim dedim definasyonu hemen bırak dedi, yaklaşık 1 aydır ağır programa geçtim ve aminoasite başladım. 106 kg dan 82kg a indim. Fakat karın ve bel bölgesi yağları tam gitmedi. Kilo vermeye devam edip yakayım diyorum fakat hoca daha verme dedi. Kilo vermeden o yağlar nasıl gidecek?l carnitin falanmı kullanmak gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Hocam nasıl verdin o kadar kiloyu. Ben bir türlü veremiyorum şu kiloyu

• Arkadaşlar spor salonuna gittigim 1 ay oluyor bu surede 49 kilodan 50.5 e ciktim supplement kullanmadan ve vucudum sekile giriyor yavaş yavaş. Ayni hizda kilo almaya devam edermiyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps_hero P kullanıcısına yanıt
    bende kilo alıyorum.çok hızlı değil ama aşağısına ,hasta olmadıkça, düşemiyorum.kas yapın artarsa haliyle kilonda artar.kiloyu pek takma.yağın az olsun yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

bende kilo alıyorum.çok hızlı değil ama aşağısına ,hasta olmadıkça, düşemiyorum.kas yapın artarsa haliyle kilonda artar.kiloyu pek takma.yağın az olsun yeterli.

Yag oranım 5% falandir büyük ihtimalle :D

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Herkese selamlar, yaklaşık 4.5 aydır body yapıyorum, bu süreçte 24 kilo verdim asıl amacım kilo vermekti. Burada şirketin bize sunmuş olduğu bir salon var orada çalışıyoruz, arkadaşın tanıdığı bir hocada bize dönem dönem program yazıyor.

Hocaya 24 kilo verdim dedim definasyonu hemen bırak dedi, yaklaşık 1 aydır ağır programa geçtim ve aminoasite başladım. 106 kg dan 82kg a indim. Fakat karın ve bel bölgesi yağları tam gitmedi. Kilo vermeye devam edip yakayım diyorum fakat hoca daha verme dedi. Kilo vermeden o yağlar nasıl gidecek?l carnitin falanmı kullanmak gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Hocam nasıl verdin o kadar kiloyu. Ben bir türlü veremiyorum şu kiloyu

Dediğim gibi spor+diyet :) makarna,pilav ve abur cuburu kestim, sabahları haslanmış yumurta peynir yedim; et, sebze sürekli yedim, fakat az yedim hani sofradan tam doymadan kalkarsınya o şekilde. Tabi bu süreçte zaman zaman kendimide ödüllendirdim, her hafta çikolata yedim, her 10 kiloda birde yeme günü yaptım full sınırsız yedim :D
  • ps_hero P kullanıcısına yanıt
    yok dayı okadar olsa şekilli şemalli gözükürdüm,sporcular gibi.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Kendimi diyorum hocam o kadar diye tahmin ediyorum

• 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.