Şimdi Ara

astramastra 'nın Sinema ve Stereo Sistemi (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.776
Cevap
45
Favori
158.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astramastra

Mert hocam ,Atilla ben teşekkür ederim güzel sözleriniz için.

geriye baktığımda yıl sonu yoğunluğu nedeniyle ismini atladığım arkadaşlarımda lütfen kusura bakmasın sizlere de ayrı ayrı teşekkürler diyorum.

vakit bulabilirsem hafta sonu geçen ay almanya seyahatimde aldığım bir Power Cord incelemesi yapacağım,görüşmek üzere.

abi maşallah upgrade bitmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Mert hocam ,Atilla ben teşekkür ederim güzel sözleriniz için.

geriye baktığımda yıl sonu yoğunluğu nedeniyle ismini atladığım arkadaşlarımda lütfen kusura bakmasın sizlere de ayrı ayrı teşekkürler diyorum.

vakit bulabilirsem hafta sonu geçen ay almanya seyahatimde aldığım bir Power Cord incelemesi yapacağım,görüşmek üzere.

Abi Sakincasi yoksa meslegi sorabilir miyim? Daha onceden bir sirkette calistigini okumustum sanirim ama tam hatirlamiyorum. Benim de amcam muhendis oldugu icin her ay en az 1 defa avrupaya gidip geliyor. Merak ettim senin meslegi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indigo_blue kullanıcısına yanıt
    kendi adıma asıl upgrade stereo tarafında olacak 1 aya :)
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Heyecanla takipteyim:)

• the_gunner kullanıcısına yanıt
    p.m.
  • Aynı şekilde düşünüyorum Atilla abi haklısın sonuna kadar 4K otursun iyice anca o zamana bir şeyler yapılır

Bu arada Serdar abi analog bir güncellememi var yoksa telepati kurayım biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Bu arada Serdar abi analog bir güncellememi var yoksa telepati kurayım biraz

• VPI felan gibi şeyler mi yoksa

hadi hayırlısı
  • 3d konusuna hiç girmiyorum:) cumlenizi biraz açıklarmısınız 9200 kullanıcısı olarak eğeer sony 55 3d goruntude daha başarılıysa sony ye geçiş yapmak istiyorum . not : 3d hayranı olarak 3d goruntusu benım için daha onemlı fiyat farkına takılmıyorum. epson tw 9200 mü sony 55 e geçişmi SAYGILAR.
  • Şu anda bu üst model cihazların kritik sorunları var mı? Birde fiyatları peşin aldığınızda ne kadar TL ye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

3d konusuna hiç girmiyorum:) cumlenizi biraz açıklarmısınız 9200 kullanıcısı olarak eğeer sony 55 3d goruntude daha başarılıysa sony ye geçiş yapmak istiyorum . not : 3d hayranı olarak 3d goruntusu benım için daha onemlı fiyat farkına takılmıyorum. epson tw 9200 mü sony 55 e geçişmi SAYGILAR.

sonylerin 3dsi diger markaların biraz gerisinde deniyor ama ben gecen gun pacific rim seyrettim herhangi bir sorunla karsılasmadım. kimi modelde flickering (ekran kırpılması) oldugu soyleniyor ama bende hiç olmadı
  • epson ls 10000 çıkana kar 9200 devam ole ise
  • Teknoloji ilerledi ihtiyacımız olan bir çok cihazı avrupa fiyatına hatta altına bile artık ürün bulabilirken,maliyetler artacak yine anlaşılan.
    Aşağıda paylaştığım haberde "Ev elektroniği" derken açılımı yapılmamış ama yakında çıkar.

Sonuçta yerli üreticiyi korumak adına yapılan bir uygulama ama her ürünün muadili burada yok sınırlamayı yaparken genellemeseler bari.

iPhone’a, ithal laptop’a LCD TV’ye vergi geliyor

Bakan Zeybekci, ithal ürünlere ek vergi uygulamasıyla ilgili olarak kategori listesini açıkladı. Buna göre iki ay içinde ithal telefon, laptop ve elektronik aletlere anti-damping uygulanacak
    Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’ye gelen cep telefonu, bilgisayar (PC) ve elektronik aletlere anti-damping vergisi getireceklerini açıkladı.
    Böylesine bir ek vergi uygulaması yerli üreticilerin pazar payını ciddi oranda artırabilir.
    Cep telefonu, PC, TV ve ev elektroniği işi yapan ithal markalar ise yerli ürüne karşı artacak fiyat hareketi sonrası pazar kaybı yaşayabilir.
    “Türkiye çok başarılı bir şekilde mobil telefon üretebiliyor, tablet üretebiliyor, laptop üretebiliyor” diyen Bakan Nihat Zeybekci, şöyle devam etti:
    “Yaptığımız çalışmalarda Türkiye’ye gönderilen bir telefon üzerinde, ‘5 dolar veya 2.5 dolarlık iki kişilik montaj ve diğer maliyetler’ diyor. İnandırıcı bulmuyorum. Bunun üzerinde başka damping destek var. Gizli teşvik ve destekler var. Bunları araştırıyoruz. İçeride sanayicimizi korumak üzere yakında cep telefonuna tablet ve bilgisayarlara anti damping vergisi gelecek gibi görünüyor. Şu anda soruşturmalarda öyle bir gelişme var. Biz koyacağız. Soruşturmalarda somut verilere ulaşıldı. Dünya Ticaret Örgütüne tabi olan bir ülke olarak el aletlerinde ev aletlerine, elektronik ev aletleri cihazlarında inanılmaz haksız rekabet yaratıcı başka ülkelerin teşvikler var, destekleri var. Bunlarla ilgili bize düşen görev sektörlerimizi korumak.”
    Bakan Zeybekci, “Anti-damping vergisinin ne kadar olacağı soruşturmalar ile çıkıyor. Soruşturma açıldı, maksimum 2 ay içinde olur. Sorduğumuz sorulara cevaplar geliyor. Fiili araştırma yapıyoruz” dedi.

• şu vergileri birazda futbolculardan toplasanız....
  • Başka ülkeler kendi üreticisine teşvik verirken bizimkiler tüketiciden daha fazla vergi alma derdinde...

• astramastra kullanıcısına yanıt
    Oppo BDP-105D ben alırken Can Hi-Fi iki hafta önce 5550TL liste fiyatıydı,Dikmen enson 5000TL nakite bıraktı Sydney den 3160TL ye getirtdim yazıktır günahtır yaw..

• insanı bavul ticaretine teşvik ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

Oppo BDP-105D ben alırken Can Hi-Fi iki hafta önce 5550TL liste fiyatıydı,Dikmen enson 5000TL nakite bıraktı Sydney den 3160TL ye getirtdim yazıktır günahtır yaw..

• bıraksınlar bu ağızları.

sanki türkiyede "üretilen" bir teknoloji yada teknolojik ürün var da yerli üreticiyi destekleyeceklermiş. tamemı turk mühendisler tarafından yapıldı diye reklamı dönen tüm ürünler çindeki standart üreticilerden alınıyor türkiyede sadece montajı yapılıp üstüne marka basılıyor. bu ülkeye ne istihdam sağlıyor, ne cari açığın kapanmasına yardımcı oluyor. E balık baştan kokar, ülkenin tek ilim irfan yuvası tubitakın içine ilahiyatçı koyarsan 1 adım ilerleme olmaz.

Serdar abi kusura bakma böyle bir çıkış oldu, yazılandan rahatsızsan silebilirim
  • indigo_blue kullanıcısına yanıt
    Estğ. Cihancım ,forum ortamı herkes kendi düşüncesini özgürce ifade edebilmeli.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.