- x
Canon Pixma IP1800 Yazıcı Yazdırma/Kartuş Sorunu
5 Cevap5437 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

252 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
lisnotjustice
28 Kasım 2010; 22:20:32 

Selam arkadaşlar. Canon Pixma IP1800 yazıcı sahibiyim. Yazıcımda daha önce problem yoktu ancak şu an çıktı alamıyorum. 5600 hatası veriyordu. Bir yerde 2 dk Resume tuşuna basın reset atılıyor yazıyordu denedim ve kartuşlarımı yeniden doldurttum ama hala mürekkep kartuşu tanınmıyor hatası veriyor.
0

0

İnternette baya aradım ancak hiçbir sonuca varamadım bu yazıcıda IP Tool ve General Tool programları ile yazıcıyı resetlemeyi denedim ama nafile programlar hep donuyor yanıt vermiyor. Wait a moment diyor bekliyorum ama hep aynı. En son driverlarıda yükledim yazıcının sonuç aynı. Yardım ederseniz çok sevinirim yarına kadar çıktı almam gerekli. Şimdiden teşekkür ederim.

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rayah -- 28 Kasım 2010; 22:22:27 >

3808 Mesaj
5 Mayıs 2011; 18:39:06 

bendede aynısı var çöpe at o yazıcıyı etde yatıyor şimdi

3808 Mesaj
29 Kasım 2011; 12:07:45 

arkaşlar yokmu çözümü bu yazıcıyı kurtuşla çaliştımaya

57 Mesaj
4 Aralık 2011; 13:10:14 

Aynı sorun bende de olmustu. Kartuşu doldurttum fakat yine boş gösteriyordu.
Yeni kartuş almıştım mecburen ve sorun çözülmüştü.

459 Mesaj
4 Aralık 2011; 14:34:07 

Canon ip2600 model yazıcı vardı bende de... Aynı sorun vardı bir çok yol denedim tekrar doldurmak reset programlar vs vs... En son kartuşu söküp süngerine kadar komple temizledim yine yok.. Çok sonra bir yerde okudum: eğer kartuş boşken birkaç defa birşeyler yazdırmayı denerseniz kartuş yanıyormuş.. Anlıyacağınız kartuş mefta.. Tabi benim bunu okumam yeni yazıcı aldıktan sonra oldu ama şimdi muadil kartuş alıp doldursan kafidir... 10-15 lira gibi bir fiyatı var..

49 Mesaj
5 Aralık 2011; 21:24:17 

yazıcının turuncu tuşuna 10 saniye basılı tutun sonra yazıcı yazmaya devam eder eğer E5 hatası veriyorsa kartuş değiştirmek gerekiyor E3 hatası veriyorsa gene 10 saniye turuncu tuşa basmak yetrli

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Yazıcı/Tarayıcı » Canon Pixma IP1800 Yazıcı Yazdırma/Kartuş Sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250