Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu da bazılarının post kasma kapısı olmuş belli ki. Biz bize izlerken güzeldi L&M şimdi herkesin dilinde, daha izlememiş adamlar L&M'ciymiş gibi bi havalara giriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

Bu konu da bazılarının post kasma kapısı olmuş belli ki. Biz bize izlerken güzeldi L&M şimdi herkesin dilinde, daha izlememiş adamlar L&M'ciymiş gibi bi havalara giriyor

Eren_18'in postlarına bak aman Allah tövbe,yapmacıklık akıyor resmen. Deli gibi post kasiyor,onun yerine ben utanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler İsmail Abi, Erdal Bakkal'ın arabasını yaktığı sahne var ya oradaki araba normalde Linea. Fakat yanan aracın arkasına baktığımızda Linea ile uzaktan yakından alakası yok. Tamam Linea yaksınlar demiyorum ama daha benzer bi araba yakabilirlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

Bu konu da bazılarının post kasma kapısı olmuş belli ki. Biz bize izlerken güzeldi L&M şimdi herkesin dilinde, daha izlememiş adamlar L&M'ciymiş gibi bi havalara giriyor

Hocam eğer lafın banaysa ki öyle zannediyorum sen bu diziden gerekli dersi alamamışsın bence. Bu dizi absürd komedi olduğu kadar didaktik bir dizi. Burada hiç tanımadığımız insanlara yardım etmeyi, insanlara güvenmeyi, herkese evinin kapısını açmayı da öğretiyor aynı zamanda. Fakat siz, "biz bize izlerken güzeldi" demişsiniz, bu yorumu hiç beğenmedim. Bu dizi sizin değil, hepimizin. 7'den 70'e herkesin dizisi. Ayrımcılık yapmaya hiç gerek yok. İzlemek isteyen girer YouTube'a izler, devlet meselesi değil ki bu. Sizden böyle bir mesaj beklemezdim, teessüf ederim.

• İçmail abi
    İçmeyin abi
    Its my life

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be zamanında izlemeyerek neler kaçırmışım,
    29.bölüme geldim leyloşun ayrılmasıyla diziyi bırakırım gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

30. bölümden sonra dizi bir türlü toparlanamadı. Hele iki tane Leyla'nın olduğu bölümler acayip sıkıcıydı. Zaten 3. sezonu da Erdal Bakkal tek başına kurtarmıştı.

Ah be Leyloş...

• Ali atayin oyunculuğu bence bitmiştir adama mecnun öyle bi işlemiş ki adam çıkamıyor rolden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esVed -- 17 Temmuz 2015; 13:54:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

30. bölümden sonra dizi bir türlü toparlanamadı. Hele iki tane Leyla'nın olduğu bölümler acayip sıkıcıydı. Zaten 3. sezonu da Erdal Bakkal tek başına kurtarmıştı.

Ah be Leyloş...

Offf Leyloş off.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Ali atayin oyunculuğu bence bitmiştir adama mecnun öyle bi işlemiş ki adamı çıkamıyor rolden

Şu yeni dizisindeki karakterine baktım da bildiğin Mecnun ya harbiden atamamış karakteri üstünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Ali atayin oyunculuğu bence bitmiştir adama mecnun öyle bi işlemiş ki adamı çıkamıyor rolden

Şu yeni dizisindeki karakterine baktım da bildiğin Mecnun ya harbiden atamamış karakteri üstünden

Yeni dizisi hangisi hocam? Mutlu Ol Yeter mi?

• Sadece geyik muhabbeti etseler bile genede izlenirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasicPower

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Yeni dizisi hangisi hocam? Mutlu Ol Yeter mi?

O sanırım Atv'de oynuyordu.

• Leyloş'um şok ettin beni. :( Makyaj nelere kadirsin...

• Dizinin tekrar bölümleri hafta içi TRT Okulda saat 12:30 ve 00:00 da yayınlanıyor izlemek isteyenlere...

• An itibariyle bakkalımız.. #Kireçburnu #Erdal #Baggal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 22 Temmuz 2015; 16:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Vay be zamanında izlemeyerek neler kaçırmışım,
    29.bölüme geldim leyloşun ayrılmasıyla diziyi bırakırım gibi.

Leyla ayrıldıktan sonra da çok güzel bölümler var.Ondan sonra seçerek izlersen daha iyi olur.
  • Güzelim diziyi bitirdiler. Şimdi saçmasapan, çöp dizilere kaldık.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.