Şimdi Ara

Yeni Renault Fluence 2011

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
17.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ön tasarım hafiften Latitude'e benzemiş..

• bu yeni fluence mi yoksa amerika pazarında şu an da satışta olan fluence mi.
  • ABD pazarında Renault satılmıyor :-)
    Bu araç (kuvvetle muhtemel) Türkiye'de de satılacak olan yeni makyajlı Fluence
    Fotoğrafların çekildiği lansmanın yapıldığı yer Rusya
  • Mevcut Fluence vs. yeni Fluence

• Makyaj yakışmış ama piyasaya çıkalı kaç sene oldu ki makyaj gereği duyuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hien

Makyaj yakışmış ama piyasaya çıkalı kaç sene oldu ki makyaj gereği duyuldu

Sanırım mevcut araçların "yüzünü" yeni Latitude'e benzetmek istedi Renault, bilmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: sparhawkisme

Mevcut Fluence vs. yeni Fluence

İşte şimdi olmuş En azından daha albenili olmuş satışları canlandırır fluence zor gidiyordu.İyi olmuş..Resimler içinde teşekkürler bu siteyi bu yüzden çok seviyorum anında yeniliklerden haberdar oluyosun arkadaşlar sağolsun

Orta havalandırmaya da açma kapama koymuşlar gibi hatayı düzeltmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 27 Ocak 2011; 16:11:36 >
  • Bu makyajlı kasa Arabistanda satılıyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *USTA -- 27 Ocak 2011; 20:25:52 >
  • berbat gözüküyo , zaten fluanceye ısınamamıştım dahada felaket bi hale getirmişler ,çin malı arabalara benzemiş iyice
  • sadece tampon değişmiş o kadar
  • valla beyler açık konuşalım bende renecuyum ama bu fluance araba değil ben size söyliyim megane sedan buna 10 basar
  • böyle desteksiz dayanaksız işkembeden sallama yorum okudukça forumlardan soğuyorum! Arkadaş (lafın gelişi öyle diyorum) birşeyler diyor ama neden açıklama zahmetine bile girmiyor, oylece sallıyor sadece; zannedersinki adam dünyada bu konuda otorite, bu yüzden söylediklerini açıklamak zorunda değil ;-)

not: ben de bir Megane II sedan kullanicisiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

quote:

Orijinalden alıntı: sparhawkisme

Mevcut Fluence vs. yeni Fluence

İşte şimdi olmuş En azından daha albenili olmuş satışları canlandırır fluence zor gidiyordu.İyi olmuş..Resimler içinde teşekkürler bu siteyi bu yüzden çok seviyorum anında yeniliklerden haberdar oluyosun arkadaşlar sağolsun

Orta havalandırmaya da açma kapama koymuşlar gibi hatayı düzeltmişler

kendi sınıfının lideri

symbol ve accentten sonra 3. sırada ayrıca

satışlarda zorlanma var gibi görünmüyor
  • Zorlanma şöyle var müşteriler hala megane 2 yi soruyor.Ayrıca fluence için extra kampayalar yapıyolar satışı tutturmak için kaldıki filo alımlarında markadan dolayı tercih ediliyor dikkat edersen corolla çok yaklaştı son aylarda 1. sıraya bile yükseldi tasarım megane 2 gibi daha iyi olsaydı açık ara 1. olurdu kaldı ki corolla ithal focus içinde herkes yenisini bekliyor..

Aynı durum symbol içinde geçerli accent yenilenecek olmasa symbol 1. olamayacaktı.

Yani renaultun bu aracı bir an önce komple makyajlaması gerekecek. yukarıdaki makyaj bile bence daha iyi olmuş ama bunlar dışarıda satılan modellermiş yani bizde değişiklik yok daha sonra olacak gibi..
  • Acilen bu değişikliği yapsınlar ayrıca bagaj kollarına da el atsınlar. Dikkat ederseniz bu arabada yeni çıkmasına rağmen versiyonlar ve donanımlar çok değişti.
  • FLUANCEYİ BİRKAÇ KERE İNCELEDİM. ARTILARI FAZLA OLAN BİR ARAÇ. BANA GÖRE EKSİLERİ:
    1. DIŞARIDAN BÜYÜK OLARAK GÖRÜNMESİNE RAĞMEN İÇİNİN DAR OLDUĞUNU GÖRDÜM YA DA ÖYLE HİSSETTİM.
    2. ARKA KOLTUKLARA BİNERKEN ÇOK FAZLA EĞİLİP BÜKÜLÜYORSUNUZ.
    3.ARKA GÖRÜNTÜ.

GENEL OLARAK DEĞERLENDİRİRSEK YİNE UZUN YILLAR SINIFINDA EN FAZLA SATAN ARAÇ OLACAKTIR. ÇÜNKÜ; TÜKETİM, SERVİS , UYGUN YEDEK PARÇA FİYATLARI, İKİNCİ EL...
  • Tipsizliğini korumayı başarmışlar

Megane II den sonra Fluence'in gelmesi bence tasarım bakımından geriye doğru atılmış bir adım oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techaddict

Tipsizliğini korumayı başarmışlar

Megane II den sonra Fluence'in gelmesi bence tasarım bakımından geriye doğru atılmış bir adım oldu.

Fluance alanlar aracın neresini beğenip alıyorlar acaba? Tipini beğenmedikleri aracı alıp. yollara çıkıp sınıfında satış biricisi mi yapıyorlar? Zaten beğeniler ve beklentiler aynı olsaydı bu kadar fazla marka ve model olmazdı. Beğeniler kişiden kişiye değişebilir. Yukarıdaki mesajımda Fluancenin beğenmediğim yönlerini belirttim. Yollarda fazla sayıda görmeye başladığımız bu aracın özellikle arka görüntüsünü ben de beğenmiyorum ama tipsiz de vb. demiyorum.

Ayrıca bir aracın, passatta olduğu gibi çok tercih edilmesi sınıfındaki diğer araçlardan üstün olduğunu göstermez, Fluance için de aynı şey geçerli. Aracın marka ve modelleri önemli değildir. Önemli olan bizim beklentilerimize uygun ve isteklerimizi karşılayan aracı tercih etmektir.

Bunlar benim görüşlerim.
  • Bencede öyle olmuş.
    quote:

Çin malına benzemiş iyice..
  • Aynen katılıyorum insan biraz arabayı çekici yapar....

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

valla beyler açık konuşalım bende renecuyum ama bu fluance araba değil ben size söyliyim megane sedan buna 10 basar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.