Şimdi Ara

25 Aralık ve sonrasında yetkili satıcıdan iPad alanlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 Aralık ve sonrasında yetkili satıcıdan iPad alanlar arkadaşlar,
    Kim, Nerden, Hangi modelini, Ne kadara aldığını yazabilirse iyi bir paylaşım olur...
    Nerde ne kaldığını öğrenmiş oluruz...

Bu konuyu açmamın en temel nedenlerinden birisi ise, 3G'li iPad alan arkadaşların hangi operatörün hangi tarifesini kullanacaklarını öğrenmek ve fikir paylaşmak...
    Avea'yı hiç araştırmadım, ama Vodafone ve Turkcell'in iPad için özelleştirilmiş tarifeleri 29 Aralıkta satışa çıkıyormuş, sitelerinde yazıyor.

Ben 5800 telefonumda sınırsız Vodafone internet tarifesini kullanıyorum. İnternete sınırsız girebiliyo muyum, haa giriyorum...
    Ama çoğu zaman telefonun internet tarayıcısı sayfalara bağlanmadan önce 5 saniyeden-1 dakikaya kadar beyaz ekranda bekleyebiliyor.
    (Adil kullanım miktarını geçince!)
    Bu yüzden, iPad'e Turkcell mi alsam acaba diyorum? Ama Vodafone'da kotan dolunca net kesilmiyor, 1Mbps'tan 64 kbps'ye düşüyor. Terbiyesiz Turkcell şak diye kesiyor.

iPad alan/alabilen herkese şimdiden hayırlı olsun.
    İnşallah her yeni teknolojik ürünü 1 yıl sonra bulmayız ilerde...

Umarım Apple 15 Ocakta yeni iPad'i lanse etmez.
    En azından marta kadar tadımızı kaçırmasa..!
    Zaten iPad 2'nin Türkiye'ye gelip satılması yine 2011 Ekim-Kasım'ı bulur.

• İlk bilgiyi veriyim ben mesela, Caddebostan Pupa'da saat 11'den itibaren 3g'li 32 ve 64 GB kalmamış.
    16 GB 3G varmış.
  • almayı düşünüyorum ama , samsung un yaptıgı tablet gibi ,

ipad 2 flaslı olacagını kameralalı olacagını dusunerekten bu ozellıklerı ıstedıgım ıcın beklemeye karar verdım..

gene seytan durtebilir aslında iphone ile ne yapısan ipadlede yapılıyor tasımasıda kolay ama

ipad ayrı bir zevk kullanımı dha guzel.. okuması daha rahat.. sanırım ipad 2 yi beklıyecem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

almayı düşünüyorum ama , samsung un yaptıgı tablet gibi ,

ipad 2 flaslı olacagını kameralalı olacagını dusunerekten bu ozellıklerı ıstedıgım ıcın beklemeye karar verdım..

gene seytan durtebilir aslında iphone ile ne yapısan ipadlede yapılıyor tasımasıda kolay ama

ipad ayrı bir zevk kullanımı dha guzel.. okuması daha rahat.. sanırım ipad 2 yi beklıyecem..

ben bu akşam Tepe Nautilus'tan alıp, 3 ay ertelemeden sonra 12 taksitle ödemeyi düşünüyorum Maximum kart ile.
    Yazın satarım belki ipad'i 500 TL'ye, ipad2 alırım...

YANİ SATICAĞIMI BİLE BİLE ALIYORUM...

Bİ DE ŞU VAR, (KAMERA KESİN OLUCAK, FLASH DA KESİN OLMICAK) AMA YA İPAD2, 1DEN ÇOK FAZLA FARKLI OLMAZSAAA?
    BEKLEDİĞİMİZLE KALIRIZ

• Ben bugün almayı düşünüyorum 16GB wifi modelini... Nereden alabilirm en uygun ? Vatan'da var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

Ben bugün almayı düşünüyorum 16GB wifi modelini... Nereden alabilirm en uygun ? Vatan'da var mıdır ?

bugun ankara ankamall'da vatan notebook'ta vardi eger ankarada isen bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

almayı düşünüyorum ama , samsung un yaptıgı tablet gibi ,

ben bu akşam Tepe Nautilus'tan alıp, 3 ay ertelemeden sonra 12 taksitle ödemeyi düşünüyorum Maximum kart ile.
    Yazın satarım belki ipad'i 500 TL'ye, ipad2 alırım...

YANİ SATICAĞIMI BİLE BİLE ALIYORUM...

Bİ DE ŞU VAR, (KAMERA KESİN OLUCAK, FLASH DA KESİN OLMICAK) AMA YA İPAD2, 1DEN ÇOK FAZLA FARKLI OLMAZSAAA?
    BEKLEDİĞİMİZLE KALIRIZ

bekledıgımle kalmam 1 yıl daha garantısı devam eden temiz 2. el bi ipad alırım ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: kbrdy

quote:

Orijinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

Ben bugün almayı düşünüyorum 16GB wifi modelini... Nereden alabilirm en uygun ? Vatan'da var mıdır ?

bugun ankara ankamall'da vatan notebook'ta vardi eger ankarada isen bakabilirsin

ankamall electro world'te de vardı...
  • bızım magazada da satısa sunuldu bımekste gun boyu ara ara ınceledım cıhazı..hos cıhaz bugun glenlerın hepsı bıttı ama 2.partıye almayı dusunuyorum bende
  • İSTANBUL KAZAN BEN KEPÇE OLDUM...
    SANIRIM ÜLKEDEKİ SON 3G'Lİ 16GB iPAD'İ ALDIM

ADAMIN BİRİ AYIRTTIRMIŞ AMA ALMAMIŞ,
    BENDE AYIRTTIĞIM 32'Yİ ALMAYA GİTTİM
    keşke 16 olsaydı diye mırıldanıyodum
    BİRİ AYIRTTI GELMEDİ, VERİYİM Mİ SİZE DEDİ SATICI
    KAPTIM VALLA SON İPAD'İ BAYRAMPAŞA FORUMDAN!
    ONU ALMASAYDIM SON İPAD 3G 32GB'I ALICAKTIM...
    ilerde satmakta zorlanırım diye ara model ipad istemiyodum...
    64'te gereksiz pahalı. aldın mı ya 16 ya 64 alıcaksın :)

• Ben mediamarkta öylesine bakmayı düşünüyordum ancak bundan sonra kalmadığına kesin gözüyle bakıyorum.

@Cagdas dv6196 32gb aslında çok güzel bir model.Bol video ve oyun atacaksan 16gb biraz zorlar açıkcası.
  • bir 64 gb ipad kullanıcısı olarak tavsiyem 32 gb tan aşağı almamanız. benim her zaman yarısı dolu o yüzden yazdım
  • Dun istiklal teknosada vardi sinirli sayida falan diyordu. Sanirim bitmistir. Bu arada umarim bu iste iphone4 olayina benzemez. Bende almak istiyorum ama simdi degil. 2-3 ay sonra simdiden bakilrsa gene arattiracaklar ipadide...
  • Bugün Media Mark da baktım 3G li modeli kalmamış. 1376 Lira idi sanırım. İlk defa dokunabildim alete.

İşin garip yanı ise, çalışanların oyun oynayarak milletin bakmasına engel olması
  • Bugun milliyette haber vardi . toplamda sadece 2000 adet getirtilmis diyordu . ve bunlarin sadece 300 adedi perakendecilere verilmis..
  • Ipad 2 Ocak ayında lanse edilecek diye biliyorum. Buna rağmen sadece 2000 adet getirebilmişlerse, yazık diyorum. Ya milleti kazıklamak için en uygun fiyatı beklediler. Çünkü bir ay sonra 2. jenerasyon çıkacağını düşünürsek dışarıya satışta en uygun fiyatı şimdi verir Apple. Ama hala buna rağmen getire getire 2000 adet getirmişler, ve fiyatta istanbulbilisim.com.tr de olan fiyatlardan bile pahalı. Utanmalılar bence bu durumdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Ipad 2 Ocak ayında lanse edilecek diye biliyorum. Buna rağmen sadece 2000 adet getirebilmişlerse, yazık diyorum. Ya milleti kazıklamak için en uygun fiyatı beklediler. Çünkü bir ay sonra 2. jenerasyon çıkacağını düşünürsek dışarıya satışta en uygun fiyatı şimdi verir Apple. Ama hala buna rağmen getire getire 2000 adet getirmişler, ve fiyatta istanbulbilisim.com.tr de olan fiyatlardan bile pahalı. Utanmalılar bence bu durumdan.

Hiç istanbul ilişimde iPad """3G""" gördünüz mü?
    Hayır!
    Sitede yazan fiyatlara inanmayın.
    Arayın İ.B.'i, ipad 3G almak istiyorum, fiyatı ne kadar deyin...
    Yok ki elimizde, daha getirmedik dicekler!

+
    iPad "yarın" da çıkıyor olabilir, ama TR'ye ne zaman gelicek?
    Haftaya mı?
    Bi dahaki aya mı?
    Yaza mı?
    Sonbahar bitmeden gelirse ne şanssss...

-----------

2000 tane getirilmiş olabilir, kalmadı çünkü hiçbir yerde.
    iPad'i aldım. Eskiden aksesuarların sadece fotoğraflarına bakardım.
    Şimdi etiketlerine de bakıyorum.
    Ne kadar pahalı kılıfılar, ekran yapıştırmaları vs vs vs, off be!

-----------

Bi de ülke de bu kadar fakir fukara varken bu aleti otobüste vapurda çantamdan çıkarmaya utanıyorum şimdilik yaa! Napsak?

-----------

Turkcell'in uygulamasıyla sms ve mms atılıyo... Skype ile konuşma da yapılıyo.
    Ama bi de arama yapılsaydı çok iyi olurdu.
    Ama bence hiçbir zaman arama yapılamıcak. Yoksa Apple iPhone'un önün tıkamış olur.
    Yoksa iPod Touch 4.Jenerasyon'a da arama koysaymışlar, bak bakalım iPhone satıyo mu?

• quote:

quote:

Ipad 2 Ocak ayında lanse edilecek diye biliyorum. Buna rağmen sadece 2000 adet getirebilmişlerse, yazık diyorum. Ya milleti kazıklamak için en uygun fiyatı beklediler. Çünkü bir ay sonra 2. jenerasyon çıkacağını düşünürsek dışarıya satışta en uygun fiyatı şimdi verir Apple. Ama hala buna rağmen getire getire 2000 adet getirmişler, ve fiyatta istanbulbilisim.com.tr de olan fiyatlardan bile pahalı. Utanmalılar bence bu durumdan.

Hayır!

Ben mail ile irtibata geçmiştim 2 ay önce. 16 GB Wifi + 3G seçeneği için. Ellerinde yoktu ama bir hafta sonra arandım. Elimizde istediğiniz modelin 32GB ve 64GB lik modelleri var yeni geldi ilgilenirmisiniz dendi.Bende hayır teşekkürler dedim. Bir hafta sonra istediğiniz model elimize gelicek tekrar size döneriz dediler, bende teşekkür edip kapattım. Neyse bunu tartışmak anlamsız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

quote:

Hayır!

Ben mail ile irtibata geçmiştim 2 ay önce. 16 GB Wifi + 3G seçeneği için. Ellerinde yoktu ama bir hafta sonra arandım. Elimizde istediğiniz modelin 32GB ve 64GB lik modelleri var yeni geldi ilgilenirmisiniz dendi.Bende hayır teşekkürler dedim. Bir hafta sonra istediğiniz model elimize gelicek tekrar size döneriz dediler, bende teşekkür edip kapattım. Neyse bunu tartışmak anlamsız.

"Satın alıcam var mı?" dedim,
    "Henüz getirmedik 3Gli model,wifi istermisiniz" dedi, hakan mıydı neydi, adını söyledi telefonu kapatmadan ama unuttum.
    neyse nee işte
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Istanbul Bilisim'de 3G'li modeli yok arkadaslar. Sadece WiFi modeli var, fiyati uygun, 2 yil IB garantili. Ben oradan aldim.

Bu arada kapasite ve baglanti secenekleri icin kendi kararimi nasil verdigimi yazmak istiyorum, belki kararsiz kalanlara yardimci olurum.

16-32-64?

Ben 16 GB aldim. Neden mi? Cunku 64 alsaydim bile butun muzik arsivimi yukleyemeyecektim. Dolayisiyla sadece yanimda tasimak istedigim muzikleri sectim, su anda icinde 1000'den fazla parca var ve topu topu 4-5 GB ediyor. Ayrica 16'dan 32'ye, 32'den 64'e cikarken yaklasik 350'ser TL fiyat farki var. Bence degmez. Su anda toplam kapasitenin yarisi bos. Onlarca uygulama yukledim, muzik yukledim, bir-iki tane de video koydum. Ona ragmen bos. Evde AirPlay uygulamasi ile diger bilgisayarlarin icerisindeki videolari streaming olarak izleyebildigim icin iPad'e yuklemem gerekmiyor.

WiFi-3G?

Ben sadece WiFi'lisini aldim. Cunku iPad'i genellikle evde ya da internet olan bir ortamda (otelde, kafede, ofiste) kullaniyorum. GPS'e de dolayisiyla ihtiyacim yok. 3G olunca kullanirsin. Bu da ekstra maliyet demek. Internet paketi maliyeti ile 3G'li iPad maliyeti birlesince adeta ikinci bir iPad fiyati ediyor. Benim icin gereksiz, hic ihtiyac duymadim. Viber ve Fring ile telefon gorusmesi yapabiliyorum. Ama iPad bir telefon degil sonucta.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.