Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Afyonteam

guzel bi baslangıc oldu

en son telefondaki brody miydi acaba ?

adamı astılar yahu öldü, öldü.
  • Kaçak Mazot kullanıcısına yanıt

biliyorum dostum ama bir önceki sezonda hayal mayal 1 bölümde göründü bu seferdemi öyle olacak dedim

• 5.sezon ilk bölümü bana pek umut vadetmedi.Konu olarak güncel ve önemli noktalara değiniyorlar.
    Dizi klasik Amerikan filmlerinin klişe sahneleri ile dolmaya başladı.Oyunculuklar düşük seviyedeydi.
    Umarım böyle gitmez.
  • 4.sezon da yavaş başlamıştı.sonra ard arda patlatmıştı bölümleri.

5.sezon 2 yık sonrasında başladı hikayede ama o arayı henüz konuşmadılar. umarım değinirler. merak ediyorum haqqaninin sonunu.

bu arada peter quinn biraz saçmaladı ilk bölümde.

okudukları tek kitap diyor ve küfür de ediyor.

bu yalan arkadaşlar. tek kitabı bile okumuyor müslümanlar.

senaristin biraz daha gerçekçi olması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ne yav, adam olun lan biraz, önce kurana küfretti, şimdi de introya cami yıkma videosu koymuşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bu ne yav, adam olun lan biraz, önce kurana küfretti, şimdi de introya cami yıkma videosu koymuşlar

geçen hafta bu konu onun tartışması vardı hocam.bence boşverin burda ki bazı adamlara bişeyler anlatmaya çalıştım şikayet etmişler ban yedim.
    dizi İslamı övüyo de belki forumda admin olursun.

• Nicholas Brody sonrası bıraktım diziyi. Hata mı yapıyorum izlememekle ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 14 Ekim 2015; 15:59:52 >
  • @Cane® dizi başladı başlığı günceller misiniz?

• İkinci bölüm baya sürükleyiciydi, nasıl geçti anlamadım.

Carrie'nin savaş anıları depreşti ve kalmayı seçti. Hatun resmen bu iş için doğmuş.

Ayrıca son sahnede Quinn'in kağıda ''Mathison'' yazıyordu değil mi? Olaylar daha yeni başlıyor iler ki bölümler çok daha heyecanlı olacak gibi.
  • spoiler seysini kullan ve kesinlikle hata yapiyorsun izlememekle.

• 5*02

Quinn'in bölüm sonunda kağıda "Mathison" yazdığını gördük. Acaba Carrie'yi öldürmek isteyenler CIA veya benzeri bir kurum olabilir mi diye de aklımdan geçmiyor değil. Yani onun eskiden çalıştığı kurum/kurumlar bu işin arkasında olabilir diye düşünüyorum. Çünkü Saul ve Allison, (Almanların kellesini istediği kadın) Carrie'nin o gazeteci ile olan fotoğraflarını gördü ve o fotoğraflar farklı kişilerin eline geçtiyse dediğim senaryo doğru çıkabilir.

Dizinin introsu sezonun geri kalanına ait ipuçlarını da barındırıyor. Orada Quinn, Carrie'nin vurulmuş halini çekiyor. Muhtemelen orada ikisi anlaşıp böyle bir işe kalkışıyorlar. Yine introda Carrie'nin siyah saçla dolaştığını görüyoruz, muhtemelen bu sahte ölümden sonra olacaklardan birisi de bu. Şimdilik teorilerim bunlar, bakalım hangileri tutacak, yoksa hepsinde çuvallayacak mıyız, bekleyip görelim.

Bu arada bahsettiğim resim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 14 Ekim 2015; 21:51:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Nicholas Brody sonrası bıraktım diziyi. Hata mı yapıyorum izlememekle ?

4.sezon bence ilk 3 sezona göre çok daha iyi.

Brody ailesinin tripleri yok bi kere.

5.sezon da gayet güzel gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

5*02

Quinn'in bölüm sonunda kağıda "Mathison" yazdığını gördük. Acaba Carrie'yi öldürmek isteyenler CIA veya benzeri bir kurum olabilir mi diye de aklımdan geçmiyor değil. Yani onun eskiden çalıştığı kurum/kurumlar bu işin arkasında olabilir diye düşünüyorum. Çünkü Saul ve Allison, (Almanların kellesini istediği kadın) Carrie'nin o gazeteci ile olan fotoğraflarını gördü ve o fotoğraflar farklı kişilerin eline geçtiyse dediğim senaryo doğru çıkabilir.

Dizinin introsu sezonun geri kalanına ait ipuçlarını da barındırıyor. Orada Quinn, Carrie'nin vurulmuş halini çekiyor. Muhtemelen orada ikisi anlaşıp böyle bir işe kalkışıyorlar. Yine introda Carrie'nin siyah saçla dolaştığını görüyoruz, muhtemelen bu sahte ölümden sonra olacaklardan birisi de bu. Şimdilik teorilerim bunlar, bakalım hangileri tutacak, yoksa hepsinde çuvallayacak mıyız, bekleyip görelim.

During Vakfında bir iş var bence vakıf İŞİD'in finansörü ve Carrie oradaki truva atı olabilir zaten Beyruttaki Otel Lobisindeki CİA elemanı bunu ima etti

Sadece kadın gazeteci ile Carrie resmini gördü diye CİA hemen infaz kararı vermez ama senin dediğin gibi Quinn'in Carrie'yi infaz etmeye çalışması Truva atı olabilecek Carrie'yi o Alman During Vakfı tarafında daha inandırıcı kılar

Ayrıca Alladia kampından sorumlu Hizbullah komutanı kendi kafasına ihanet etmiş olduğunu düşünmüyorum ALmanyadaki Hizbullah komutanı During'in ölüm emrini veren adam bence zaten günümüzde de bildiğimiz üzere Hizbullah ve İŞİD birbirine düşman iki oluşum During İŞİD'in finansörü ve o yüzden ölüm emri verilmiş olabilir dye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 15 Ekim 2015; 11:52:16 >

• Şu habere ne diyorsunuz?

http://www.theverge.com/2015/10/15/9538165/homeland-graffiti-artists-racist-protest

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2015/10/151015_homeland

Duvar yazılarında "Homeland ırkçıdır" yazıyormuş. Settekiler Arapça diye anlamamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 15 Ekim 2015; 17:52:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

5*02

During Vakfında bir iş var bence vakıf İŞİD'in finansörü ve Carrie oradaki truva atı olabilir zaten Beyruttaki Otel Lobisindeki CİA elemanı bunu ima etti

Sadece kadın gazeteci ile Carrie resmini gördü diye CİA hemen infaz kararı vermez ama senin dediğin gibi Quinn'in Carrie'yi infaz etmeye çalışması Truva atı olabilecek Carrie'yi o Alman During Vakfı tarafında daha inandırıcı kılar

Ayrıca Alladia kampından sorumlu Hizbullah komutanı kendi kafasına ihanet etmiş olduğunu düşünmüyorum ALmanyadaki Hizbullah komutanı During'in ölüm emrini veren adam bence zaten günümüzde de bildiğimiz üzere Hizbullah ve İŞİD birbirine düşman iki oluşum During İŞİD'in finansörü ve o yüzden ölüm emri verilmiş olabilir dye düşünüyorum

Orada "CIA veya benzeri bir kurum" dedim, yani Carrie'yi içeriden birinin öldürmeye çalıştığını kast etmiştim, bu illa CIA olmak zorunda değil. Burada senaristler ters köşe yapmaya çalışıyorlar bence. Dediğin gibi During vakfı da seçeneklerden birisi olabilir.

• İlk bölümden sonra çok iyi geldi bu bölüm.
    Saul benim için öldü kadının gazına gelip Carrie'yi sattın.

• 5. sezona yeni başladım da bu 61'lerin bi sırrı var mı acaba bileniniz var mı? bu arada amerikan propagandası olduğu kadar olaylara biraz da objektif yaklaşmalarını seviyordum -özellikle carrie üzerinden- fakat resmen Kuran'a küfrettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: pijama61

5. sezona yeni başladım da bu 61'lerin bi sırrı var mı acaba bileniniz var mı? bu arada amerikan propagandası olduğu kadar olaylara biraz da objektif yaklaşmalarını seviyordum -özellikle carrie üzerinden- fakat resmen Kuran'a küfrettiler

bize langley de trabzon

• Bu bölüm oldukça sıradandı fazla bir atraksiyon olmadı denilebilir

Her şey bir yana Saul'la Almanya CİA istasyon şefi kadının sevişmeleri çok garip bu kadın değil miydi Dar Adala Saul'un kellesini ver diyen Saul'da hiç mi mide yok

• Dizi sardı baya 3 sezon 3. Bölümdeyim başlayalı 6 gün oldu

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.