Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

astramastra 'nın Sinema ve Stereo Sistemi (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.776
Cevap
45
Favori
158.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi üretici firmaya maille sorayım hocam.
  • onkal kullanıcısına yanıt
    En iyisi üretici firmaya maille sorayım hocam.
  • ireyal kullanıcısına yanıt
    En garantisi. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mild soap' un bir ürün oldugunu sanmıyorum. tam çeviri olarak hafif sabunlu demek mild soap. sadece ıslak bezle silmeyin hafif sabunlu olsun gibi bir anlam çıkardım ben
  • Herhalde en sevimlisi perdeyi temizlemekmisteyen hanımın çamaşır suyu ile perdeye dalması olur, sonra 3 boyutun kıralı....
  • altanpsx A kullanıcısına yanıt
    bizde temizliğe gelene sisteme yarım metreden fazla yaklaşması yasak, tüm cihazların tozunu ve bulunduğu bölge ile ilgili temizlik, gönüllü olarak bana ait
  • quote:

Orijinalden alıntı: indigo_blue

mild soap' un bir ürün oldugunu sanmıyorum. tam çeviri olarak hafif sabunlu demek mild soap. sadece ıslak bezle silmeyin hafif sabunlu olsun gibi bir anlam çıkardım ben

Haklısınız hocam bende sizin gibi anladığım için doğru ürünün hangisi olduğuna karar veremedim.

Serdar hocam kusura bakmayın sizin konuyu da temizlik dükkanına çevirdim .
  • Perde temizliği ile ilgili Epson başlığında tecrübemi paylaşmıştım.
    bir kaç ay önce o zamana kadar hiç silmediğim perdemi temizlemeye karar verdim. İlk kurulum aşamasında ve sonrasında benim yaramazların meraklı ellrinin bir kaç yerde izleri vardı. Bir de perdenin ortasında (sanırım yine benim yaramazların attıkları oyuncakların tozu,yağı neyse işte) bir leke normal ışıkta farkedilmeyen ama beyaz ışıkta görülen bir leke vardı. Önce şu ekran tenmizleme sölüsyonu ile o gözüme batan lekeyi silmek istedim. Gün ışığında temiz gibi göründü önce gözüme. Perdeleri çekip projeksiyonu açtım beyaz ışıklı bir kaç sahne denedim ve felaket. Perde dalga dalga olmuştu. sildiğim heryerde silme izleri vardı.
    Çok kötü oldum. Perde çöpe gidecek diye düşünmeye başladım
    Sonra leke olan yerleri değil perdenin tamamını silmeye karar verdim baştan. Bu sefer mikro cambezini normal beyaz banyo sabunu ve bol su ile ıslattım. Tüm berdeyi bu bez ile köpürtecek kadar olmadan sildim. Peşinden durulama bezi ile (yine mikro cambezi) duruladım. Ve en son da mikro fiber toz alıcı bez ile kuruladım.
    Tekrar perdeleri çektim, projeksiyonu açtım. Sonuç muhteşemdi. Yeni perde almış gibi oldum. Hatta renkler canlandı, görüntü mükemmel oldu. TV yayınları bile daha güzel oldu.
    Şimdi bu kadar 8-9 ay ara vermeden 3-4 ayda bir bu yöntem ile silmeye devam edeceğim.

• Ah Atilla abi o yaptığın uygulama ilk aklımdan geçendi acaba böyle denesek (solüsyon) ne olur dedik 7 aya yakın perdesiz kaldık Birde aynı ölçüde alternatif de bulamadık.. neyse o arada müzikle daha çok uğraştık ama
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    e kötü olmamış

• aticus3 kullanıcısına yanıt
    Sizin paylaştığınız bu temizlik işlemini hatırlıyordum ama hangi konuda olduğunu bulamamıştım, teşekkürler hocam.

En iyisi saf beyaz sabun.

• Tüm hobidaşlara sağlıklı,barış dolu,huzur dolu,mutluluk dolu,bol kazançlı yeni bir yıl diliyorum. İyi seneler.
  • Mutlu yıllar cümleten.
  • ilgilenen olabilir ProAV Panasonic AT6000 (AE8000) de kampanya yapmış.

http://www.proav.com.tr/PT-AT-6000E,PR-807.html
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Serdar hocam pana at6000 için oldukça makul fiyat. Güzel ürün güzel fiyat. Bütçesi müsait olan arkadaşlar mutlaka değerlendirecektir ...
    Bu arada at 6000 alacak arkadaşları bi konuda uyarmak isterim. İki hafta önce yeni gelen at6000 ler den alan forumdan bi arkadaş cihazının ayarlarını yapmam için bana getirdi. Cihazda beyaz ışıkta parlama ve harelenme biçiminde bi sorun vardı. Bu durum beyaz renkli alt yazılar dahil koyu zemindeki parlak nesnelerin etrafında beyaz ışık saçılması ve harelenme gözlemledim. İlk kullanım saatlerinde pek belli olmamakla beraber kullanım saati artıkça oldukça izlenmez yapıda görüntü oluşuyor cihazda. Bu durum ithalatçı firma tarafından da tespit edilince cihaz değişti. Yeni verilen cihazda da aynı durum var. Şuan için cihazı alan arkadaş ithalatçı firmanın geri dönmesini beklemede ... Teknik servis değerlendirme yapıyor mutlaka.
    Markaya güven konusunda asla sorun olmamasına rağmen belki teknik açıdan sorunlu bir kaç cihaz Türkiye ye gelmiş olabilir. Bu nedenle gelişmeyi bekleme de fayda var ... Saygılarımla ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 25 Ocak 2015; 16:22:36 >

• abi bence daha oncede konusmustuk turkiyeye refurbished urunleri kakaliyorlar yada ithalatci firmalar ucuz diye bunlari alip getiriyor daha once kac tane sifir aldigim epsonda ve panasonicte problem olmustu ve tekrar tekrar degistirmistim her zmanki gibi paramizla rezil oluyoruz..
  • Bayağı sıkıntı bir durummuş demekki bir seri komple bu şekilde anlaşılan
  • Panasonic at6000 lle ilgili yaşanan gelişmedeki son durumu aktarayım. İkinci sorunlu cihazı da değişim teklifinde bulunan astel firması müşterisinin talebi üzerine para iadesi yapmıştır. Astel tarafından müşteri memnuniyeti adına gereğini yaptığını düşünüyorum. Müşterisine saygısı olan firmaların sektördeki rolü her daim devam etsin ... Saygılarımla ... Sinan ...
  • Panasonic at6000 almak isteyen arkadaşları farklı bi kampanya dan haberdar edeyim. 7000 tl ye panasonic at6000 ve 3 metrelik specta marka fixed frame perde satışa sunulmuş. Farklı perde tipleri ve farklı ölçülede fiyatları incelemekte fayda var... Saygılar ..

http://projeksiyoncihazi.com.tr/panasonic-pt-at6000-full-hd-ev-sinema-projeksiyon-cihazi-specta-133vequot-300cm-x-169cm-fixed-frame-home-cinema-perdesi-hediye-pmu187

• Selamlar

Stor manuel yada motorlu bir perde almam lazım. Yerim ufak olduğundan 80-100 inch arasında bir görüntü olacak , Elite screenler çok pahalı geldi, ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.