Şimdi Ara

Falling Skies (2011-2015) Dizi bitti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
9
Favori
27.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim gibi bilim-kurgu sevenleri heyecanlandıracak bir dizi TNT de başlıyor

Oyuncu kadrosu :Noah Wyle, Moon Bloodgood, Lincoln Heights, Seychelle Gabriel, Will Patton, Maxim Knight, Drew Roy, Jessy Schram

Yapımcı : Steven Spielberg. (Yaptığı işleri bilenler konuya merak&hakimiyetinide iyi bilirler)

Web sayfası :http://www.tnt.tv/series/fallingskies/

Yayınlanma tarihi : Şu an için 2011 ortaları konuşuluyor ve ağırlık ile Haziran ayı üstünde duruluyor.Yukarıdaki linkteki resmi sitede Haziran 2011 hedef zaman olarak belirlenmiş.

Konu : Başarılı ve efektif bir uzaylı istilası sonrası insanoğlunun soyu neredeyse haritadan silinmiştir.'Direniş' lideri kahramanımız etrafında toplanan bir grup ise dağlarda saklanmakta ve gerilla savaşı taktikleri ile uzaylı istilacılara saldırmaktadır.

Falling Skies (2011-2015) Dizi bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 2 Eylül 2015; 12:45:48 >

• İşte izlenecek dizi
  • Uzun bir aradan sonra duyduğum en güzel dizi haberlerinden biri bakalım nasıl olacak heycanla bekliyorum
  • Beklediğim her ana değecek bir dizi olacağını hissediyorum. Trailer güzel olmuş, acaba pilot bölümün maliyeti ne kadar?
  • Dikkat çekici! Merakla bekliyorum...
  • Hey gidi teknoloji sen neler yaratıyorsun ya

Bol aksiyonlu güzel bişeye benziyor bakalım daha çok var bekleyelim...
  • İşin içinde Spielberg varsa her türlü izleriz.
  • güzele benziyo bende izlicem tamda dizilerin bittiği zamanda çıkıyo daha iyi
  • Uzaylı uzaylı nereye kadar yeni bir Tür/Irk bulup vericem ellerine!..
  • insan ırkı yokolmaya yüz tutmuş geriye daş gibi kızlarla yakışıklı oğlanlar kalmış.

şipilbörg varsa kaliteli yapım olacağı belli demktir..ama ben izlermiyim bilmiyorum pek...
  • Yine mi uzaylılar Amerika'ya saldırıyor

Biraz War of the Worlds biraz V biraz da Walking Dead alsana falling skies.

Yazın çıkacakmış büyük ihtimalle zaten yaz dizilerinden kalite beklemeyin, trailera aldanmayın.
  • Daha varmış ya
  • Moon Bloodgood da her yapımda direnişçi oluyor. Ne meraklıymış direnmeye.
  • Trailer güzel,efektler falan da iyi gibi,işin içinde Spielberg de varsa izlenir gibi duruyor,gelsin bakalım.
  • İzlenir.Beklemedeyim.
  • Konusunu beğendim kaliteli bir yapıma benziyor kesin izlerim bu diziyi.
  • Gerçekten de biraz walking dead,biraz V biraz war of worlds ve biraz alien vs predator'dan var.Bir de araya disrict 13'de sıkıştırmışlar.Ortaya Falling skies çıkmış.Bekleyip göreceğiz .
  • Kadroda bir tane Türk olsa fena olmaz hani
  • Sonu ya Firefly, Jericho, The 4400, Virtuality, T:TSCC, FlashForward -ve plan proje aşamasında iptal olan diğer türdeşleri- gibi olur ya da Babylon 5, Battlestar Galactica, Stargate, Fringe gibi.
  • Güzel dizi olacağa benziyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.