Şimdi Ara

## SaTıLıK ## Samsung 2333SW 23' Full HD Monitör- 289.ooTL (TV Box opsiyonlu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Monitör

Samsung 2333SW 23" Full HD, DVI+ANALOG HDCMP + Askı Aparatı Opsiyonel (+20TL)

02.06.2009 Faturalı. Kutusu ,faturası, vga ve dvi kablosu herşeyi mevcut. 3 yıl garantisinin 1.5 yılı bile dolmadı henüz. AYak kısmında ufak tefek çizikler var haliyle yere basan kısım olduğundan. Ekranda ölü piksel vs vs hiçbirşey yok. DVI to HDMI dönüştürücü ile HDMI çıkış da elde edilebilir. Laptopa bu şekilde bağladım 2 haftadır öyle kullanıyorum. Aktif olarak 8 ay ancak kullanılmıştır, işim + okulum dolayısı ile fazla vakit ayıramadım pc ye. Nakit ihtiyacı dolayısı ile satıyorum. Saygılar.

İstediğim fiyat 289,oo TL

İletişim için; Cep: 0536 578 9554 (Vodafone)
    Mail ve msn: korayerguney@hotmail.com

Duvar askı aparatı 20TL.
    sıfırı 42tl, muadili.
    * Kullanım Alanı : Televizyon
    * Uyumlu Olduğu Boyut : 15", 22", 26", 32"
    * Garanti Süresi: : 24 Ay

38 cm (15"),82 cm (32") televizyonlar için uygundur.
    http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1387&uid=106877

Bu ürünle alınırsa Aver Media TV BOX W9 harici tv kutusu 99TL. 23" lcd tv yi 390TL ye almış olacaksınız, hem de Samsung kalitesi.
    tv box için link :http://forum.donanimhaber.com/m_44838783/tm.htm

http://www.samsung.com/ph/consumer/monitor-peripherals-printer/monitor/lcd-monitor/LS23CMZKFV/XS/index.idx?pagetype=prd_detail

Duvar askı aparatı:
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 30 Kasım 2010; 18:43:57 >

• Son 2-3 senedir çok fazla bilgisayarla haşır neşir olduğumdan çok sayıda parça aldım sattım kullandım vs. Hepsi bir hevesti geçti ama bir tek bu monitörü sattığıma çok pişman oldum, hala odamda bu monitörün eksikliğini hissederim, kalitesinden görüntüsünden şıklığından şüphesi olan varsa hiç çekinmesin, fiyatı da oldukça uygun, yanlış anlaşılmasın satıcı arkadaşı tanımam, ben de yakın zamanda aynı monitörden sattım geçmiş mesajlarımdan ilanımı görebilirsiniz, sadece almayı düşünen arkadaşlara monitör hakkında samimi fikirlerimi söylemek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mBenJi

Son 2-3 senedir çok fazla bilgisayarla haşır neşir olduğumdan çok sayıda parça aldım sattım kullandım vs. Hepsi bir hevesti geçti ama bir tek bu monitörü sattığıma çok pişman oldum, hala odamda bu monitörün eksikliğini hissederim, kalitesinden görüntüsünden şıklığından şüphesi olan varsa hiç çekinmesin, fiyatı da oldukça uygun, yanlış anlaşılmasın satıcı arkadaşı tanımam, ben de yakın zamanda aynı monitörden sattım geçmiş mesajlarımdan ilanımı görebilirsiniz, sadece almayı düşünen arkadaşlara monitör hakkında samimi fikirlerimi söylemek istedim

Eyvallah sağ ol. Zaten laptop satılırsa bunu kaldırıcam satıştan kullanmaya devam edicem. Hem televizyon olarak yeterli büyüklükte benim için tv-box ile, hem de pc olarak en ideal boyutta. daha büyüğü çok büyük , küçüğü de küçük geliyor, oyun oynamak film izlemek çok başka keyif. Vallahi ilanı güncelliyorum birkaç gündür ama satmak da istemiyorum. Öyle güzel anlatmışsın ki satmıycam vazgeçtim, bu son güncelleme oldu ilanı. Yerine birşey koymaya kalksan 400 lirayı gözden çıkarmak gerekecek, bakıyorum forumda da yok yani benzer monitör, nasıl müşteri çıkmadı vallahi anlamadım :) Ben de kuzenimde görüp aşık olup almıştım. Bu arada bunca yılda hiç alışveriş yapamadık :)

• hocam ilanınızı koydugunuzdan beri takip ediyorum 1-2 güne almak için pm atcam size umarım satılmaz yada satmaktan vazgecmezsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.