Şimdi Ara

Angry Birds Rio geliyor; Kızgın kahramanlarımızın Rio maceraları başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil pazarın en sevilen ancak bir o kadar da kızgın karakterlerimizin maceraları devam ediyor. Angry Birds'ün yapımcısı Rovio, Angry Birds'ün özel versiyonu olan ve 15 Nisan'da gösterime girecek olan "Rio" animasyon filminin karakterleri Blu ve Jewel'ın da yer aldığı "Angry Birds Rio"'nun Mart ayında uygulama mağazaları aracılığıyla satışa sunulacağını duyurdu.

Angry Birds Rio'da kaçırılarak Brezilya'nın Rio de Janeiro kentine götürülen kızgın kuşlarımıza kendilerini kurtarmalarında ve "Rio" filminin karakterleri Blu ve Jewel'i bulmalarına yardımcı olacağız. Başta 45 bölümden oluşacak olan oyun, güncellemeler ile fanatiklerine yeni bölümler de sunacak.

• rio çok güzelmiş yaa.. fragmanına bayıldım.. oldukça eğlenceli gözüküyor..

angry birdste yenisi gelsin artık..
  • Evet bencede yenisi gelmesi iyi olur
  • ben de yeni 3. nesil 8gb aldım free olanını yukledim ama oyun loadıngde kalıyor birtütlü acılmıyo acaba cozumu bilen arkadas varmı touchu almamda bu etkisi cok oldu ama oyunu oynayamıyom bıle
  • Call Of'a döndü bu da.
  • what's up messenger a da film çekilecekmiş.
  • çok hoşuma gitti güzel olmuş
  • film süpermiş oyun da süper olacak gibi
  • Her geçen gün seveni ve oynayanı artan Angry Birds'ün yeni oyununu sanırım fanatikler sabırsızlıkla bekleyecek.

Ayrıca oyun için biraz değişiklik şarttı.Yeni karakterlerin eklenmesi bu değişiklik için oldukça uygun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.