Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Arkadaşlar donmadan kurtuldum fakat tel arada bir safe mode geçmeye başladı dünden beri 10 kere olmuştur heralde hangi program yapıyor olabilir ? yüklediklerim bunlar;

2-LockInfo 3.0.1 - kaldırdım.
    3-MobileLog 4.0
    4-Barrel
    5-SleepFX
    6-3DBoard
    7-Activator - daha onceden vardı
    9-Cyntact
    20-NoVoiceMail
    24:İBlackList
    25:Dock - kaldırdım.
    26:NoCyfresh
    41:AndroidLock - kaldırdı.

yukardaki vaziyete rağmen safe mode geçmeye devam ediyor hangisi yapabilir bu sorunu ?

Safe mode tek kaynağını belirttim

3D board bende böyle bir hata vermemişti. Nereden yüklendiğiyle de alakalı olduğunu düşünüyorum. Xsellixeden defalarca safe moda girme hatta safe moda sokan programı uninstall edememem ve safe moddan çıkamamam gibi saçma problemler yaşadım ama insanelyi da herhangi bir problem yok bence.. Şuana kadar problem yaşatmayan tek güncel repo benim için

N-hakan dün typophone4 ün lockinfo versiyonu için resim yüklemeyi birtürlü beceremedim
    linki buhttp://img593.imageshack.us/f/photo2j.png/ sen halledebilirsin muhtemelen. Bu daha çok beğenilebilir typophone4 'e nazaran..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canzz -- 31 Mart 2011; 17:51:38 >

• Beyler arkadas bır programdan bahsetti.Android lock ama bunun kameralısı.Senın yuz hatlarını tarıyormus ve tuş kilitini öyle kaldırıyormus.Baskası bu ıslemı yaptımı olmuyormus falan bılgınız varmı ? Yaparsak zeki mürende bizi görür mü ? saygılar.
  • ya lutfen yardım bırısı bana Lockinfo HTC plugin hakkında yardımcı olabılırmı bunu yapmak ıstıyorum ama ılk kurulusta ılk sayfadkı gbı olmuyor bazı ayarları aktıf etmem gerekıyor ama hangılerı oldugunu bılmıyorum bana yardımcı olursanız cok sevınırım oncelıkle ıpod touchım oldugu ıcın bana sadece ana ekrandakı resımde gorunen phone sms ve factımer olmadan anlatırsanız yanı onları kapatırsak sadece havadurumu saat maıl olacak sekılde anlatırsanız sevınırım umarım ne ıstedıgımı anlatabılmısımdır
  • Arkadaşlar Merak ettiğim birşey var telefona ipod müzik çalar dışında başka ses kalitesi ile falan oynayabileceğimiz bir player yükleme imkanı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savrotin
    Beyler arkadas bır programdan bahsetti.Android lock ama bunun kameralısı.Senın yuz hatlarını tarıyormus ve tuş kilitini öyle kaldırıyormus.Baskası bu ıslemı yaptımı olmuyormus falan bılgınız varmı ? Yaparsak zeki mürende bizi görür mü ? saygılar.

Harika kesin bulmak lazim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01
    ya lutfen yardım bırısı bana Lockinfo HTC plugin hakkında yardımcı olabılırmı bunu yapmak ıstıyorum ama ılk kurulusta ılk sayfadkı gbı olmuyor bazı ayarları aktıf etmem gerekıyor ama hangılerı oldugunu bılmıyorum bana yardımcı olursanız cok sevınırım oncelıkle ıpod touchım oldugu ıcın bana sadece ana ekrandakı resımde gorunen phone sms ve factımer olmadan anlatırsanız yanı onları kapatırsak sadece havadurumu saat maıl olacak sekılde anlatırsanız sevınırım umarım ne ıstedıgımı anlatabılmısımdır

lock info kurin sonra plugini.daha sonra ayarlara girin lockinfoya girin oradan pluginse gireceksiniz.kullanmak istedikleriniJ secin digerlerini kapatin.bir iki denemeden sonra kesin sonuc alirsiniz begeneceginiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sermet Apin

quote:

ya lutfen yardım bırısı bana Lockinfo HTC plugin hakkında yardımcı olabılırmı bunu yapmak ıstıyorum ama ılk kurulusta ılk sayfadkı gbı olmuyor bazı ayarları aktıf etmem gerekıyor ama hangılerı oldugunu bılmıyorum bana yardımcı olursanız cok sevınırım oncelıkle ıpod touchım oldugu ıcın bana sadece ana ekrandakı resımde gorunen phone sms ve factımer olmadan anlatırsanız yanı onları kapatırsak sadece havadurumu saat maıl olacak sekılde anlatırsanız sevınırım umarım ne ıstedıgımı anlatabılmısımdır

lock info kurin sonra plugini.daha sonra ayarlara girin lockinfoya girin oradan pluginse gireceksiniz.kullanmak istedikleriniJ secin digerlerini kapatin.bir iki denemeden sonra kesin sonuc alirsiniz begeneceginiz

BIRAZ ACEMIYIMDE BEN SOLE KURDUM LOCKINFO HTC PLUG OLARAK BU YANLISMI YOKSA IKISINI AYRI AYRIMI KURUCAZ BU ARADA ILGIN VE CVBN ICIN COK TESEKKUR EDRIM

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sermet Apin

quote:

BIRAZ ACEMIYIMDE BEN SOLE KURDUM LOCKINFO HTC PLUG OLARAK BU YANLISMI YOKSA IKISINI AYRI AYRIMI KURUCAZ BU ARADA ILGIN VE CVBN ICIN COK TESEKKUR EDRIM

hocam evdeki internet sorunlu telefondan giriyorum.pmden iphone da takili olmayan bi numara yollayin bana iki dk arayip anlatayim ben size.malum telefondan yazmak iskence bi yerden sonra

• YARIM SAATE FORUMA EKLIYORUM SORUNU PROGRAM SORUN VERDI ONU SILIP TEKRADAN YUKLIYCEM RESIMLERINI CEKICEM FORUMA YUKLIYCEM BIRAZ ONDAN UZUN SURECEK AMA BU NAZIK DAVRANISINIZ ICIN TESEKKURLER SIMIDIDEN
  • estagfurullah aslinda tahmin ediyorum sorunu ama yine de resim ekleyin daha anlasilir olur.aradigim numaraya msj falan atarsiniz hocam koydum diye.disari cikiorm ben simdi.iki dk mobilden girip bakarim
  • BU RESIMDEKI GBI SEFFAF OLUYOR DIKKAT EDRSENIZ ASGIDA KILID ACMA TUSU GORUNMUYOR SURUKLEYEREK KILIDI ACTGIMIZ KISIM VE CELENDAR ILE MAILDE GORUNMUYOR VE SANKI HAVA DURUMU GOSTERGESIYLE SAAT BIRAZ UFAK GBI YANI ANLAYACAGINIZ BIRINCI SAYFADAKI ANLATIM KISMINDAKI RESIMLE ALAKASI YOK

ISTEDIGIM SEKIL RESMI
    http://www.ressim.net/61/upload/4f257de5.jpg

BUDA BENIM IPODDA OLMAMIS HALI
    http://www.ressim.net/61/upload/ad44165e.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bu_rock01 -- 31 Mart 2011; 21:59:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78
    celeste bluetooth u satın aldığımızda cydia dan her istediğimizde indirebilecekmiyiz kod mu veriyorlar bize nasıl oluyor.Diyelim restore ettim tekrar yüklemek istedim malum cydiada mail adresi vs girmiyoruz nerden takip ediyolar.birde parayla alacağım bu bluetooth u diğer iphone a da aktarma ihtimalim var mı ??

Cydia account konusunu yanlış biliyorsunuz düzeltelim. Cydia'da uygulama satın alırken bir google yada facebook hesap ile giriş yapıyorsunuz. Uygulama bu hesaba satın alınmış oluyor. AppStore hesabı gibi düşünebilirsiniz. Ayrıca UDID kontrolü yapan uygulamalarda var. Cihazınıza restore yapsanızda UDID değişmediği için sorun olmuyor. Cydia'a manage account kısmından giriş yapıyorsunuz. Uygulamayı tekrar yükleyebiliyorsunuz.

Celeste'ye gelince Cydia Account kontrolü yaptığına eminim. UDID kontrolu yapıyormu bilmiyorum şuan. UDID kontrolü yapıyorsa hangi cihazda almışsak o cihaz kullanabilir. Eğer sadece account kontrolü yapıyorsa bir kere para verip farklı cihazlarda da kullanabiliriz.

Şuan vize haftasında olduğumuz için İstanbul'a gidemiyorum. 8 Nisan'da istanbul'a gideceğim. Orada ipod touch'un sürümünü 4.2.1'e yükseltip celeste'yi test edeceğim. Eğer UDID kontrolü yapmıyorsa çalışmaması için bir neden yok. Ama %80 UDID kontrolü de yapıyordur. Kesin sonucu 8 nisanda buradan söylerim.

UDID: iTunes'e cihazınız bağlıyken summary menüsünde Serial Number yazısına tıklayıp görebileceğiniz 40 karakter uzunluğunda bir kod. Bu kod her ipad,ipod,iphone için eşi bulunmayan benzersiz bir kod oluyor. Bir nevi cihaz kimlik numarası.

UDID faker diye bir program var ama Celeste gibi bir uygulama için bunu kullanabileceğimizi sanmıyorum.

• SERMET ARPİN ARKADASIMA SONSUZ TESEKKURLERIMI SUNARIM GERCEKTEN COK IYI NIYETLI BIRISI COK SAGOL HOCAM SENIN GBISI AZ BULUNUR
  • bende bir arkadaşla facetime denemek istiyorum
  • Magic Finger yakında güncellenecekmiş. IOS 4.0+ olacakmış. Beklemedeyiz.

Bilmeyenler için bu program ipad'e yani gelen bir özelliği iphone'umuza taşıyor. Şuanlık minimum 4.3 versiyon istiyor. Herhangi bir uygulamadayken home tuşunu kullanmadan 2,3,4,5(kaça ayarlarsanız artık) parmakla ekrana dokukunca uygulamadan çıkmaya yarıyor.
  • manyak konu olmuş emegi geçenlere teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly
    quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı
    quote:

Orijinalden alıntı: Ding0
    quote:

Orijinalden alıntı: savrotin
    Beyler arkadas bır programdan bahsetti.Android lock ama bunun kameralısı.Senın yuz hatlarını tarıyormus ve tuş kilitini öyle kaldırıyormus.Baskası bu ıslemı yaptımı olmuyormus falan bılgınız varmı ? Yaparsak zeki mürende bizi görür mü ? saygılar.

Harika kesin bulmak lazim :D

+1

+2

Biraz baktım aradığınız özellik şuan maalesef yok. iLock adlı uygulama yakında bir pluginle bu özelliği ekleyeceğini söylüyor.
    http://www.sicmobile.com/ilock/index.php

• quote:

SERMET ARPİN ARKADASIMA SONSUZ TESEKKURLERIMI SUNARIM GERCEKTEN COK IYI NIYETLI BIRISI COK SAGOL HOCAM SENIN GBISI AZ BULUNUR

estagfurullah sonucta vedava dk var iki dk arayip konusmaktan erimeyiz ya:)

bu arada installous un programdan atma sorununu cozdum ama ne indirsem invalid ipa hatasi aliyorum.

var midir bir fikri olan?
  • quote:

BU RESIMDEKI GBI SEFFAF OLUYOR DIKKAT EDRSENIZ ASGIDA KILID ACMA TUSU GORUNMUYOR SURUKLEYEREK KILIDI ACTGIMIZ KISIM VE CELENDAR ILE MAILDE GORUNMUYOR VE SANKI HAVA DURUMU GOSTERGESIYLE SAAT BIRAZ UFAK GBI YANI ANLAYACAGINIZ BIRINCI SAYFADAKI ANLATIM KISMINDAKI RESIMLE ALAKASI YOK

ISTEDIGIM SEKIL RESMI
    http://www.ressim.net/61/upload/4f257de5.jpg

BUDA BENIM IPODDA OLMAMIS HALI
    http://www.ressim.net/61/upload/ad44165e.jpg

Lock info htc pulgin iki çeşit var. Birisi Htc Hd diğeri sadece htc plugin.

• teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.