Şimdi Ara

Homefront - Occupation Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Savaşın korkunç yüzü Homefront'un yeni videosunda kendini gösteriyor.

• Senaryoyu sevdim ama animasyonlar biraz uğraşılmamış gibi. Adamı toprağa atarkenki zamana bakın. Adamın kolları birden açılıyor. Grafik motoru da Modern warfare 2'den güzel değil. Ama senaryo mw2'yi geçer :D
  • MW2'de senaryo mu var allasen. İki baskın yaptık klasik biri ihanet etti o öldü bu öldü bitti gitti. Öve öve de bitiremediler şu oyunu. MW2 başka bir ad ile çıksaydı WaW'dan daha iyi notlar alacağını hiç sanmıyorum. Sırf MW'nin insanları bıraktığı etki varya MW2'yi sevdiren. MW1'in hastasıyız o ayrı tabii.
  • Animasyonlar, fizikler falan güzel gelmedi ama konusu cidden dikkat çekici :)
  • oyun 4 yıl önce çıksaydı iyi diyebilirdim ama grafikler, animasyonlar, ışık, kan efektleri bekleneni kesinlikle karşılayamıyor hikaye olarak da mükemmel bir şey beklemiyorum amerika iyi geriye kalan bütün ülkeler kötü. klasik...
  • BSC Misafiri

14.12.2010 21:14:52

Kardeşim kafan güzel heralde mw2 ye demediğini bırakmamışın.mw1 adından faydalandı diyorsun tma bir saptırma! adını kullanmadı o çizgiden gitti ve ileri taşıdı. Savaşı işleyişi yapay zekası vuruş hissi ve geriye kalan her türlü gerçeçkçiliğiyle oyunu bir adım daha öteye taşıdı.
  • grafikler berbat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emulert

BSC Misafiri

14.12.2010 21:14:52

Kardeşim kafan güzel heralde mw2 ye demediğini bırakmamışın.mw1 adından faydalandı diyorsun tma bir saptırma! adını kullanmadı o çizgiden gitti ve ileri taşıdı. Savaşı işleyişi yapay zekası vuruş hissi ve geriye kalan her türlü gerçeçkçiliğiyle oyunu bir adım daha öteye taşıdı.

Haklısın. Ayrıca Call of duty serisinin en iyileri modern warfare serisi(Infinity Ward)dir.
  • BABA OYUN VAHŞET YA NABTINIZ :D OYUNU HEMEN GÖMMÜŞÜNÜZ AMA BU OYUN SENARYO OLARAK KAZANIR BEN DİYİM :D
  • silahlar legodan yapılma heralde :D
  • Gene işine gelmeyen kesimler , kesin bu oyunuda yasaklıcaktır :D
  • THQ grafik motorunu değiştir artık. :))) effektler Super Mario gibi :)))
  • Bazıları hala anlayamadı bir oyunun sadece grafikten ibaret olmadığını !
    Hayır anlamadığım konu BSC'dasınız hiç mi inceleme izlemediniz ?
    Sanki incelemelerde sadece grafiklere dikkat ediliyor anlayın artık bir oyunda Ses unsurlarının önemli olduğunu,oyananbilirliğin çok önemli olduğunu...
    İsterse en gerçekçi grafikler olsun oynanabilirlik olmadıktan sonra ne işe yarıyor ki hemen sıkılıp atıyoruz bir kenara.
    Ayrıca grafikleri beğenilmeyen oyunlar hep Mario'ya benzetiliyor.Hatırlatırım Mario dünyada en çok satan oyundur ;)
  • BSC Misafiri
    Bazıları hala anlayamadı bir oyunun sadece grafikten ibaret olmadığını !
    Hayır anlamadığım konu BSC'dasınız hiç mi inceleme izlemediniz ?
    Sanki incelemelerde sadece grafiklere dikkat ediliyor anlayın artık bir oyunda Ses unsurlarının önemli olduğunu,oyananbilirliğin çok önemli olduğunu...
    İsterse en gerçekçi grafikler olsun oynanabilirlik olmadıktan sonra ne işe yarıyor ki hemen sıkılıp atıyoruz bir kenara.
    Ayrıca grafikleri beğenilmeyen oyunlar hep Mario'ya benzetiliyor.Hatırlatırım Mario dünyada en çok satan oyundur ;)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sana katılıyorum arkadaşım::)
  • Kısacası berbat bir oyun olmuş.Abi grafikler desem şu 1 dk.lık video zaten anlatıyor.Silah,helikopter kaplamaları 2005 yılından kalma.Hadi senaryoya gelelim.Her şeye bakılırsa en iyi o kalmış.Ama Kuzey Kore'nin ABD'yi işgal etmesi saçmalığıyla o da zaten imkansız kalmış.
  • grafikler berbat
  • oyunun grafiklerinin black opstan bir farkı yok millet tutturmuş black ops diye oyuna 4 kere güncelleme çıktı hataları düzeltmek için mw2ye o kadar laf söyledi millet
  • kantırın grafikleri daha iyi sanki?
  • kantırın grafikleri daha iyi sanki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.