Şimdi Ara

ADSL 256 SINIRLI ABONESİ OLANLAR DİKKAT P.TESİ SON GÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 256 limitli adsl kullanıpta şu günlerde limitsize geçmeyi düşünenler. Acele edin çünkü pazartesi nden sonra en ucuz limitsiz tarife 99 YTL olacak.. 31 ekimde giderseniz 49 YTL ye 256K ya çevittirebilirsiniz..
    Neden her ay 50 ytl fazladan ödeyesinizki

• pazartesi bu işlemi yapacak delikanlı yürekli telekom calısanı tanımıyorum.
  • ..ki bir sözleşme takvim yılının son ayına kadar geçerlidir.Yani yılbaşında "hadi bakalım yeni tarifeye geçin" diyebilirler..Umarım olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Executioner

..ki bir sözleşme takvim yılının son ayına kadar geçerlidir.Yani yılbaşında "hadi bakalım yeni tarifeye geçin" diyebilirler..Umarım olmaz

evet tamamiyle dogru bir gorus 256 sınırsızları uzun bir sure tutatacaklarını sanmıyorum
  • pazartesi yani 31 Ekimde promosyondan 256 sınırsız için başvuracağım,yaptıkları ilanlarda 1 ekim'den itibaren 512 den aşağı hat verilmeyecek diyolar,sizce alabilirmiyim?,telekomu aradım operatorler alabilirsiniz falan diyolar ama bu heriflere hiç güvenemiyorum.acayip stresteyim..
  • saçma sapan iş yapıo deli ediyo telekom

• Bu arada imzanızı da benim gibi yapın arkadaşlar forum çapında bir protesto yapalım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_4574388/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Command.com -- 29 Ekim 2005, 20:02:56 >
  • VALLA BENDE DE 512 SINIRLI VAR 256 SINIRSIZ MI YAPSAK NAPSAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLAHS -- 30 Ekim 2005, 15:03:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gergene

pazartesi bu işlemi yapacak delikanlı yürekli telekom calısanı tanımıyorum.

• ya ben 256 sınırsız kullanıyorum şimdi ben hiçbi şekilde telekomla baglantı kurmasam benim hız ne olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ofabiya

quote:

Orjinalden alıntı: albus

ya ben 256 sınırsız kullanıyorum şimdi ben hiçbi şekilde telekomla baglantı kurmasam benim hız ne olur?

simdilik oyle devam edebilecegin soyleniyo ilerisi icin belli değil tabi

oh ya saol bi cvp veren çıktı 6 gb fena bi kota degil gibi gözüküo ama sınırlı şey hiç güzel olmuyo yaw
  • valla işler cok pis sarpa saracak 1 kasımdan sonra
  • Peki şimdi 256 sınırsızı olan bir kişi 512 ye geçişten sonra 49 yerine 99 mu ödeyecek?????????????????
  • Eğer sınırsız 512 geçersen 99 ytl ödersin diğer kotalılara geçme şansında var tabi
  • Hayır demek istediğim şu an 256 sınırsızım var diyelim 512 olunca 99 mu ödiicem??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Godlessfrog

Hayır demek istediğim şu an 256 sınırsızım var diyelim 512 olunca 99 mu ödiicem??

aynen ; işte bakan açıklama yaparken %100 ucuzluktan bahsediyordu , sonuçta en ucuz limitsiz hat 49 ytl den 99 ytl ye çıkarak %100 zam yapılmış oluyor.
  • Ben biraz olaylari gecikmeli takip ediyorum sanirim.Tam olarak anlayamadim,telekom adsl tarifelerine zam mi getiriyor?Getiriyorsa da 40-50milyon mu getiriyor.Yuheger oyleyse
  • Telekom da bu tarifeyi uygulayacak delikanlı bende tanımıorum !!! Ya adamlar ucuzluk yapacaklarına zam yapıorlar böle şey mi olurmuş yaaa.... Şu ülkede bu kadar internet kullanıcısına internet BEDAVA olmalı ...

Yazık yaa ....
  • bence herkes acele etmeli pazartesi son gün.
  • ARKADAŞLAR YAKINDA BİZİ DE 512 YAPMASINLAR AYNI TARİFEDE.SİZ O ZAMAN SEYREYLEYİN GÜMBÜRTÜYÜ.SİZE ŞU KADAR SÖYLİYİM BU TELEKOM BU ZEKA İLE FAZLA YAŞAMAZ.BU İŞİ YAPANLAR ÇOK AKILLI ÇOOKKK.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.