Şimdi Ara

Apple, iTunes 10.2.1'i yayınladı; iOS 4.3 bugün yayınlanabilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS kullanıcılarının merakla beklediği iOS 4.3'ün yayınlanmasına kısa bir süre kala Apple, beklenmedik şekilde iTunes'da ikinci bir güncellemeye gitti. Hatırlanacağı gibi Cupertino'lu geçtiğimiz günlerde iOS 4.3'e güncellemelerin yapılabilmesi için gerekli olan 10.2 sürümünü yayınlamıştı.

Apple'ın son yayınladığı iTunes 10.2.1'in genel iyileştirmeleri/ özellikleri arasında 10.2'de olduğu gibi iOS 4.3 'ile daha gelişmiş Home Sharing deneyimi yer alırken; güncellemenin 10.2'deki bazı küçük sorunları gidermiş olacağı düşünülüyor.

Son olarak, Apple'ın 11 Mart'ta yayınlanacağını duyurduğu ancak önümüzdeki 3 gün içersinde yayınlaması muhtemel olan iOS 4.3'ü cihazlarına yüklemek isteyen kullanıcıların iTunes 10.2.1 güncellemesini yapmaları gerektiğini tekrardan belirtelim.

• ios'u yapanlar aynı anda bu kadar kalitesiz, hayatımda kullandığım en rezalet program olan iTunes'u nasıl yapıyorlar? Akıl sır erdiremiyorum ben şu programın dandikliğine. İkide bir takılır, sync yapma der görmez bazen aleti bağladığında kilitlenir. Ne bu be?
  • Bu güne kadar itunes un hiç takıldığını cihazı görmediği hiç olmadı bence bilg bir bakın....
    quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

ios'u yapanlar aynı anda bu kadar kalitesiz, hayatımda kullandığım en rezalet program olan iTunes'u nasıl yapıyorlar? Akıl sır erdiremiyorum ben şu programın dandikliğine. İkide bir takılır, sync yapma der görmez bazen aleti bağladığında kilitlenir. Ne bu be?
  • antivirustur firewall dur o görmemeler, ama itunes orta düzey makinalarda kastıran bir programdır, bunu kabullenmek lazım.
  • Makinamın orta düzey olduğunu zannetmiyorum bu uyduruk program için. Sistemde yazıyor. Antivirüs de yok.
  • 4.3 sonrası yayınlanması muhtemel olan unlock düşünüldüğünde ,bekleyenler için güzel bi haber.
  • ya hemen nerenizden uydurdunuz 4.3ün bugün yayınlanacağı alem adamlarsınız be :)
  • itunes ne rezil bir yazılımdır arkadaş ya.
  • Itunes alistiktan sonra kullanisli aslinda ama su kasma olayi git gide artmaya basladi. Ozellikle online islemlerde ve herhangi bir cihaz baglandiginda cokebiliyor. Hemde macbook proda olan bir olay.
  • iTunes' ün Media playerdan bir farkı olduğunu düşünmüyorum şahsen ( ios versiyonu hariç )
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

ya hemen nerenizden uydurdunuz 4.3ün bugün yayınlanacağı alem adamlarsınız be :)

hocam cem yilmazin kaynagini kullaniyorlar, yalniz izin aldilar mi bilmiyorum, telif haklarini ihlal ediyor olabilirler..
  • Nasil da atip tutmussunuz. iTunes kadar guclu bir program yok piyasada cihazlarinizi yonetmek icin. Kullanamadigimiz seye hemen laf etmeye ne kadar alisik bir toplumuz. Hayatimda hic iTunes ile problem yasamadim. Gayet hizli calisiyor, cokme yok, gormeme yok. Ayrica muzik arsivimi (ayni zamanda CD'den Lossless AAC olarak ripleyip) bu kadar duzenli tutan, appstore'dan aldigim uygulamalari bu kadar duzenli tutan, iphone'umu yedekleyen ve istedigim sekilde dosya ve muzikleri atabildigim bir program.

Temiz bir iTunes kurulumu deneyin ve mumkunse kullanim kilavuzunu okuyun. Bir probleminiz kalmayacaktir. Bu isi gercekten bilen arkadaslar da konuya girip gorurlerse benim yazdigim ayni seyleri yazacaklar. Bence biraz da sorunu kendinize aramalisiniz. Bilgisayarinizda sorun olabilir, driver sorunu olabilir, eksik bir c/c++ library olabilir, ya da kullanmayi bilmiyorsaniz program zor gelebilir. Onemli olan ogrenmek. Aslinda cok basit bir program.

Saygilar
  • Gelsin, şu paralı zil sesleri ve hotspot lazım bana.
    Akıllı olsunlar.
  • Fanlıkta son nokta. İnsanlar iTunes'u bile savunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Fanlıkta son nokta. İnsanlar iTunes'u bile savunuyor.

adam seviyorsa savunur kardeşim

kullanmış bir problemini görmemiş

ne var bunda?
  • birçok kaynakta 4.3 bugün yayınlanacağını okudum arkadaşlar.uydurma değil yani araştırabilirsiniz.ha yayınlanır yayınlanmaz bilemem ama atmasyon değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

ya hemen nerenizden uydurdunuz 4.3ün bugün yayınlanacağı alem adamlarsınız be :)

kaynak:
    http://www.macrumors.com/2011/03/08/apple-releases-itunes-10-2-1/
  • Aşağıdaki linkte 8 martta Apple store yetkilisi ile yapılan chat sohbetine dayanıyor.

Kısaca bugün çıkacağı söyleniyor. Ben onların yalancısıyım
    Buyrun Link

Apple, iTunes 10.2.1'i yayınladı; iOS 4.3 bugün yayınlanabilir.

• 4.3 demek unlock demek.. gelsin gelsin erkenden gelsin.. güzel haber..
  • iTunes bende varsayılan müzik oynatıcı. Oldukça memnunum, özellikle her bir şarkıya ayrı ayrı atanabilen ekolayzır ayarı en beğendiğim özelliği. Media Player'da böyle bir şey yok galiba. Cover Flow ve yeni Visualizer eski makinalarda kasma yapıyor tabi ama çok şık şeyler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.