Şimdi Ara

Apple, iTunes 10.2.1'i yayınladı; iOS 4.3 bugün yayınlanabilir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

Nasil da atip tutmussunuz. iTunes kadar guclu bir program yok piyasada cihazlarinizi yonetmek icin. Kullanamadigimiz seye hemen laf etmeye ne kadar alisik bir toplumuz. Hayatimda hic iTunes ile problem yasamadim. Gayet hizli calisiyor, cokme yok, gormeme yok. Ayrica muzik arsivimi (ayni zamanda CD'den Lossless AAC olarak ripleyip) bu kadar duzenli tutan, appstore'dan aldigim uygulamalari bu kadar duzenli tutan, iphone'umu yedekleyen ve istedigim sekilde dosya ve muzikleri atabildigim bir program.

Temiz bir iTunes kurulumu deneyin ve mumkunse kullanim kilavuzunu okuyun. Bir probleminiz kalmayacaktir. Bu isi gercekten bilen arkadaslar da konuya girip gorurlerse benim yazdigim ayni seyleri yazacaklar. Bence biraz da sorunu kendinize aramalisiniz. Bilgisayarinizda sorun olabilir, driver sorunu olabilir, eksik bir c/c++ library olabilir, ya da kullanmayi bilmiyorsaniz program zor gelebilir. Onemli olan ogrenmek. Aslinda cok basit bir program.

Saygilar

Ben ses kalitesi bakımında demek istemiştim. Ek özellikler değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: darklord111

quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

Nasil da atip tutmussunuz. iTunes kadar guclu bir program yok piyasada cihazlarinizi yonetmek icin. Kullanamadigimiz seye hemen laf etmeye ne kadar alisik bir toplumuz. Hayatimda hic iTunes ile problem yasamadim. Gayet hizli calisiyor, cokme yok, gormeme yok. Ayrica muzik arsivimi (ayni zamanda CD'den Lossless AAC olarak ripleyip) bu kadar duzenli tutan, appstore'dan aldigim uygulamalari bu kadar duzenli tutan, iphone'umu yedekleyen ve istedigim sekilde dosya ve muzikleri atabildigim bir program.

Temiz bir iTunes kurulumu deneyin ve mumkunse kullanim kilavuzunu okuyun. Bir probleminiz kalmayacaktir. Bu isi gercekten bilen arkadaslar da konuya girip gorurlerse benim yazdigim ayni seyleri yazacaklar. Bence biraz da sorunu kendinize aramalisiniz. Bilgisayarinizda sorun olabilir, driver sorunu olabilir, eksik bir c/c++ library olabilir, ya da kullanmayi bilmiyorsaniz program zor gelebilir. Onemli olan ogrenmek. Aslinda cok basit bir program.

Saygilar

Ben ses kalitesi bakımında demek istemiştim. Ek özellikler değil.

Sen alınma hocam sana yönelen bir sey yok orda :) ses kalitesi olarak cok farkı yok evet. Bi asio'lu winamp gibi olamaz tabi ki :) lossless aac çalarken gayet iyi ama asıl önemli is yazılımsal DSP ve ses kartında bitiyor. iTunes'un tek eksiği zaten sağlam bir DSP. Haklısın yani :)

• 4.3 bugun yayınlanırsa saat kaçta yayınlanacak
  • 20.00 da yayınlanmazsa daha da yayınlanmaz :)
  • Iphone sahibiyim. Itunes gerçekten başarısız bir program.

Komple yeni arayüz ve çalışma mantığıyla ele alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Gelsin, şu paralı zil sesleri ve hotspot lazım bana.
    Akıllı olsunlar.

hocam cihazın jb li ise mywi programı da işinizi görebilir.
  • hala bir haber yok ios 4.3 ten
    yarın veya cuma gelecek herhalde artık
  • Güncelleme geldi. Şuan telefonu bilgisayara bağladım, ios 4.3'ü kuruyor.
  • evet tam umudu kesmişken geldi ben de yüklüyorum şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

ya hemen nerenizden uydurdunuz 4.3ün bugün yayınlanacağı alem adamlarsınız be :)

hocam cem yilmazin kaynagini kullaniyorlar, yalniz izin aldilar mi bilmiyorum, telif haklarini ihlal ediyor olabilirler..

Hadi bide şimdi konusun bakalım
  • bazı arkadaşlar çok pis dıt oldu sanırım
  • bence de 4.3 geldi şaka maka
  • unlockçuların artık bi açıklama yapması lazım 4.3 de yayınlandı
  • adamlar bu işi ciddiye alıyor..iphone prestijdir beyler.dağılalım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.