Şimdi Ara

idefix'i nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
19.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu aralar idefix de sanal kitap fuarı fiyatlar iyi...idefixden alışveriş yapan varmı??hizmet nasıl??

• Idefix ve Kitapyurdu gibi siteler güvenilirdir. Idefix'ten çok alışverişim oldu, şu ana kadar sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben de zamanında alışveriş yaptım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye edebilirim.
  • Bugüne kadar yaptığım kitap alışverişlerinin hepsini İdefix'ten yaptım. Hiçbir sorun yaşamadım. Kitaplarım en geç 3 gün içerisinde geldi hep. Tavsiye ederim.
  • madem sorun yok ozman fuar fiyatlarını değerlendirim...başlayalım alışverişe...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derebeyi01 -- 12 Aralık 2010; 14:45:27 >
  • idefixe'den 2 alışveriş yaptım herhangi bir sorun çıkmadı.
    Bu arada sanal kitap fuarında gerçekten uygun fiyatlar var.Bakmadan geçmeyin derim
  • Netten birkaç kitap sipariş edecektim. Konuyu okumam iyi oldu.
  • iyi biliriz.
  • İyi bilirdim fakat son alışverişimde büyük boy kitap siparişi vermeme rağmen cep boy gönderdiler ve büyük boy tahsilatı yaptılar.
    Yanlışlığı maiile bildirdiğim halde, hatayı düzeltmek adına hiçbir girişimleri olmadı; ne fark iadesi, ne de özür..
    Parasında değilim ama yaklaşımlarını segileyici çarpıcı bir örnek benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalukK

İyi bilirdim fakat son alışverişimde büyük boy kitap siparişi vermeme rağmen cep boy gönderdiler ve büyük boy tahsilatı yaptılar.
    Yanlışlığı maiile bildirdiğim halde, hatayı düzeltmek adına hiçbir girişimleri olmadı; ne fark iadesi, ne de özür..

Idefix'den daha önce birçok kez alışveriş oldu. En ufak bir sorunumda bile geri dönüş yaptılar. Böyle bir sorunda geri dönüş yapmamaları, paranızı iade etmemeleri vs. - yanlış anlamayın ama - uydurma gibi geldi. Firmaya fazla güvendiğimden de olabilir. Şaşırdım açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalukK

İyi bilirdim fakat son alışverişimde büyük boy kitap siparişi vermeme rağmen cep boy gönderdiler ve büyük boy tahsilatı yaptılar.

bu ve buna benzer durumlarda mail yerine direk telefon edip durumu anlatmanız daha faydalı olur. ben de ilknokta.com dan sipariş verdim, kitabın birinin köşesi ezilmişti, aradım hemen, gönderin değiştirelim dediler. tabi 8,50 tl kargo parası verdim fazladan ama olsun eziği olmayan kitabı aldım

• idefix kalitelidir ben alışveriş yapmıştım...
  • Ben genelde Erotik Vcd için ürün alıyordum 5 aydır kullanıyorum pek bir sorun yaşamadım öneririm.
  • idefix iyidir, kitap ellerindeyse -ki yoksa zaten belirtiyorlar- 2-3 gün içinde gelir.
    güvenilirdir de aynı zamanda. kitapyurdu da fena değil tabi...
  • İdefix'ten alışveriş yaptım ve kesinlikle tavsiye ederim. İşlerini ciddiyetle yapan bir firma.
  • Helal olsun
  • Merhaba, ben idefix ten alışveriş yapıyorum ancak bazı yeni bulduğum kitap siteleri var. fiyatları uygun görünüyor. Örneğinwww.kitapelinizde.com,www.kitapnehri.com, kitapdunyam.com gibi, bazı kitapların bu sitelerde fiyatlarının piyasadakinden daha düşük olduğunu gördüm acaba bu sitelerden alışveriş yapan var mı? Siteler güvenilir mi? Zamanında gönderi yapıyorlar mı?

idefix'i nasıl bilirsiniz?

• İdefixten yaptığım alış veriş sonucunu anlatıyım.
    Siparişimde ve üye bilgilerimde adresim Kırıkkale olduğu halde ürünler Kırklareline yollanmış. Durumu fark edip mesaj attığımda herhangi bir dönüş olmadı. Ertesi gün baktım kargo müşteri gelip kendisi alacak ibaresi ile Kırklarelinde bekletiliyor. Yine mesaj attım ve yine cevap yok.
    Şikayetvar sitesinden idefixe baktım, şikayetini gerial sana siparişini hediye olarak yollayalım dedikleri müşteri şikayetini geri alalı aylar olduğu halde kendisine dönüş yapılmamış, yine başka bir müşteriye para iadesi yapacağız denildiği halde yapılmamış.
    Sonuçta alışveriş yaparken mutlaka müşteri memnuniyeti konusunu da araştırın. Kitapyurdu ve D&r bu konuda çok iyi.
  • idefix rezaletin boy gösterdiği bir e-ticaret sitesi. Müşteri memnuniyeti adına hiçbir unsur yok. En geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir ibaresinin hukuken siteden kaldırılması gerekir. Zira siparişimi vereli 8 gün oldu. Bir kitabı bulamadık dilerseniz temin edilenleri hemen kargoya iletelim dediler. Hemen dilememin ardından 3 gün geçti kargoya teslim edilen ürün henüz yok. Müşteri hizmetleri çok yoğun olduklarından dolayı temin edilen siparişimin hazır olduğunu ancak kargoya verilemediğini mazeret olarak sundu. Ardından bir mail geldi siparişiniz kargoya verilmiştir bu link ten takip edebilirsiniz diye. Link' e tıklayınca ise tekrar gerilmemek elde değil çünkü böyle bir kayıt bulunamadı!
  • 4 Kasımda 10 kitap siparişi geçtim , perşembe gününde tüm kitaplar temin oldu , 1 kitabı bulamayıp iptal ettiler. 2 gündür de sipariş hazır kargoya verilecektir yazıyor. Temin ettiysen gönder yahu nasıl bi saçmalık bu ?

Normal şartlarda en pahalı kitap sitesi, sanal fuar felan derken fiyatlar D&R la denk düşmüştü bi de burayı deneyelim dedikte, tövbe.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.