Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aTaKaNuA

buda benim takımım
     Top Eleven Manager - Facebook

o kadar tokeni nerden buldunuz ? varmı bir yolu
  • quote:

o halde şunu yap youtube ve ya twittera girmek için dns değiştiysen o dns yi sil otomatik dns kullanılsın

Malesef her ikisinide denedim (Dns li Dns siz), girmedi :S Kafayı yedirtecek bir sorun.
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt
    ordaki az hali şuan 1200 lerde. facebook da gruplar var orda sponsorlardaki tekliflerin nasıl yapıldıgı anlatılıyor özellikle vietnamlı gruplar cok iyi
  • quote:

ordaki az hali şuan 1200 lerde. facebook da gruplar var orda sponsorlardaki tekliflerin nasıl yapıldıgı anlatılıyor özellikle vietnamlı gruplar cok iyi

mümkünse şu grupların ismini bizlerlerde paylaşırmısın su vietnamlılara adam kaptırmaktan sıkıldım bizlerde faydalanalım
  • evet hocam mümkünse bizede yardımcı olsan :)
  • Ya bende 20 günde sadece android den 200 token kazanmışımdır ip değiştirerek ama artık çok teklif olmuyor pcden yapmaya çalışıyorum trialpay bağlantı hatası veriyor hep nasıl hallederiz acaba ?
  • mesajım bulunsun.
  • Dostum bizimle paylaş lütfen. Tokensizlikten kuruduk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan0903

İlk defa böyle bir sezon yaşıyorum.

Şampiyonlar Liginde 3.lük. Final son saniyede kaçtı.
    Kupada 2.lik. Finalde 6-2 kaybettim.
    Ligde ise 12. lik.

Ben de geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde finale gelmiştim. Benden kat kat kaliteli bir takıma sahip Endonezyalıya denk geldim finalde, 5-0 yenildim. Rezaletti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Arkadaşlar bir usy lige geçtiğimizde tedavi moral puanlari fln sifirlaniyor mu ?

Hayır. Hepsi kalıyor.
  • ben bu oyuna sardım bu ara ve anlamaya çalşıyorum hala :)

arkadaş ekliyoruz peki tamam,,,dostluk maçı ne işe yarıyo gerekli mi sizce ? kondisyonu yukarda nası l tutabilirim paketsiz ? dostluk maçı iyi oluyo oyuncu gelişimi için fakat kondisyonu bitiriyo

oyuncu gelişimi için sizce arkadaşlara antrenman paketimi gönderiyim yoksa dinlenme paketi mi ?
  • biraz anlatirmisin nasil guruplar var nerden bulacaz mesela link koyman mümkünse
    simdiden tsk @aTaKaNuA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kupa eleme turunda ilk maçım deplasmanda 2-2 bitti ikinci maç evimde 0-0 bitti kim turu geçer ?
  • sen tur atlarsın deplasman golü kuralı ile
  • arkadaşlar bana vaktini ayırıp yardım edebilecek birisi var mıdır acaba? :/
    şu an 6. seviyedeyim.Oyuna başladığımdan beri benden kalitesi yakın ve 3-4 puan düşük olan takımlara karşı bir türlü üstünlük sağlayamıyorum.üstünlük sağlasam da bu seferde tabelaya yansıtamıyorum.
    Genellikle her sezon başı 4-5 adam transfer yapar sezon ortasında takıma dokunmam.ikramiye olaylarına turnuvaların rövanş maçlarında giriyorum sadece.
    Şimdi benim merak ettiğim bir kaç soru olacak.
    -Kalite puanı bana çok yakın olan takımlara karşı oynadıktan sonra takım morali resmen iflas ediyor.sadece mağlup olduğum için mi oluyor yoksa dizilişten dolayı da mı oluyor? Aslında benden düşük kaliteli takımlar beni yenebiliyorken ben neden kendimden yüksek yıldızlı takımları yenemiyorum o bambaşka bişi.
    -Herkes rakibe göre dizilişten bahsediyor ama bu ne kadar doğru? Ben faydalarını nadir de olsa gördüm.Acaba kendime göre iyi bir taktik oturtup onunla mı devam etsem sürekli?
    -Çok sağlam pozisyonlar yakaladığım maçlarda topu ya auta gönderiyorlar ya da direğe isabetliyorlar.Bir değil iki değil.Rakipten çok şut pozisyonuna girip kaleyi bulan şut yüzdem rakipten daha düşük oluyor.bunun sebebi ikramiye mi, diziliş mi, antrenmanlar mı? genelde böyle maçlardan sonra da futbolcuların morali sıfırlanıyor.

Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.Aslında şu ana kadar takımım hep iyi olduğu için buralara kadar gelebildim sanırım.Azıcık dişli rakipler geldiği zaman bocalamaya başlıyorum :/

• bu taliand lilarda cok token oluyor dikkat edin.
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    paylaşım için tşk token almanın birkaç yolunu bizimlede paylaşsanız biz 5-10 tokenle oynarken sizde maşallah ALLAH artırsın ama bizede bir yol gösterseniz şimdiden tşk...........
  • token olayını halledebılen varmı
  • ingiltere ip ile bağlanıp sponsor pay dan nielsen anketi seçiyoruz çok basit 3 dk içinde soruları cevaplayıp sonrada download edip anında 24 tokeni alıyoruz herkese kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTRAKYALIx -- 21 Nisan 2014; 18:41:13 >

• En son 2. kez oynayıp bırakmıştım.5 levele gelmiştim.Yine her sezon ŞL-Lig 1.si oldum
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.