Şimdi Ara

Motorola'dan tüm zamanların en güçlü telefonu: Atrix 4G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
17.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Motorola tüm zamanların en güçlü akıllı telefonunu duyurdu. İlk detaylarını burada verdiğimiz Atrix 4G isimli yeni nesil Android telefonun kapsamlı özellikleri de açıklandı. Motorola'nın endüstride ilk defa 1GB RAM ile donattığı Atrix 4G, nefes kesici donanım özellikleri kadar satışa sunulacak aksesuarlarıyla da dikkat çekebilir.

Nvidia Tegra 2 platformunu kullanan yani 1GHz'de çalışan çift çekirdekli işlemciye sahip olan telefon, 4-inç büyüklüğünde ve QHD çözünürlüğünde (960 x 540) piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1GB RAM ile gelen telefonda 16GB yerleşik depolama kapasitesine yer verilirken, hafıza kartı ile toplam kapasite 48GB'a arttırılabiliyor.

Güçlü donanım özelliklerine rağmen sadece 10.9mm kalınlığında olan 4G destekli akıllı telefon, işletim sistemi olark Android 2.2 ile geliyor ve Flash videoları sorunsuz ve akıcı bir şekilde oynatabiliyor. HTML5 desteğine de sahip olan telefon, ihtiyaç duyduğu gücü standart olarak sunulan 1920 mAh kapasiteli pile karşılıyor.

Motorola Atrix 4G'yi farklı kılan önemli bir özelliği de bulunuyor. Tegra 2 platformu ve 1GB RAM kapasitesinin vaad ettiği yüksek performansı zaman zaman daha büyük ekranda değerlendirmek isteyenler için özel bir notebook istasyonu hazırladı. Bu istasyon aslında işlemci gibi temel donanımlara sahip olan bir dizüstü bilgisayar olarak tanımlanabilir.

Aldığınız bu istasyona Atrix 4G'yi bağlayarak güç verebiliyor ve istasyon üzerindeki pil ile birlikte 8 saatin üzerinde ARM tabanlı bilgisayar deneyimi yaşabiliyorsunuz. 5MP kameraya ve 802.11n WiFi desteğine sahip olan Motorola Atrix 4G, telefon operatörü AT&T'nin çeşitli 4G paketleriyle birlikte çok yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Motorola, Atrix 4G için özel bir istasyon da hazırladı. Sadece ekranı, klavyesi ve pili olan bu netbook'a, Atrix 4G'yi bağlayıp güç verebiliyorsunuz!

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Motorola Atrix 4G
    Motorola Atrix 4G
    Motorola Atrix 4G
    Motorola Atrix 4G
    Motorola Atrix 4G

• telefondan çok netbooku beğendim
  • Dehşet telefon .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

telefondan çok netbooku beğendim

bende süper görünüyor.ama bu saatten sonra tuşları olan bir cihaz almak pek içime sinmez.
  • arkadaşım bu nedir ya? nedir yani... buradan motorola'ya sesleniyorum, "hiç mi utanmadınız?"

şaka bir yana hakikaten, aga bu nedir?!? bu azmana 1920mAh falan da yetmez arkadaş...
  • Motorola bu sefer gerçekten dersine çalışıp mükemmel ürünler çıkarmışa benziyor. Kağıt üzerindeki bu veriler gerçek kullanıcı deneyimine de yansırsa bir sonraki telefonum LG ya da Samsung yerine Motorola olacak gibi görünüyor.
  • 16-17 sene önce aldığım ilk telefondu motorola.
    İkincide motorola oldu sonra neden hatırlamıyorum ama başka markaları tercih etmeye başladım.
    Ama amblemini görünce bile eskiyi hatırlıyorum yeri başka motorolanın
    Bu arada müthiş bir alet,telefonların şuan geldiği nokta birkaç sene geriden bakıldığında gerçekten bir hayal gibi duruyordu.
  • Motorola vesaire markalar eski olduklari icin hemen herkesin kafasinda belli bir resim, onyargi olusuyor motorola denince. En kral telefonu da yapsalar apple i blackberryi gecemezler su donemde. Soyle dusunun arcelik yada htc en kral telefonu cikarsa onumu alirdiniz iphonemu. Apple ve blackberryi tahtindan etmek imkansiz gibi birsey su donemde bence
  • ayfon kıran,ayfon ezen,ayfon bitirici,ayfon savar,ayfon katili gibi isimlerle gelmemiş ama
    pazarlamasını iyi yaparlarsa(özellikle Türkiye de) çok ses getirir ve belli bir zaman sonra fiyatı da iyi
    olursa fiyat,performans olarak üstünlüğü ilan edilebilir...Valla motoroladan gelmesine çok sevindim
    piyasası olduğu zaman almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 7 Ocak 2011; 2:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

Motorola vesaire markalar eski olduklari icin hemen herkesin kafasinda belli bir resim, onyargi olusuyor motorola denince. En kral telefonu da yapsalar apple i blackberryi gecemezler su donemde. Soyle dusunun arcelik yada htc en kral telefonu cikarsa onumu alirdiniz iphonemu. Apple ve blackberryi tahtindan etmek imkansiz gibi birsey su donemde bence

ayni onyargi samsung'a karsida vardi. ama tek bir telefon o imaji buyuk oranda degistirdi. galaxy s 10milyon satis barajini asmis durumda. bunun ustune 2-3 iyi model daha yaparsa eski imaji hatirlanmaz bile. ayni sekilde htc. 3-4sene once htc desem fason cin mali muamelesi gorurdu. simdiki imaji apayri. iphone'un hala tahtinda durmasinin nedeni gercekden cok kaliteli bir telefon olmasi. ve once basladigi icin en genis appstore'a sahip. android telefonlar cok hizli gelismekle beraber hala iphone u yakaladilar diyemeyiz. hem islerim sistemi hemde uygulama bollucgu acisindan iphone hala daha iyi.

• Motorola eski günlerine dönmeye başladı...
  • İşte gerçek ayfon katili
  • sonyericsson Xperia™ arc'ın teknik detaylarınıda paylasabilirmisiniz syn Donanimhaber yöneticileri..
  • NoteBook DaHa güzelmiş.
  • notebook ve telefonunu ayrı ayrı mı alıyoruz bunun ayrı ayrı para ödemek mi gerekiyor
  • notebook ve telefonunu ayrı ayrı mı alıyoruz bunun ayrı ayrı para ödemek mi gerekiyor
  • sanmiyorum. o notebook'un ekrani bile belli bir maliyet demek. birlikde satilmalari herseyden once notebooku kullanmayi dusunmiyenlere gereksiz masraf olur.
  • özellikleri harika. fiyatı ne kadar olacak acaba?
  • Motorola lider ben olucam diyo istikrarlık bi şekilde. Neler yaptılar adamlar yaa. Demek bu zamana beklerlermiş
  • daha samsung galaxy s2yi gormedik. oda gelsin piyasa tam senlenecek.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.