Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (778. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

:) Sağol tavsiyelerin için. Umarım yetişirim ben de bir gün senin ölçülerine.

4 yıl sonra seni de şampiyon olarak göreceğiz desene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

@priestess

inşallah tabiki ölmezsek devamlı gideceğim ama şunu söyleyim ben vgyi yazlık veya kızlara hava olsun diye değil kendim için yapıyorum sağlıklı bir yaşam için yapıyorum o yüzden
    diğer kaygılarım yok yok şuram şöyle olsun şuram şöyle olsun kızlar beğensin gibi şeyler çok basit düşünceler bence

heleki 2 haftada bile gözle görülür değişim yaşamam bana şevk veriyor omuzlar göğüsler resmen belirginleşti şekillendi genişledi motivasyon açısından süper ben 1 2 sene rahat devam ederim sonrasında ölürmüyüz kalırmıyız bilinmez tabi allaha kalmış birşey kimse bilemez :)o yüzden salona koşa koşa gidiyorum ilk günkü hevesim isteğim arzum ağrılarım varken bile dinmedi şimdi ağrılarım yok daha bir dinç hissediyorum kendimi
    hatta biraz aç karnına iş çıkışı direkt koşa koşa gittim salona üstelik bügün grip olmuşum salya sümük hastalığın ilk günü olduğu için hemen eczaneden vitamin ve soğuk algınlığı kapsülü aldım bir kaç güne birşeyim kalmaz sanırım
    yok spor yaparken hiç hastalığımı hissetmedim ağırlıkları arttırarak çalıştım yinede aksatmadım bu sporu

kısaca bahane üretenler bir çift lafım var günde 10 saat ayakta eyil kalk koş :) yoğun tempo iş hayatım olmasına rağmen ben haftada 4 gün vücüt geliştirme sporunu salonda yapabiliyorsam
    inanın o ben yapamam diyen iş bahanesiyle felan falan diye bahane üretenler hayli hayli yapar yeterki yürekte olucak onu istemek yok kızlara hava atıyım demekle olmuyor çoğu erkek böyle yapıyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimxsahinx -- 27 Mayıs 2013; 23:19:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Bitiyorum bu elemana

edit: yeni sayfaya geçmşiz, anlayan anladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Tempoyu arttıralım biraz

Pull / Push / Legs !

quote:

pazartesi / pull
    sırt, traps, biceps

salı / push
    göğüs, omuz, triceps

çarşamba / legs
    bacak, calf, karın

perşembe
    dinlenme

cuma / pull
    sırt, traps, biceps

cumartesi / push
    göğüs, omuz, triceps

pazar
    dinlenme

1 ay bu programı deniyicem bakalım, her ay program değiştiriyorum nerdeyse hayırlısı

bir haftada aynı bölgeyi 2 kere çalıştırmak... definisyon dönemindesin sanırım dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

quote:

Tempoyu arttıralım biraz

Pull / Push / Legs !

quote:

pazartesi / pull
    sırt, traps, biceps

salı / push
    göğüs, omuz, triceps

çarşamba / legs
    bacak, calf, karın

perşembe
    dinlenme

cuma / pull
    sırt, traps, biceps

cumartesi / push
    göğüs, omuz, triceps

pazar
    dinlenme

1 ay bu programı deniyicem bakalım, her ay program değiştiriyorum nerdeyse hayırlısı

bir haftada aynı bölgeyi 2 kere çalıştırmak... definisyon dönemindesin sanırım dostum

Hayır definisyon döneminde değilim.

2 kere giriyorum ama çok ağır değil, mesela haftada 1 kere girdiğim zamanlar 4 hareket yapıyorsam, şimdi 2 hareket yapıyorum.

Bacağı sadece haftada 1 kere olarak ayarladım çünkü en geç kendini toparlayan kas grubum bacaklar..

Diğer bölgeler 2 güne kendine geliyor. zaten aralarında 2 şer gün var hepsinin.

Beslenme ve dinlenme güzel olunca getirisi iyi oluyor haftada 2 kere çalışmanın.

2 haftadır tricepsi haftada 2 kere çalıştırıyorum mesela, güzel güç ve hacim artışı oldu.. bunu görünce tüm bölgeler için denemek istedim..

Yeni başlayan biri için belki ağır gelebilir ama 4-5 aylık geçmişi olan biri bile haftada 2 gün girebilir bence. tabi aralarında 2 şer gün olmalı yinede.
  • quote:

quote:

quote:

Tempoyu arttıralım biraz

Pull / Push / Legs !

quote:

pazartesi / pull
    sırt, traps, biceps

salı / push
    göğüs, omuz, triceps

çarşamba / legs
    bacak, calf, karın

perşembe
    dinlenme

cuma / pull
    sırt, traps, biceps

cumartesi / push
    göğüs, omuz, triceps

pazar
    dinlenme

Hayır definisyon döneminde değilim.

2 kere giriyorum ama çok ağır değil, mesela haftada 1 kere girdiğim zamanlar 4 hareket yapıyorsam, şimdi 2 hareket yapıyorum.

Bacağı sadece haftada 1 kere olarak ayarladım çünkü en geç kendini toparlayan kas grubum bacaklar..

Diğer bölgeler 2 güne kendine geliyor. zaten aralarında 2 şer gün var hepsinin.

Beslenme ve dinlenme güzel olunca getirisi iyi oluyor haftada 2 kere çalışmanın.

2 haftadır tricepsi haftada 2 kere çalıştırıyorum mesela, güzel güç ve hacim artışı oldu.. bunu görünce tüm bölgeler için denemek istedim..

Yeni başlayan biri için belki ağır gelebilir ama 4-5 aylık geçmişi olan biri bile haftada 2 gün girebilir bence. tabi aralarında 2 şer gün olmalı yinede.

biceps ve triceps için bende çift gün uygulamaktayim fakat göğüs için bu şekilde bir split düşünmemiştim tek gün maximum yormak daha mantıkli geliyor.ama denemek lazım

• Definisyon döneminde yaptığınız değişiklikler nelerdir? (Her açıdan, beslenme, egzersiz, antreman günleri vb. aklınıza ne geliyorsa)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

@priestess

Daha 3 hafta olmuş başlayalı, ölçü yarışına giriyor şampiyon... Vücudunu görmesek hadi geçmişi vardır falan diyeceğiz de bildiğin çöp adam
  • 3 haftalık şampiyonda mı geldi ya foruma
  • beyler karin kasi calisiyorum gayet iyi guzelde karnimin alt tarafinda kaslarpek belli olmuyo nasil alt tarafi calistirabilirim?

edit: evde sadece mekik-sınav cok nadirde dambıllarla calısıyorum.

http://o1305.hizliresim.com/19/w/nkc5h.jpg buda resmi önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t9r -- 28 Mayıs 2013; 16:42:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t9r

beyler karin kasi calisiyorum gayet iyi guzelde karnimin alt tarafinda kaslarpek belli olmuyo nasil alt tarafi calistirabilirim?

boydan bi alalım.bu absden şikayetçiysen kafa aticam çünkü:@

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: t9r

beyler karin kasi calisiyorum gayet iyi guzelde karnimin alt tarafinda kaslarpek belli olmuyo nasil alt tarafi calistirabilirim?

boydan bi alalım.bu absden şikayetçiysen kafa aticam çünkü:@

şuan telefondayim yuklenmiyo burdan fotograf nedense. aslinda sikayetci degilim ama alt tarafi daha fazla gelistirmek istiyorum orda kas gozukmuyo sanki

• Tipik ekto bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Tipik ekto bence

ekto ne demek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: chirkinordek

Definisyon döneminde yaptığınız değişiklikler nelerdir? (Her açıdan, beslenme, egzersiz, antreman günleri vb. aklınıza ne geliyorsa)

Beslenme :

2000 kalorinin aşağısında kalori almak 1800 gibi
    Çok öğüne bölerek kan şekerini sabit tutmak
    Protein ağırlıklı beslenmek
    İçki sigara ekmek yağ un vs. kaçınmak

Egzersiz:

Az kilo çok tekrar yada orta kilo çok tekrar

Antreman günleri:

Freeshopta çalışırken 2 gün iş 2 gün tatil (spor)

Yeni işte hiç gidemedik bırakmak zorunda kaldım ve zaten işten de çıkarıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

http://www.hepsiburada.com/liste/dynamic-21-kg-vinyl-dumbbell-set/productDetails.aspx?productId=spor1dyasnn129&categoryId=387329&SKU=SPOR1DYASNN129&navq=categoryid%3d387329%26pqp%3dcoksatanlar%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-item_sale_count_pl%26pqpQueryAdded%3d1%26fh_secondid%3dspor1dyasnn129%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252finstock%253d%257b1%257d%252fitem_sale_count_pl%253e5.0%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546_2147483635%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546_2147483635_353045%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546_2147483635_353045_387327%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546_2147483635_353045_387327_387329%257d%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dlister

Bu set alınır mı? Önerir misiniz?

Ben bunun 37 kg'lık olanından sipariş verdim 1-2 güne elimde olur.Çoğu kişi fiyatına göre iyi diyor bakalım.

Ama içi kum dolu olduğu için, normalinden büyük oluyormuş. Sıkıntı olurmu acaba

Kargo bugün geldi gerçekten ağırlıkları kaldırma barı bana çok büyük geldi ama torna tezgahında tornalatırcam 15 cm kadar birde evde ağırlık kaldırma barları vardı ona takacaktım ağırlıkları bazı hareketleri yaparken çapı küçük geldi barların çapınıda düşürcem 1-2 mm kadar tam istediğim gibi kullanabileceğim o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.