Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imuratk

@N-HakaN KARDEŞİM ON NUMARA KONU OLMUŞ SENİN YÜKLEDİKLERİN HALA DURUYOR ÇOK EMEĞİN GEÇMİŞ YENİ ÇIKANLARIDA EKLEYİNCE DAHA BİR GÜZEL OLDU
    FANATİK TAKİPÇİNİM...

Saygılar Murat hocam. Teşekkür ederim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamer306

@N-HakaN

"NoVoiceMail: Tesadüf eseri bulduğum bu uygulama, iPhone'unuzun Telefon özelliğindeki Sesli Mesaj sekmesini kaldırıyor. Elim defalarca sesli mesaj tuşuna çarptı, çağrıyı kapat falan filan derken zaman kaybı." demişsin ya; aynen öyle...

Bu ve diğer tüm tavsiyelerin için teşekkürler.

Gecikmeli de olsa böyle bir başlığı hayata geçirdiğin için sana sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun.
    Aynı şekilde katkıda bulunan diğer arkadaşlara da teşekkür ederim...

Evet biraz geç oldu ... Ancak Zaman bulabildim. Güle güle kullanın programları.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzcuTR
    Daha önce verildi mi bilmiyorum ama, hareketli arka plan var, indirdim kullanıyorum çok güzel. Tabi şarja nasıl yansıyacak daha sonra bakacaz

Tesekkurler cok sevdin

Bu olayın iPad için olanıda var mı?

• merhaba,

konu süper, emeği geçenlere teşekkürler, bir çok uygulamayı burdan tanıyıp kurdum.

dün Cydia'ya girdiğimde bazı güncellemeler var dedi,
    ben de yükledim.

sonrasında hata verdi, detayını okuyunca 1 tane source ta hata verdiğini fark ettim ve onu sildim.

ancak, hala 1 güncelleme var diyor, detayında içi boş geliyor, yükle deyince yükleme başarılı diyor ama çıkıp girince yine 1 güncelleme var diyor.
    ara ara hata mesajları çıkıp restart atıyor vs..

Cydia yı kaldırıp yeniden kurma yolu var mıdır ?
    ya da ne yapmak gerekir ?

tşkler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertech1907
    merhaba,

konu süper, emeği geçenlere teşekkürler, bir çok uygulamayı burdan tanıyıp kurdum.

ben de yükledim.

sonrasında hata verdi, detayını okuyunca 1 tane source ta hata verdiğini fark ettim ve onu sildim.

ancak, hala 1 güncelleme var diyor, detayında içi boş geliyor, yükle deyince yükleme başarılı diyor ama çıkıp girince yine 1 güncelleme var diyor.

tşkler...

bendede. aynı sorun var lütfen yardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertech1907

merhaba,

ben de yükledim.

tşkler...

Cydia dizinine ifunbox tarzı 3. parti bir programla girip içerisinde source list dosyasını not defterinde açıp hata veren source u silmeniz yeterlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

@HachAv
    Multiflow kur.
    Daha sonra ayarlar->Activator->masaüstündeyken->durum çubuğu->çift tıkla->multiflow seç.
    Aynı şekilde 'uygulama içindeyken' seçeneğinde de ayarla.
    Home tuşuna elveda:)

Jailbreak i daha bugün yaptım ve bunda bu konuyu açan Hakan arkadaşımızın çok büyük etkisi oldu öyle güzel açıklamalar ile prgramları tanıtmışki insanın iştahı kabarıyor.
    Jailbreak te başarılı oldu ve burda beyenip koyduğum prgramlarda...

YANLIZ home tuşunu kullanmamak için MULTIFLOW a ihtiyacınız bile yok lockinfo yeterli o iş için sadece ayarlamayı yapmak lazım okadar.
  • Bluetooth programı 3gs sürüm 4.1 yüklemesine izin vermiyor başka alternatif bluetooth programı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvint343

Bluetooth programı 3gs sürüm 4.1 yüklemesine izin vermiyor başka alternatif bluetooth programı var mı

Bunun kadar iyisi yok. Çeşitli bluetooth programları var ama hiç biri bir işe yaramaz.
  • 28:Lockinfo HTC plugin:(hackyouriphone sourceda):HTC saati ve Hava durumu vs

Merhaba açmış olduğunuz konu çok başarılı ve birçok şey yükledim yukarıda Lockinfo HTC plugin de yükledim güzel fakat lockscreen de hem telefonun saati hem kendi saati görünüyoru telefonun saatini ordan nasıl kaldıracağım? resimdeki gibi görünebilmesini sağlamak istiyorum.
  • Teşekkürler güzel çalışma olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb
    28:Lockinfo HTC plugin:(hackyouriphone sourceda):HTC saati ve Hava durumu vs

Merhaba açmış olduğunuz konu çok başarılı ve birçok şey yükledim yukarıda Lockinfo HTC plugin de yükledim güzel fakat lockscreen de hem telefonun saati hem kendi saati görünüyoru telefonun saatini ordan nasıl kaldıracağım? resimdeki gibi görünebilmesini sağlamak istiyorum.

Ayarlarında var biraz karistirmani tavsiye ederim.
  • ya bu blotothu hangı sourchden eklıyoruz acba bırınde buldum ama ucretlı ttam source yazarsanız sevınırım emeklerın ıcın tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ding0

quote:

Orijinalden alıntı: efesb
    28:Lockinfo HTC plugin:(hackyouriphone sourceda):HTC saati ve Hava durumu vs

Ayarlarında var biraz karistirmani tavsiye ederim.

Ciddi ciddi kurcalamadan armut piş azıma düş hesabı hayatta sormam ama bir türlü bulamadım..? Telefonun saati kalksa sanırım olacak ama yukarıda telefonun saati altta HTC nin saati tuhaf oluyor... Bir bilen nerdeki ayarlardan ayarlayabileceğimi söylese?

• Ayarlar>LockInfo>LockScreen>Layout menusunde Hide Lock Clock var arkadasim. Onu acarsan telefonun kendi saati gidecektir
  • aptıgım için sorum şu arkadaşım vasıtasıyla iPhone 4 sahibi oldum.4.2.1 03.10.01 hattı taktım vodafone sorunsuz kullanıyorum.güncelleme yapabilirmiyim.doğubanktan bir telefoncuya sordum.sakın sakın güncelleme dedi.yardımcı olursanız sevinirim.Almanya'dan alınma.arkadaşım da başka birinden almış Almanya'dan.teşekkürle
  • Sorunuzun konuyla alakasi yok ama cevap vereyim. Hattin yaninda herhangi bir ufak hat daha takmadiniz sanirim :) Sadece Vodafone yanlis anlamadiysam. Eger boyleyse rahat rahat guncelleyebilirsiniz telefonu. Sorun cikmaz. Eger vodafone hattinizin yaninda ufak bir sim kart daha varsa (Gevey) 4.3 surumunu destekledigi yaziyor internette ama kullanmadigim icin bilmiyorum. Ayri konusu var onunda. Oraya sorarsaniz ayrintili bilgi verir arkadaslar.
  • Bluetooth'u iphone 4 için de kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Ayarlar>LockInfo>LockScreen>Layout menusunde Hide Lock Clock var arkadasim. Onu acarsan telefonun kendi saati gidecektir

İşte budur Çok çok teşekkür ederim arkadaşım bu forum böyle çalışır işte. Verdiğin bilgi sayesinde direk hallettim tekrar teşekkür ederim.
  • Ellerine sağlık listedekilerin % 95 ini yükledim iyi güzel fakat cihaz arama geldiğinde yada birşey yaptığımda fena halde donuyor kapatılamıyor bile.. kırmızı yazılı olan harici hangisi bukadar kasabilir cihazı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.