Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de diziyi 3.sezonun finalinden sonra bırakanlardanım. Ama ara sıra nasıl gittiğini merak ediyorum ve herkes 4 ve 5'in çok iyi olduğunu söylüyor. Diziler ara verince devam etmeyi düşünüyorum, toplu halde 2 sezon izlemek çok iyi olacak.
  • _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    hocam (3. sezon finaliyle ilgili)
    brody reyizin ölümü hepimizi derinden üzdü tabi herkes brodysiz dizi nası devam edicek diyodu
    ama adamlar harbiden diğer sezon yeni konuyu çok iyi bulup işlediler kesinlikle pişman olmucaksınız 5. sezonda işler biraz çetrefilli tam oturmadı herşey yerine oda fena gitmiyo
  • _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    4.ve 5. sezon eskiyi aratmıyor hatta daha iyi bile diyebilirim.

• 4 ve 5 i izlemedim. Brody ile ilgili bir sey yaşandı mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine güzel bir bölümdü
    Saul geç olsa da sonunda doğru yolu buldu.
    Quinn sonda 1-2 hareket çekti de tam anlamadım orayı; adamın boğazına eliyle vurdu nereden kan aktı
    Carrie dosyaları da aldığına göre artık kimse durduramaz
  • Gerçekten gene macera dolu bir bölümdü

olaylar sezon başında düşündüğümden çok farklı noktalara geçti Carrie bir şekilde Saul'u kurtaracaktır Quinn Cihatçların ortasında kaldı

Saul'u CİA'in Almanya'da bu kadar kolay paket edişi Sanki Kurtlar Vadisinde Polat'ın ABD'lilere yaptığı muameleler gibi çok ucuz sahneleri hatırlattı ve Quinn'in Adamın boğazına vurup Battalgazi filmlerindeki gibi adamı öldürmesi dizi kalitesini ve gerçekçiliğini biraz düşüren olaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 10 Kasım 2015; 23:45:26 >
  • Çok güzel bölümdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Gerçekten gene macera dolu bir bölümdü

olaylar sezon başında düşündüğümden çok farklı noktalara geçti Carrie bir şekilde Saul'u kurtaracaktır Quinn Cihatçların ortasında kaldı

Saul'u CİA'in Almanya'da bu kadar kolay paket edişi Sanki Kurtlar Vadisinde Polat'ın ABD'lilere yaptığı muameleler gibi çok ucuz sahneleri hatırlattı ve Quinn'in Adamın boğazına vurup Battalgazi filmlerindeki gibi adamı öldürmesi dizi kalitesini ve gerçekçiliğini biraz düşüren olaylar

Adamın gırtlağına dikkatli bakarsanız orada yemek bıçağı olduğunu görürsünüz :)

• JAX kullanıcısına yanıt
    Elinde bıçak yoktu yavaşlatı 2-3 kere tekrar izledim. Fizik olarak TWD'i örnek almışlar anlaşılan

Bölümden sonra merak edip bakmıştım da fazla inceleyen olmamış az önce 1-2 yerde gördüm bıçaktan söz edilmiyor.

quote:

After getting sliced up six ways ’til Sunday with a hunting knife, Quinn finally dug deep and throat-punched his adversary TO DEATH! This whole plotline was like a different show entirely, but man, what a watchable show. The main takeaway was that even a wounded Quinn was still able to fatally throat-punch a terrorist, and he still has a long life of throat-punching terrorists ahead of him.

Quinn bir çok yarasına rağmen ölümcül bir yumruk atabiliyor diyor yukarıda ve devamında Jack Bauer'e benzetiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Elinde bıçak yoktu yavaşlatı 2-3 kere tekrar izledim. Fizik olarak TWD'i örnek almışlar anlaşılan

Bölümden sonra merak edip bakmıştım da fazla inceleyen olmamış az önce 1-2 yerde gördüm bıçaktan söz edilmiyor.

quote:

After getting sliced up six ways ’til Sunday with a hunting knife, Quinn finally dug deep and throat-punched his adversary TO DEATH! This whole plotline was like a different show entirely, but man, what a watchable show. The main takeaway was that even a wounded Quinn was still able to fatally throat-punch a terrorist, and he still has a long life of throat-punching terrorists ahead of him.

Quinn bir çok yarasına rağmen ölümcül bir yumruk atabiliyor diyor yukarıda ve devamında Jack Bauer'e benzetiyor

Akşam tekrar izleyeceğim.

• 5x07
    Carrie kimin yanına gitsen ölüyor be Adamın öleceği zaten belliydi öyle bir duruşu vardı.

Saul da zor kurtardı kendini İsrailli adam olmasa onun işi de tamamdı.

Quinn yine her zamanki gibi devam ediyor. Suriye'ye gidip orada Hitman'liğe devam edecek

"Oriole"'yi izlediğim yer çevirmemiş anlamı; küçük sarı kuş yani Carrie. Belgelerde Carrie'nin dışlanmış durumu yüzünden Bağdan planı kaldırılmış gibi birşeyler yazıyordu Iraktaki adamın Carrie'ye ulaşması ile ilgili bir durum olabilir.

Gelecek Bölüm
    Carrie veya Allison ikisinden birinin işi bitecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

5x07
    Carrie kimin yanına gitsen ölüyor be Adamın öleceği zaten belliydi öyle bir duruşu vardı.

Saul da zor kurtardı kendini İsrailli adam olmasa onun işi de tamamdı.

Quinn yine her zamanki gibi devam ediyor. Suriye'ye gidip orada Hitman'liğe devam edecek

"Oriole"'yi izlediğim yer çevirmemiş anlamı; küçük sarı kuş yani Carrie. Belgelerde Carrie'nin dışlanmış durumu yüzünden Bağdan planı kaldırılmış gibi birşeyler yazıyordu Iraktaki adamın Carrie'ye ulaşması ile ilgili bir durum olabilir.

Gelecek Bölüm
    Carrie veya Allison ikisinden birinin işi bitecek.

Bölümün sonunda Carrie, Allison'a yem attı bence
    ki Allison da panik halde olduğundan atlayacak ve Carrie bir şekilde Allison'ı aradan çıkattıracak gibi geliyor bana...

Yalnız Saul İsrailli adama "daha önce hiç kaçırılmadım" dedi fakat geçen sezon Pakistan'da paket yapılmıştı. Ya burda hata yaptılar, ya da Saul İsrailli'ye küçük gözükmemek adına yalan söyledi.

• 5x7;

Türk, gittiği her yerde wi-fi şifresini sorar aga
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    o taraftan hiç bakmadım

hacker filmi olsaydı direk hacklerdi sorması güzel oldu.

• Saul kendi programına Ruslar sızmasına rağmen hala neden bunu yapabilme olasılığı en muhtemel kişi olan Alisson (Alichia)'a her şeyi söylemesi tuhaf

Quinn'in Saul'u aklama şansı varken uğradığı Suikast girişimini Dar Adal'a anlatmayışı da ilginç

gelecek bölüm Allisson(Alichia) Rusların yardımıyla Carrie'yi haklamaya çalışacak görünüyor ama Carrie o kadar akılsız değil

• aynen yav, ilk kaçırılma olayı değil bu saul reyizin
  • Yine güzel bir bölümdü

Olayları açıklayıp, bağlayan bir bölüm oldu.
    Allison ufak bir hatasının sonucu olarak Ruslar ile çalışmak zorunda kalmış
    Carrie sonunda Allison'un gerçek yüzünü gördü, Joe'nun muzu sağolsun
    Quinn, Cihatçıların arasında kaldı sonu ne olacak bakalım, adamlar Suriye'ye gitmiyoruz deyince aha Paris'e gidiyorlar dedim bi
    Türkçe konuşma sahnelerini duyunca bir garip oldum, spikerin sesi iyiydi.

• Altyazıyı bekliyorum diyorum, ille İngilizce izle diyorlar.

• Allison(Alicha) ilk andan beri Ruslarla işbirliği içinde diye düşünüyordum fena tufaya getirilmiş ben Rusların yerinde olsam her halükarda Carrieden kurtulurdum büyük yanlış yaptılar

Otto denen herif ne ayak onu da anlayamadım Jonas'a Carrieyi kötülüyor Carrie sorduğunda Jonasla konuştuğunu söylemiyor basit bir aşık olmayacak kadar akıllı

Quinn büyük bir sorunla karşı karşıya ama Fragmana bakıldığında Cihatçılardan konuştuğu adam kurtaracak gibi geliyor bana

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.