Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    en kısa zamanda test edicem. inşallah biri hoşuma gider
  • akino A kullanıcısına yanıt
    Toprak kokusu ve odun kokusu şahsen ilk kez duyuyorum merak ettim doğrusu en kısa zamanda araştıracağım.Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 yaşındayım. Kokusu kalıcı 120-130 lira bandında parfüm arıyorum. Arkadaşlarım daha önce jil sander sun kullandıklarını beğendiklerini söylediler önerir misiniz?

• Merhaba arkadaşlar, Paco Rabanne One Million 200 ml parfüm alıcam. Sevil'de 352 lirayken mizu'da 252 lira. Sahte olma ihtimali var mı? Ya da daha uygun fiyata orjinal bulabilceğim bi yer var mı?
  • kivoloji kullanıcısına yanıt
    Birde internetten hepsi burada vb güvenilir sitelerde fiyatlara bak hocam..

• Yıllardır Loewe Solo kullanıyorum kendine has çok şık bir kokusu var kalıcılıkta ise ilk 5 e girer. İlk defa geçen bi tekin acarda Armani Eau D Aromes Edt denedim resmen bayıldım. Cedreden evvelki sanırım görseldeki. Fİyatlar çok pahalıydı. Kullanan kullanmayan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Ayrıca en uygun nerede bulabilirim fikri olan var mıdır ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

• Turunçgil kokusu içeren parfüm tavsiyesi alabilir miyim?
  • enarr kullanıcısına yanıt
    hugo boss unlimited

• Arkadaşlar sizlerden çok yardım aldım kendi koku zevkime göre.Ama bu sefer istediğim parfümle ilgili olarak tek diyeceğim şey kız arkadaşım beni hep koklamak istesin :D Çok sert berber parfümleri gibide olmasın ama erkeksi olsun.

Sevdiğim parfümler A Men-Bvlgari Black-Kenzo Leupar..

• ilhanben İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bir bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Turunçgil kokusu içeren parfüm tavsiyesi alabilir miyim?

Clinique - Happy

Turunca doyarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 17 Nisan 2016; 11:29:14 >
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Sırf turunç kokusu galiba, bunu da listeye aldım teşekkürler.
  • buğday ten için 200-250 lirayı geçmeyecek şekilde farkedilebilirliği yüksek olan yaz ilkbaharda kullanılabilecek parfüm önerebilir misiniz?
  • xxride kullanıcısına yanıt
    bentley azure (bahar ve yaz)
    diesel-fuel for life spirit (bahar)
    bleu de chanel edt (bahar ve yaz)

• gokhan_16 G kullanıcısına yanıt
    banderaslara bakacaksan sana benzerlerini soyleyeyim:
    blue seduction-versace eau fraiche a benziyor.
    king seduction-invictus a cok benziyor.
    king seduction absolute -king seductionun daha yogun hali.yazin kullanilmaz.
    benim favorim bunlar arasinda blue seduction.
    invictus tarzi kokular cok genc isi ve bana gore mide bulandirici.

• Blue Seduction'ı ben de denemiştim ama bence güzel değil. Aşırı derecede yapay bir koku hakim daha önce hiç bu kadar yapay kokan bir parfüme denk gelmedim desem yeridir. Şekerli kavunlu, karpuzlu sakız olur ya aynen o şekilde kokuyor. Bir de üstüne yapaylık eklenince bir süre sonra bayıyor insanı.

@kuzgun1984

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 17 Nisan 2016; 22:29:19 >
  • joop! kullanan biri alintilayarak fikirlerini anlatabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    Ya çok seversin, yada nefret edersin ortası olmayan bir parfüm. Bana bir hastanenin asansörüne öksürük şurubu döksen nasıl kokar diye sorsalar, direk bu parfümü koklatırım. Sentetik bir koku, yazın gitmez fazlasıyla yoğun, kalıcı, ağır ve farkedilir bir koku. Kışın kullanılacak, dozajı iyi ayarlanması gereken bir parfüm. Denemeden alınmamalı dediğim gibi ortası yok, ya çok seversin yada nefret edersin. Beğenirsen alabilirsin, fiyatı da uygun bir parfüm. Şahsen ben beğenmiyorum

• :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    benim de tercihim değil ama diğer banderaslara oranla daha güzel. invictus klonlarını rahatsız edici buluyorum ve king seducitonlar invictusa çok benziyor.. blue seduction parfum tecrubesi az ve parfumlere çok para ödemek istemeyenler için güzel bir seçenek. ve bahsettiğiniz kadar sentetik olduğunu sanmıyorum.. sentetiklikte master yapmış o kadar koku varki bleu seduction çok masum kalır onlar arasında.
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    koku kötü.gerçekten kötü. ama iyi yönleri de var.mesela girdiğiniz bir ortamda arkadaşlarınızın parfumleri joop yüzünden nakavt olur. sadece sizinkisi duyulur :) kalıcılık ve farkedilirlik üst düzey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 18 Nisan 2016; 19:28:13 >
  • 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.