Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jilet gibi kokmak diyince aklıma Joop Homme geldi.Jilet gibi erkeğin kokusuydu bir zamanlar.O biraz sert dersen Mont Blanc Individuel tercih edebilirsin.Biraz meyvemsi tatlar da eklenmiş daha yumuşamış bir Joop gibi.Olmadı JPG Le Male olabilir.
  • r2q05p R kullanıcısına yanıt
    yaş 15se aqua di gio essenzayı dene
  • yazın kullanmayacaksan 212 vip
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkul61

Merhaba 978 sayfayı komple okumak imkansız o yüzden bende sizden öneri isteyeceğim. Daha önce parfüm seçmedim elime ne geçerse kullandım fakat şimdi bir farklılık yapmak istedim. Biraz bakındım fakat koklamadığım be bilmediğim için anlayamadım. Malum piyasada bir sürü ürün var hepsini tek tek test edip uygun olanı seçmek büyük uğraş ister. Bakarken odunsu kokular hoş diye bir kaç kullanıcı yorumu gördüm aslı var mıdır? Karakter ve yapı bakımından ağır biriyim. Nasıl bir parfüm kullanmam gerekir? Sadece benim değil aynı zamanda çevredekilerin de seveceği bir koku olması lazım. İnsanları rahatsız etmenin anlamı yok değil mi. :) bana kalsa erkeksi jilet gibi kokanlar ama çok ağır olmamak şartıyla hoşuma gidiyor fakat marka bilmediğim için örnek veremem. Önerilerinize açığım. İyi forumlar.

jilet gibi kokmak istiyorsan davidoff cool water dene. ztn pArfüm geçmişinde bi tane bulunması gereken parfüm grubundandır. onun haricinde armani turquoise, kalıcılığı biraz düşüktür ama lanvin oxygen, bvlgari aqva

• Yaş 15 değil 20. Dediğiniz parfümleri not aldım deneyeceğim. Peki parfümde odunsu kokular nasıldır. Bir kaç yerde hoş koktuğunu okumuştum. Önerdikleriniz arasında insanı rahatsız edecek ağırlıkta yoktur değil mi. Sonuçta toplu taşıma kullanıyoruz, gidiyoruz oturuyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkul61 M kullanıcısına yanıt
    Terre de hermes edp

• quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

quote:

Orijinalden alıntı: mkul61

Merhaba 978 sayfayı komple okumak imkansız o yüzden bende sizden öneri isteyeceğim. Daha önce parfüm seçmedim elime ne geçerse kullandım fakat şimdi bir farklılık yapmak istedim. Biraz bakındım fakat koklamadığım be bilmediğim için anlayamadım. Malum piyasada bir sürü ürün var hepsini tek tek test edip uygun olanı seçmek büyük uğraş ister. Bakarken odunsu kokular hoş diye bir kaç kullanıcı yorumu gördüm aslı var mıdır? Karakter ve yapı bakımından ağır biriyim. Nasıl bir parfüm kullanmam gerekir? Sadece benim değil aynı zamanda çevredekilerin de seveceği bir koku olması lazım. İnsanları rahatsız etmenin anlamı yok değil mi. :) bana kalsa erkeksi jilet gibi kokanlar ama çok ağır olmamak şartıyla hoşuma gidiyor fakat marka bilmediğim için örnek veremem. Önerilerinize açığım. İyi forumlar.

jilet gibi kokmak istiyorsan davidoff cool water dene. ztn pArfüm geçmişinde bi tane bulunması gereken parfüm grubundandır. onun haricinde armani turquoise, kalıcılığı biraz düşüktür ama lanvin oxygen, bvlgari aqva

Davidoff yaz için ideal midir? Birde Bu yeşil kutusu olan mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ruskid kullanıcısına yanıt
    hayır mavi kutulu olan. "davidoff cool water" yaz googleda direkt sana 100lerce resim çıkar. gerçi inceden bi yeşil görünümlü mavi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertosman -- 28 Temmuz 2015; 9:18:26 >
  • celutska kullanıcısına yanıt
    Öyle düşünüyorum ama bakınca e ticaret yapanlarda dükkan masrafı vs yok ondan mı ucuz diye düşünüyorum. Yani 70-80 lira daha az verip almak cezbediyor :D bakıyorum alanlar sorun yok diyor, şikayetvarda şikayet edenlerde var kararsız kaldım.

• Arkadaşlar Creed - Green Irish Tweed bu parfümü nerden bulabilirim? Tr de yok gibi. Sadece sanalpazarda var ama ordada da tester ürünleri var. Sizin güvendiğiniz bi satıcı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

Arkadaşlar Creed - Green Irish Tweed bu parfümü nerden bulabilirim? Tr de yok gibi. Sadece sanalpazarda var ama ordada da tester ürünleri var. Sizin güvendiğiniz bi satıcı var mı?

Kanyon -Harvey nicols magazasinda bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: volvole

quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

Arkadaşlar Creed - Green Irish Tweed bu parfümü nerden bulabilirim? Tr de yok gibi. Sadece sanalpazarda var ama ordada da tester ürünleri var. Sizin güvendiğiniz bi satıcı var mı?

Kanyon -Harvey nicols magazasinda bulabilirsiniz.

Teşekkürler.

• Kalıcı ve farkedilebilirliği en üst düzeyde olan yaz kokuları nelerdir arkadaşlar ? Fresh meyvemsi kokular tercihimdir ama özellikle farkedilebilir ve kalıcı olması Lazım , nikos Sculpture aldım Hoşuma gidiyor ama 3 saate kalmadan uçuyor.
    Hermes terre beğeniyorum fakat ofis ortamında bu aylarda biraz ağır Kaçar diye düşünüyorum yanılıyormuyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Kalıcı ve farkedilebilirliği en üst düzeyde olan yaz kokuları nelerdir arkadaşlar ? Fresh meyvemsi kokular tercihimdir ama özellikle farkedilebilir ve kalıcı olması Lazım , nikos Sculpture aldım Hoşuma gidiyor ama 3 saate kalmadan uçuyor.
    Hermes terre beğeniyorum fakat ofis ortamında bu aylarda biraz ağır Kaçar diye düşünüyorum yanılıyormuyum?

Tatif ettiginiz ftesh kokular genellikle pek kalici olmuyor malesef, begndiginiz kokuyu yaniniza alip gun icerisinde tazelemeniz gerekiyor, ben oyle yapiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Kalıcı ve farkedilebilirliği en üst düzeyde olan yaz kokuları nelerdir arkadaşlar ? Fresh meyvemsi kokular tercihimdir ama özellikle farkedilebilir ve kalıcı olması Lazım , nikos Sculpture aldım Hoşuma gidiyor ama 3 saate kalmadan uçuyor.

Tatif ettiginiz ftesh kokular genellikle pek kalici olmuyor malesef, begndiginiz kokuyu yaniniza alip gun icerisinde tazelemeniz gerekiyor, ben oyle yapiyorum

Şişeyi Taşıma durumu olmuyor malesef. Düzgün bi atomizer almak Lazım o zaman desenize

• aynen oyle hocam

• Merhaba.Lacoste'un Essential parfümünü çok beğeniyorum.Bu tarz parfüm önerilerinize ve kalıcı,ağır olmayan parfüm önerilerinize ihtiyacım var.Teşekkürler.
  • Orjinal parfüm endişesi olan arkadaşlar için yazıyorum
    Bir arkadaşım Amerikadan eylülün 9 unda dönüş yapacak.Parfümün yurtdışında ne kadar uygun fiyatlara satıldığını biliyorsunuzdur.
    Almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim

ben amazon.com üzerinden bakıyorum.bildiğiniz daha uygun fiyatlı site varsa paylaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

Merhaba.Lacoste'un Essential parfümünü çok beğeniyorum.Bu tarz parfüm önerilerinize ve kalıcı,ağır olmayan parfüm önerilerinize ihtiyacım var.Teşekkürler.

Lacoste essential cok begeniyorsaniz, neden onu kullanmiyorsunuz? Piyasada mi yok ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

Merhaba.Lacoste'un Essential parfümünü çok beğeniyorum.Bu tarz parfüm önerilerinize ve kalıcı,ağır olmayan parfüm önerilerinize ihtiyacım var.Teşekkürler.

Lacoste essential cok begeniyorsaniz, neden onu kullanmiyorsunuz? Piyasada mi yok ?

Sakin hocam,biraz soluklanin
    Farkli kokular denemek istiyorum ancak bu kocaman kumeyi sinirlandirabilmem icin de essential tarzi diye belirttim.ona yakin veya o tarz yani.
    Iyi gunler.

• 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.