Şimdi Ara

MSI'ın GeForce GTX 560 Ti Twin Frozr II OC modeli detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Resmi lansmanı 25 Ocak'ta yapılacak GeForce GTX 560 Ti için üreticilerin hazırladığı özel tasarımlı modeller gün ışığına çıkmaya başladı. MSI'ın N560GTX-Ti Twin Frozr II OC adını taşıyan yeni ekran kartı, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GF114 GPU'sundan güç alıyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 384x paralel işlem birimine sahip olan DİrectX 11 destekli ekran kartı, 1GB GDDR5 bellekle geliyor. 80mm çapında iki adet fana ve beş adet Bakır ısı borusuna sahip Twin Frozr II soğutucusu ile yüksek soğutma performansı vaad eden ekran kartı, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak sunuluyor.

Grafik işlem birimi 880MHz, paralel işlemcileri 1760MHz ve bellekleri de 4200MHz'de görev yapan GeForce GTX 560 Ti tabanlı ekran kartı, çift yollu SLI, CUDA, PhysX ve 3DVision teknolojilerine de destek sunuyor. Görüntü aktarımı için çift DVI ve mini HDMI çıkışlarıyla gelen ekran kartı, ön-sipariş listelerine 280 Avro seviyesinden giriş yapmış durumda.

• Çok pahalı bir fiyat. HD6950 yi düşünemye başladım
  • 280 avro = Avrupa'da 280 dolar.Bu da Turkiye'de ortalama 310 dolar gıbı bırsey demektır.Fena sayılmaz ama fıyatların dusmesını beklemek gerekecek bır sure.
  • 1 gb 6970 donanımhaberde 279 dolar olduğu belirtilmiş.bu karta bu para fazla değilmi?
  • pahalı
  • Bu kartin gtx570 den hizli olamayacagi dusunulurse konumlama acisindan soluyorum tabikide bu fiyat pahali yanliz cikacak urunlerle ilgili haberler verilirken ozellikle avro olarak yapilan fiyat bildirimleri hep yanlis cikiyor sanki firmalar saglama almak icin urunu onceden cok fiyat veriyolar ... ama bu haliyle pahali gozukuyor 60 li seriler genelde orta seviye olarak dusunulur ama bu kartin fiyati oyle solemiyor
  • gtx460 ile karşılaştırması için link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

gtx460 ile karşılaştırması için link verebilir misiniz?

kart daha cikmadi, performansi nasil oldugunu bilinmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 19 Ocak 2011; 8:57:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

GTX 470'den daha hızlı, HD 6950'den çok az yavaş.
  • 1 aydan fazla süredir bu kartı bekliyorum ancak bu fiyata gelirse bana 6950 yolu görünecek gibi.
  • referans tasarım olmadığı için pahalı hatırlatayım yoksa referans tasarım 40-50 dolar daha ucuz olur
  • burda çok pahalı olur 500 tl den aşağı olmaz msı nın kartlaı güzel ama çok tuzlu asus gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geta

quote:

quote:

Sen bir link ver o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESAJANS

quote:

Orijinalden alıntı: Geta

quote:

quote:

Sen bir link ver o zaman

Doğru bilgiler midir bilinmez ama buyrun:http://img25.imageshack.us/img25/470/53806081201101131211373.jpg

• cok serin calışıyor tavsiye ederim parasının karşılığını alıyorum 450 TL aldım bence fazlada pahalı değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.