Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ushan, Beste ve Ezgi kavgasında sanırım Ezgi haksızdı. Adlı tıp raporunda saçtan çekme, dayak, yumruk vs. bir şeye rastlanmamış.

Ne olurdu sanki kavga etmeseniz? Güzelim dizi sizin yüzünüzden kötü yola girdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu güzelim diziye yazık oldu yahu. Bizimkiler, İkinci Bahar, Ekmek Teknesi gibi mahalleyi anlatan diziler kervanına katılmıştı ne güzel ailecek keyifle izlerdik her hafta...
  • Ben sonunu gayet beğendim arkadaşlar, tüylerim diken diken oluyor hala izledikçe :)
  • Hayatımda izlediğim en güzel iki dizi; Ekmek Teknesi ve L&M. efsaneler unutulmaz.

• Beyler diziyi ara sıra yeniden izliyorum vakit buldukça. Şu Şirin'e, Arda'nın Babasına ve Bünyamin'e dizi esnasında sövmeyen bir ben mi varım? Yemin ediyorum bu diziye insan kendini o kadar kaptırıyorki ağzımızdan çıkanla kulağımızın duyduğu bir olmuyor.

Aile ortamında Şirin için çok fena bir kelime kaçırdım, yemin ediyorum keşke yer yarılsaydı da içine girseydim. Çok fena ofsayta düştüm, zaten sarı kartımız var. Yani demem o ki bu 3 şahısın kulaklarını çok çınlatıyorum. Buraya yazdım ya yemin ediyorum içimden "laaaaps" diye bir yük kalktı.

• trt okul'da yayınlanan 27.bölümde son sahneyi kesmişler ya iyice cıvıttı bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IndoHouse

trt okul'da yayınlanan 27.bölümde son sahneyi kesmişler ya iyice cıvıttı bunlar

Ne vardı ki son sahnede
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Beyler diziyi ara sıra yeniden izliyorum vakit buldukça. Şu Şirin'e, Arda'nın Babasına ve Bünyamin'e dizi esnasında sövmeyen bir ben mi varım? Yemin ediyorum bu diziye insan kendini o kadar kaptırıyorki ağzımızdan çıkanla kulağımızın duyduğu bir olmuyor.

Aile ortamında Şirin için çok fena bir kelime kaçırdım, yemin ediyorum keşke yer yarılsaydı da içine girseydim. Çok fena ofsayta düştüm, zaten sarı kartımız var. Yani demem o ki bu 3 şahısın kulaklarını çok çınlatıyorum. Buraya yazdım ya yemin ediyorum içimden "laaaaps" diye bir yük kalktı.

Sedef'in konuşmasına uyuz oluyorum ben.Bu ara diziLab sitesinden izliyorum 67.bölümdeyim ve düzenli olarak TRT Okul'da takip ediyorum diziyi çok keyifli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

quote:

Ne vardı ki son sahnede

• Aynen doğru diyorsun hafız, konuşması itici ama kendisi çekici.

Hiçbiri Leyloş gibi değil be. Melis Birkan'ın yerine Ezgi Asaroğlu yeniden gelecek gibi haberler vardı. Eğer gerçekleşseydi dizide reyting patlaması olabilirdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

quote:

Ne vardı ki son sahnede

Altta "Şut ve Gol" programı başlayacak yazıyor. Çok uyumlu olmuş.

• quote:

Aynen doğru diyorsun hafız, konuşması itici ama kendisi çekici.

Hiçbiri Leyloş gibi değil be. Melis Birkan'ın yerine Ezgi Asaroğlu yeniden gelecek gibi haberler vardı. Eğer gerçekleşseydi dizide reyting patlaması olabilirdi.

Keyfini çıkaralım hafız 68.bölümdeyim ve tekrarlarını da TV'den izliyorum.Hiç bitmesini istemiyorum ama keyfini çıkarmak en iyisi.
  • Kesinlikle. Bende 62'deyim. İsmail Abi Şekerpare'yi arıyor şu an. İnşallah bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 1 Temmuz 2015; 22:08:55 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şu diziye bir film çekemediler arkadaş. Halbuki çekseler çok çok iyi gişe elde edeceklerine eminim. Bizim hasretimiz de biraz sönmüş olur. İçmail abiyi, erdal baggal'ı özledim. Erdal abi çay banaaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi o değilde filmde en sinir olduğum karakterlerden biri benim hemşehrim çıktı. Hidayet..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

Ya şu diziye bir film çekemediler arkadaş. Halbuki çekseler çok çok iyi gişe elde edeceklerine eminim. Bizim hasretimiz de biraz sönmüş olur. İçmail abiyi, erdal baggal'ı özledim. Erdal abi çay banaaaa

Kesinlikle kaliteli bir film çekilmeli.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Efsane sahnelerden.

TRT Okul'da 30.bölüm vardı.Çok tuhaf oldum.Leyloş

• Google Play'de yok ancak Mobogenie markette İsmail Abi'nin uygulaması mevcut. Kesinlikle indirin. Canım sıkıldıkça İsmail Abi dinliyorum.

• 
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.