Şimdi Ara

PowerColor'ın Radeon HD 6970 modeli gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
7.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• AMD'nin 15 Aralık'ta lanse etmeye hazırlandığı Radeon HD 6900 serisi yeni nesil ekran kartlarıyla ilgili detaylar netleşmeye başladı. Cayman XT kod adını taşıyan ve 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan yeni grafik yongasının güç verdiği Radeon HD 6970 için, önde gelen ekran kartı üreticilerinden PowerColor'ın modeli gün ışığına çıktı.

AMD'nin referans Radeon HD 6970 tasarımını baz alan ekran kartı, 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 2GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip. Son gelen bilgilere göre 880MHz GPU ve 5500MHz bellek saat hızlarında çalıştığı belirtilen ekran kartında, biri 6pin, diğeri ise 8pin olmak üzere iki adet PCIe güç girişine yer veriliyor.

PowerColor tarafından AMD'nin resmi lansmanıyla eş zamanlı olarak pazara sürülmesi beklenen yeni modelin resmi satış fiyatı ise henüz belirsizliğini koruyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    PowerColor Radeon HD 6970 ortaya çıktı

• Kuru kuru resmini vereceklerine test sonuçlarını verselerde milleti meraktan kurtarsınlar bir nebze, şimdi iyice millet heyecanlanacak....
  • ehn hayırlı uğurlu oslun
  • AMAÇLARIDA O DEĞİL KARDEŞ...KESKE 5970 ŞİN FİYATI DÜŞER DE ALMA ŞANZIMIZ OLUR TABİİ BULABİLİRSEK..
  • Evet bende kartı görünce ilk iş olarak test sonucu aradım yok daha ortalıkta..
  • Kart muhteşem gözüküyor, performansını merak ettim
  • gel gel gel
  • haberde SP sayısı belirtilmemiş, halbuki 6870/6850 haberlerinde ısrarla belirtiliyordu.. bir şeyler olmasın altında ?

• Hayırlı olsun yeni bir kart daha geliyor
  • Bunlar Alman veletlerin yayinladigi resimler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

haberde SP sayısı belirtilmemiş, halbuki 6870/6850 haberlerinde ısrarla belirtiliyordu.. bir şeyler olmasın altında ?

AMD herkese el altindan extra SP gondermis.
  • Tipini beğenen arkadaşları saygıyla karşılıyorum. Lakin ben VHS kasetlere benzettim. Estetikten yoksun. İnşallah performansı iyidir diycem de, gelen haberler zaten olumsuz yönde...
  • bununla birlikte 5970 fiyatının düşmesi çok iyi olur inş düşer..
  • askerden yolu gozler gıbı beklıyorum...
  • çok güzel (:
  • Kartların görünümünü beğenen ya da beğenmeyen arkadaşlar bu kartlarla ne yapıyor çok merak ediyorum doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Kuru kuru resmini vereceklerine test sonuçlarını verselerde milleti meraktan kurtarsınlar bir nebze, şimdi iyice millet heyecanlanacak....

en azından o kutudaki paspal resimden kurtulduk bu da bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Kartların görünümünü beğenen ya da beğenmeyen arkadaşlar bu kartlarla ne yapıyor çok merak ediyorum doğrusu.

miladını dolduran kartı çerçeveletip duvara asıyoruz... Mobilyamıza uymazsa almıycaz tabi!...
    neyse böyle soruya böyle cevap oldu artık...
  • bu kart çift Gpu olarak gelmicekmi :S bu kartı ben 5970 le kıyaslıodum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu kart çift Gpu olarak gelmicekmi :S bu kartı ben 5970 le kıyaslıodum.

AMD isim değikliği yaptığı için böyle bilmen normal 6970 tek GPU
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.