Şimdi Ara

Etkileyici grafikleriyle Infinity Blade, Epic Games'e 4 günde 1 milyondan fazla kazandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
7.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Etkileyici grafikleriyle iOS'in platformunun en güçlü ve en dikkat çekici oyunu olan Infinity Blade, yapımcısına sadece 4 günde yaklaşık 1 milyon dolardan daha fazla kazandırmış olabilir.

Resmi olmayan 1.6 milyon dolarlık gelir, Appmodo'nun Game Center üzerinden yaptığı hesap sonucu ortaya çıkan değer. Appmodo, oyunun satışa sunulduktan 4 gün sonra 271,000 Game Center üyesinin Infinity Blade'i satın aldığını belirtiyor ve bu sayıyı oyunun satış fiyatı olan 5,99 dolar ile çarptığında; kabaca Epic Games ile Apple'ın aralarında paylaşacakları 1,6 milyon dolarlık gelire ulaşılıyor. Epic Games'in uygulamadan elde edilen gelirin 10'da 7'sini alacağını da hesaba katarsa; yapımcının 1 milyon dolardan daha fazla gelir elde ettiğini söyleyebiliyoruz. Fakat Epic Games'den Mark Rein, Twitter'da yaptığı açıklamada Infinity Blade ile elde ettikleri gelirin, hesaplanan değerden biraz daha fazla olduğunu söyledi...

Apple'ın gerek iPhone gerekse de iPad'in reklamlarında kullandığı Infinity Blade, birçok kişiye göre gelmiş geçmiş en başarılı iOS oyunu;

Infinity Blade Tanıtım Videosu

Infinity Blade'in kullanıldığı iPad reklamı

Infinity Blade'in kullanıldığı iPhone 4 reklamı

• Hemen deniyorum. Peki bir sey soracagim bu oyun iphone 3gs ile nasil calisiyor ? Cunku grqfik olarak psp seviyesini gecmis oldukca zorlar gibi
  • hak ediyor gerçekten:)
  • grafikler gerçekten PSP nin ötesinde, iphone 4 ile çok güzel bir performans gösteriyor. satın aldım zevkle oynuyorum tavsiye ederim
  • Süper ötesi bir oyun ama yenilip yenilip başa dönüyorsunuz gelişip bidaha gisiyorsunuz. O tepedeki herifi yenince oyun biterse kötü olur.

3Gs ile gayet rahat ve güzel çalışıyor. Oyundan direk çıkarsanız arkaplanda oyunu bekletiyor kaldıgınız yerden devam edebiliyorsunuz.
  • Arka planda uygulama kalirsa oyun cok kasiyor.ama arka planlarin hepsini silerseniz 3gsde problemsiz calisiyor.grafikler gayet iyi.ama arkadasin dedigi gibi gecemeyince baya bastan baslama olayi kotu olmus.

Bu arada game centerdaki rakamin icinde bence jbli olup belese oyun indirende vardir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Arka planda uygulama kalirsa oyun cok kasiyor.ama arka planlarin hepsini silerseniz 3gsde problemsiz calisiyor.grafikler gayet iyi.ama arkadasin dedigi gibi gecemeyince baya bastan baslama olayi kotu olmus.

Bu arada game centerdaki rakamin icinde bence jbli olup belese oyun indirende vardir :)

Bazı oyunların kapatma tuşu olmuyor, yani ana ekrana döndüğünde kapanmıyorlar. Nasıl kapayabilirim o oyunları?
  • Installous sağolsun hemen indirdim. =) Gerçekten başarılı bi oyun. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

quote:

Arka planda uygulama kalirsa oyun cok kasiyor.ama arka planlarin hepsini silerseniz 3gsde problemsiz calisiyor.grafikler gayet iyi.ama arkadasin dedigi gibi gecemeyince baya bastan baslama olayi kotu olmus.

Bazı oyunların kapatma tuşu olmuyor, yani ana ekrana döndüğünde kapanmıyorlar. Nasıl kapayabilirim o oyunları?

Home tuşuna hızlıca 2 defa bas, çıkan uygulamaların üstünde parmağınla kenarından kırmızı işaret çıkıncaya bas, kırmızı tuşa basarak kapat uygulamayı.
  • HOCAM 271,000 UYE DEMISLER AMA BUNLARIN 100.000 I CRACKED OYUNDUR BUNA EMIN OLUN IINDE BEN DAHIL
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: Alp

quote:

Home tuşuna hızlıca 2 defa bas, çıkan uygulamaların üstünde parmağınla kenarından kırmızı işaret çıkıncaya bas, kırmızı tuşa basarak kapat uygulamayı.

Çok sağol, maşallah kapalı oyun yokmuş.

• acaba ipod touch 4 de çalışıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hartim

acaba ipod touch 4 de çalışıyormu?

Çalışıyor.
  • Böyle giderse akıllı telefonlar taşınabilir oyun konsollarını bizlere aratmayacak. Haber için teşekkürler.
  • Yükledim beğendim gerçekten başarılı
  • Multiplayeri ciksin fena olur. 1-1 karsilasmalar cok heyecanli zevkli olur off dusunemiyorum bile
  • Oyun gerçekten zevkli fakat oyunun senaryosu çok kısıtlı aslında oyunu yarım saat gibi bir sürede bitiriyorsunuz finale geldiğinde karşınıza güçlü bir rakip çıkıyor ve doğal olarak o rakibe yenilip son kaldığınız levelden oyuna yeniden başlıyorsunuz öyle öyle gelişerek en sonunda rakibi yeniyorsunuz ve oyun tamamlanıyor. Shop'taki silahları cihazınız jailbreak'li ise hile ile alabilirsiniz.
  • en sondaki heronun levelı cok yuksek dırekt oluyoruz başa donuyoruz baska adamları öldurup levelımız artıyor sonra zamanında sen benı öldurdun sımdı levelım cok deyıp sondakı heroyu öldurruyoruz. olay bumudur sadece? yoksa bu ön sürüm flnmıdır ki?
  • hilesi yok mu para hilesi.herşeyin en iyisini alıp heroyu kıralım
  • iphone almak için herhangi sebeblerden birisi
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.