Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonun herseyine mudahale edebiliyorsun.ayrıca sadece root ile calkısan cok app var
  • HTC Desire HD Soft Case ŞEFFAF kılıf nasıldır acaba? Bilgisi olan var mı?
    (Termoplastik - slikondan daha sert, polikarbonatan daha yumu?ak olup,asinma ve darbeye maximum direnc .ozellikle otomotiv sektorunde darbe direnci gerekli bolgelerde kul
    gsm -pda korumada en ideal plastik türüdür.) diye bir açıklama var.
  • ben baya memnunum bu kılıftan, telefonu kullanmaya herhangi bir engel oluşturmuyor kaba da durmuyor kesinlikle tavsiye ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: vcozu21

HTC Desire HD Soft Case ŞEFFAF kılıf nasıldır acaba? Bilgisi olan var mı?
    (Termoplastik - slikondan daha sert, polikarbonatan daha yumu?ak olup,asinma ve darbeye maximum direnc .ozellikle otomotiv sektorunde darbe direnci gerekli bolgelerde kul
    gsm -pda korumada en ideal plastik türüdür.) diye bir açıklama var.

• Market'ten uyguluma indirirken ya da uygulama update'i yaparken eğer "unknown reason - 18" diye bir mesaj alıyorsanız işte çözüm için yapabilecekleriniz.

- update yapılacak programı telefon hafızasına taşıyıp denemek
    - telefonu usb ile disk drive modunda bilgisyara bağlayıp uygulama indirmek
    - son olarak .android_secure kalsöründen 'smdl2tmp1.asec' dosyasını silmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

arkadaslar birsey dikkatimi cekti;

ilk postta evo4g ile karsılastırma cizelgezinde. desire hdlerin ilk cıkanlarının scoppion islemci oldugu daha sonrakilerinde snapdragon kullanıldıgı yazıyor.cihazımızda hangisinin oldugunu nasıl ogrenecegiz.kutusıunun uzerinde yazıyormudur acaba

Market'ten Quadrant Standart'ı indirip "system information"dan görebilirsiniz. Benim işlemci ARMv7 Processor rev 1.
    Ancak Quadrant standart ile ben benchmark alamıyorum. Bunun için google da arayıp "Quadrant Advanced" kurdum. Ortalama 1870-1890 arası puan alıyorum. Sizin işlemciler ne beyler, aynı "rev" versiyonu mu? Quadrant tan kaç puan alıyorsunuz?

Hadi beyler azcık adam edelim şurayı paylaşalım yararlı programları falan...
  • 1770
  • standart rom 1918
  • Hmm standard room Mad_Wolf neden o şekilde sizinki brandingsizmi o yüzdenmi etkisi oldu?
  • http://i1101.hizliresim.com/2011/1/11/27.png

1929
    foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 11 Ocak 2011; 0:24:43 >
  • benim cihaz brandingsiz ve suana kadar aldigim en yuksek skor 1939 civariydi yanlis hatirlamiyorsam

suan yaptigim 2017 aldi :))
    ki cihaz 10 gundur acik :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Wolf -- 11 Ocak 2011; 0:29:38 >
  • Çalışan bi kaç uygulamayı kapattım 2002 oldu :)

swype isteyenlerhttp://beta.swype.com burdan register olabilir. Ancak türkçe yok henüz.
  • arkadaslar islemci hızı nasıl artırılıyor
  • telefonu root etmen lazim once sonra ancak yapabilirsin
  • onu yaptım hocam
  • SetCpu adlı uygulamayı kurun ordan yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlar, Hafiza kartimda cektigim videolar ve resimler gun icerisinde kendiliginden siliniyor. Hafiza kartim class 6 8lik. Telefonla verilen Samsung 8 lik kartla problem yok. Ama 8lik class 6 kartimi kullanmak istiyorum, yardimlarinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebProgramming

SetCpu adlı uygulamayı kurun ordan yapabilirsiniz.

Programı markette bulamadım nereden bulabilirim.
    Edit: bide ss programı varmı markette yoksa nereden bulabilirim. Applanet 4 gündür çalışmıyor bu yüzden Applanet deneyin.
    Edit 2: bide şu test programının adını soylerseniz

ss programını hallettim. Test ve Setcpu programlarıda yardımlarï bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 11 Ocak 2011; 15:44:56 >
  • arkadaslar lutfen biri s off ve clockwork u anlatabilir mi
    herkes yararlansin hatta resimli ve video olu olursa super olur :D
  • Setcpu programını telefon için en verimli şekilde nasıl ayarayabiliriz ? SetCpu programını biraz anlatabilirseniz sevirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.